Duży remont w Vienna House Easy Cracow

Od połowy marca rusza remont w Vienna House Easy Cracow. 220 pokoi zyska nowy wygląd. Odświeżone zostaną również korytarze i windy. Prace remontowe będą odbywały się etapowo. Ich zakończenie planowane jest na koniec sierpnia.


Wszystkie pokoje w Vienna House Easy Cracow (kiedyś Chopin Cracow) uzyskają prosty design będący kombinacją nowoczesności i regionalnych elementów dekoracyjnych. Najważniejszym założeniem jest uzyskanie harmonii między stanowiskiem pracy a przytulnym miejscem relaksu. W wystroju wnętrz postawiono na biel i szarość zestawioną z wyrazistymi dodatkami kolorystycznymi, które będą inne na każdym piętrze hotelu. Dzięki nim oraz ciepłemu, punktowemu oświetleniu pokoje mają uzyskać przytulny charakter. W pokojach Easy Plus goście będą mogli skorzystać z zestawu do parzenia kawy i herbaty. Otrzymają również drink powitalny oraz możliwość wcześniejszego zameldowania i późniejszego wymeldowania.

Pokoje będą odświeżane etapowo, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w życie codzienne hotelu. 12 marca ruszył pierwszy etap, który potrwa do początku maja. Obejmuje on 3 piętro z 64 pokojami. Do końca lipca ukończone zostaną piętra 1 i 2, a do końca sierpnia - piętro 4. Utworzone zostaną 4 pokoje rodzinne. Za remont odpowiedzialna jest firma Riedl.

Wartość inwestycji to w przybliżeniu 1 820 000 EUR. Prace nadzorowane są przez dyrektor hotelu Ewę Nowakowską oraz Project Team Vienna House, który w ciągu ostatnich 2 latach z sukcesem zrealizował kilkanaście nowych projektów, polegających na podniesieniu standardu hoteli należących do grupy Vienna House.

»»»» Starsze informacje 2018-02-21 ««««


Remont hotelu Akwawit w Lesznie
Przynależność do elitarnej grupy Polish Prestige Hotels zobowiązuje do ustawicznego dbania o jakość. Dlatego goście zamieszkają w nowoczesnych, luksusowych pokojach i apartamentach.

W 1995 roku powstał hotel o zupełnie nowej jakości - luksusowy, a jednocześnie przyjazny i ciepły. Wtedy był to pierwszy tak duży i tak urozmaicony obiekt w Polsce, cieszący się ogromną popularnością. Magnesem był wysoki standard usług, nowoczesne sale konferencyjne, ale też rozbudowany obszar rekreacji. Intensywna eksploatacja zmuszała dyrekcję hotelu do częstego odnawiania obiektu, wymiany wykładzin i mebli. Spełniano też specyficzne życzenia najczęstszych Gości - specjalnie dla nich zamontowano w niektórych apartamentach wanny i jacuzzi.

Hotelarze, przyzwyczajeni do szybko zmieniających się trendów, starają się reagować na nowe oczekiwania rynku. Nic więc dziwnego, że szefowie Hotelu "Akwawit" postanowili przeprowadzić kompleksowy i gruntowny remont korytarzy, pokoi i apartamentów. Remont właśnie trwa, ale jest prowadzony w taki sposób, że z części pokoi hotelowych Goście mogą cały czas korzystać.

Nasz hotel należy do elitarnej grupy Polish Prestige Hotels - mówi dyrektor Centrum Konferencji i Rekreacji "Akwawit" Przemysław Biechowiak, a w tej grupie wymagane są wyższe standardy, które nasi Goście doceniają. Dlatego remont zaprojektowaliśmy i wykonujemy ze szczególną starannością.

Zakończenie prac remontowych w całym obiekcie zaplanowano na koniec kwietnia 2018 roku.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij