Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
Szukaj

Nowe połączenie Wizz Air z poznańskiego lotniska

Przewoźnik zapowiedział otworzenie nowej trasy z Poznania.


Wizz Air ogłosił dzisiaj nową trasę z Poznania do Rejkiawiku, stolicy Islandii. Nowe połączenie zacznie działać 31 marca 2018 roku, a loty będą odbywać się trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty. Bilety są dostępne już w sprzedaży na stronie przewoźnika. Ceny biletów rozpoczynają się już od 169 zł i zawierają bezpłatny bagaż podręczny o rozmiarach maksymalnie 55x40x23 cm.

»»»» Starsze informacje 2017-08-25 ««««


Podróżni będą mieli do dyspozycji nowe połączenie przewoźnika Wizz Air z poznańskiego lotniska.

Wizz Air wprowadził połączenie z Poznania do Kijowa. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki. Pierwszy samolot z Poznania do Kijowa wystartuje już dziś - 25 sierpnia. Kijów to drugie po Lwowie miasto na Ukrainie, do którego można polecieć z poznańskiego portu lotniczego. Otwarcie nowego połączenia to efekt wspólnych działań prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, marszałka województwa Marka Woźniaka oraz zarządu lotniska Ławica.

Starsze informacje 2017-05-16


Nowe połączenie z poznańskiego lotniska. 16 maja 2017 roku TUI poinformował o uruchomieniu połączenia czarterowego na Dominikanę.

Bezpośrednie połączenie czarterowe z Poznania będzie realizowane liniami TUIfly.

To pierwsze w historii poznańskiego portu bezpośrednie połączenie transatlantyckie, które będzie obsługiwane samolotem Boeing 767.

Starsze informacje 2017-04-27


Nowe połączenie z poznańskiej Ławicy. Od 26 czerwca Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią bezpośrednie połączenie na trasie Poznań - Lwów.

Wszystkie rejsy na tej trasie będą wykonywać Bombardiery Q400, które mogą zabrać na pokład 78 pasażerów. W sezonie letnim samoloty te będą obsługiwały połączenie na tej trasie w każdy wtorek i piątek.

Obserwujemy, że coraz więcej pasażerów z Ukrainy podróżujących do Polski i Europy wybiera LOT. Nasze nowe połączenie z Poznania-Ławicy, daje podróżnym możliwość bezpośredniego lotu z i do Wielkopolski, a także wygodne połączenie z Warszawą. Z drugiej strony, Lwów oprócz bogatego dorobku kulturowego i bliskiej Polakom historii posiada także atrakcyjne walory turystyczne - tłumaczy p.o. rzecznika prasowego LOT, Adrian Kubicki.

Spółka podkreśla, że uruchomienie połączenia z Poznania do Lwowa wpisuje się w strategię rentownego wzrostu, jaką przewoźnik wdraża od początku 2016 roku. Zgodnie z jej założeniami, LOT planuje stać się przewoźnikiem pierwszego wyboru, nie tylko dla pasażerów podróżujących z Polski, a także z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij