Subskrypcja

Szukaj

Nowe twarze na kierowniczych stanowiskach w Zdrojowa Hotels

Sieć Zdrojowa Hotels poinformowała o zmianach na niektórych kierowniczych stanowiskach w firmie.


Nowym zastępcą dyrektora Marine Hotel*****& Ultra Marine, a Magdalena Sokołowska na nowo utworzonym stanowisku kształtuje politykę kadrową całej grupy.

Monika Murawska zarządza zespołem operacyjnym Marine Hotel*****& Ultra Marine z 277 pokojami. Jest odpowiedzialna za funkcjonowanie działów, ich współpracę, utrzymanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz standardów jakości. Może pochwalić się 16-letnim doświadczeniem w hotelarstwie - pierwsze szlify zdobywała w szczecińskim Radisson SAS, potem w Warszawie - 2 lata w Hilton Warsaw & Convention Centre, a następnie 7 lat w Starwood Hotels. Ekspertka sprzedaży hotelowej, tworzenia strategii cenowej i kontroli przychodów, a także motywowania zespołu w realizowaniu założonych celów. Absolwentka Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania relacjami z klientem i jednostkami hotelowymi. Jej pasją zawodową jest rozwój relacji między gościem a pracownikiem hotelu, a prywatnie zgłębia tajniki starożytności i dyplomacji oraz podróżuje motocyklem.

Magdalena Sokołowska jako Kierownik ds. Zasobów Ludzkich współtworzy strategię personalną sieci, politykę szkoleniową oraz odpowiada za procesy rekrutacyjne kadry zarządzającej i kluczowych pracowników. Zakres jej obowiązków obejmuje również zbudowanie od podstaw całego zespołu Radisson Blu Resort, Świnoujście, którego otwarcie przewidziano na lipiec 2017. Specjalizuje się w przygotowywaniu i wdrażaniu projektów rozwojowych, których celem jest wzrost efektywności organizacji dzięki lepszemu zarządzaniu pracownikami. Przez 10 lat była związana z siecią Starwood, gdzie pracowała w dziale personalnym, dodatkowo prowadząc liczne szkolenia wewnętrzne. Zdobyła również doświadczenie w branży FMCG - w korporacji McCormick, gdzie poza obowiązkami kadrowymi, współrealizowała projekty wizerunkowe CSR z udziałem pracowników. Studiowała marketing polityczny i europeistykę, ukończyła również Szkołę Trenerów Grupy Trop. Wolny czas poświęca rodzinie i ich wspólnej pasji, jaką jest piłka nożna.   
                    Wersja do druku

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij