Subskrypcja

Szukaj

Przewoźnik wprowadza nowe trasy

Od piątku, 19 maja na platformie PolskiBus.com do dyspozycji Pasażerów zostały oddane wprowadzone 2 nowe linie: z Wrocławia do Mrzeżyna oraz z Wrocławia do Jarosławca realizowane wspólnie z Darłowskim Przedsiębiorstwem Przewozowym. Kursy będą realizowane od 23 czerwca.


Jak przekonują przedstawiciele Polskiego Busa, partnerstwo z Polbus-PKS wkracza w kolejną fazę współpracy. Dzięki nowościom pasażerowie mają w ofercie piętnaście nowych miejscowości: Łazy, Dąbki, Jarosławiec, Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica oraz Mrzeżyno.

Obie trasy będą obsługiwane przez przewoźnika POLBUS - PKS, natomiast połączenie z Jarosławcem będzie realizowane we współpracy z firmą DPP. W przypadku każdej z linii pasażerowie będą mieli do dyspozycji po jednym kursie dziennie. Wyjazd z Wrocławia do Mrzeżyna będzie o godzinie 8:00 z Tymczasowego Dworca Autobusowego, natomiast do Jarosławca o godzinie 22:00, również z tego samego dworca.

»»»» Starsze informacje 2017-05-15 ««««


Na platformie PolskiBus.com dostępnych jest 5 nowych linii PKS Polonus.

Przewoźnik połączy Warszawę z takimi miejscowościami jak: Krynica Morska, Jastrzębia Góra, Karwia, Dębki, Władysławowo, Mielno, Darłowo, Darłówko oraz Giżycko i Mikołajki czy Krynica-Zdrój.

Poszerzanie oferty sprzedażowej na partnerskiej platformie PolskiBus.com o ofertę kursów sezonowych to kolejny krok PKS Polonus w kierunku osób podróżujących przede wszystkim po Polsce. W ramach współpracy udostępniamy najpopularniejsze kierunki wakacyjnych podróży i to od razu aż w 120-dniowej przedsprzedaży, co pozwala na zakup biletów z terminem realizacji do końca sierpnia 2017 roku - mówi Maciej Acedański, prezes zarządu PKS Polonus.

Starsze informacje 2017-05-10


PKS Polonus rozwija siatkę połączeń o dwie kolejne linie.

Kursy: Warszawa - Lublin uruchomione zostaną 26 maja 2017 roku, a na trasie Warszawa - Stalowa Wola ruszą już 12 maja 2017 roku. Sprzedaż biletów PKS Polonus na obu liniach wystartowała w środę, 10 maja, równolegle w serwisie www.pkspolnus.pl oraz na platformie www.polskibus.com.

Po majowym powiększeniu przez PKS Polonus floty o 8 autobusów, przewoźnik kontynuuje działania strategiczno-inwestycyjne i rozwija siatkę połączeń o dwie nowe linie łączące Warszawę z Lublinem i Stalową Wolą.

PKS Polonus kontynuuje zapowiadany rozwój floty i siatki połączeń. Uruchomienie 5 ekspresowych połączeń dziennie na trasie Warszawa - Lublin ma tym większe znaczenie dla pasażerów, że dokonuje się w przeddzień rozpoczęcia długoterminowych remontów na linii kolejowej Warszawa-Lublin. Liczymy, że nowoczesny tabor skierowany do obsługi tej trasy, dogodne godziny połączeń oraz atrakcyjne ceny biletów spotkają się z dużym i stałym zainteresowaniem ze strony pasażerów tak PKS Polonus, jak też PolskiBus.com - mówi Maciej Acedański, Prezes PKS Polonus.

Wszystkie kursy na trasie Warszawa - Lublin realizowane będą przez autokary marki ADL Plaxton. Autokary obsługujące linie PKS Polonus będą miały w Warszawie 2 przystanki - na Dworcu Zachodnim oraz w centrum miasta - na Placu Defilad. Z Dworca Zachodniego odjazdy planowane są na godz.: 5:30, 8:15, 12:00, 15:30 i 17:00, natomiast spod Pałacu Kultury i Nauki autobusy będą odjeżdżały 15 minut później niż z przystanku początkowego. Z kolei odjazdy z Dworca Autobusowego w Lublinie w kierunku stolicy zostały zaplanowane na godz.: 6:30, 10:00, 12:30, 16:15 i 20:00.

Starsze informacje 2017-05-04


PolskiBus zwiększa liczbę połączeń
Od 4 maja na platformie PolskiBus.com do dyspozycji pasażerów zostają wprowadzone 4 nowe linie z Jeleniej Góry do: Wrocławia, Szczecina, Ustki oraz do Koszalina.

Bilety na podróże od 11 maja są już dostępne.

Partnerstwo z PKS Jelenia Góra wkracza w kolejną fazę współpracy. Aktualnie w ofercie platformy www.PolskiBus.com dostępnych jest już 5 linii tego przewoźnika. Dzięki nowościom Pasażerowie mają w ofercie cztery nowe miasta: Bolesławiec, Głogów, Słupsk oraz Ustkę.

Wszystkie trasy będą obsługiwane przez przewoźnika PKS Jelenia Góra, natomiast połączenie z Koszalinem będzie realizowane we współpracy z firmą PKS Koszalin.

Starsze informacje 2017-04-18


Nowy przewoźnik dołącza do platformy PolskiBus.com. Oznacza to pojawienie się nowych kursów dostępnych na platformie.

PolskiBus.com łączy siły z Polbus PKS. Współpraca ta zaowocuje nowym połączeniem między Wrocławiem i Zieloną Górą, przez Lubin, Polkowice i Nową Sól.
Sprzedaż biletów na tę trasę już ruszyła. Połączenie jest realizowane od 14 kwietnia 2017 r.

Łączymy siły z naszym długoletnim partnerem biznesowym Polbus, który był pierwszym PKS-em, który wsparł firmę PolskiBus.com w momencie rozpoczynania naszej działalności w 2011 r. Od samego początku współpracujemy z Zarządem tej spółki na wielu różnych płaszczyznach. Dworzec we Wrocławiu był jednym z pierwszych, gdzie zaczęły zatrzymywać się nasze autokary i który zaczął sprzedawać nasze bilety w swoich kasach. Po blisko 6 latach z przyjemnością rozwijamy kolejną gałąź współpracy o sprzedaż biletów PolbusPKS na naszej platformie. - mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Autokary Polbus PKS codziennie będą odjeżdżały z Dworca Tymczasowego we Wrocławiu o godzinie 14:05. Natomiast odjazdy z Zielonej Góry w kierunku Wrocławia będą odbywały się o godzinie 18.30. Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary Polbus PKS marki Neoplan oraz Mercedes, które są wyposażone w klimatyzację oraz toalety. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące trasy PLB1. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.

Starsze informacje 2017-04-12


PolskiBus.com nawiązuje współpracę z kolejnym przewoźnikiem. Zwiększy się liczba dostępnych na platformie połączeń pomiędzy Warszawą a Radomiem. Równocześnie PolskiBus.com zapowiada nową trasę do Niemiec

Do platformy PolskiBus.com dołącza VikiBus. Dzięki tej współpracy podróżni będą mieć do dyspozycji niezwykle rozbudowaną ofertę stanowiącą łącznie 30 kursów dziennie, obsługiwanych przez autokary VikiBus i PolskiBus. Bilety na podróże są już dostępne w sprzedaży. Autokary VikiBus będą odjeżdżały z Placu Defilad w Warszawie o godzinach: 7:40, 11:00, 14:20, 15:35, 19:05, 20:40, a w sobotę i niedzielę o 8:35 i 10:00 zamiast 7:40 i 11:00. Natomiast odjazdy z Dworca Autobusowego w Radomiu w kierunku stolicy będą odbywały się o: 5:35, 6:45, 9:30, 12:40, 17:00 i 18:45. W weekend trzy pierwsze godziny odjazdów zamienione są na: 6:10, 7:30 i 10:30. Na kursach realizowanych przez VikiBus, istnieje możliwość zakupu biletu bezpośrednio przed odjazdem u kierowcy, w ramach dostępnych miejsc w autokarze. Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary VikiBus marki Van Hool Altano.

Już teraz na platformie PolskiBus.com dostępna jest nowa linia do Drezna, Düsseldorfu i Essen realizowana we współpracy z FlixBus. Pasażerowie wyjeżdżający z Krakowa, Katowic i Wrocławia dostają możliwość rezerwacji bezpośredniej podróży w atrakcyjnych cenach

W ramach kolejnego etapu współpracy z FlixBus do aktualnej siatki połączeń wchodzi nowe połączenie z Polski w kierunku Niemiec. To szósta linia tego przewoźnika dostępna w ofercie platformy PolskiBus.com. Połączenie ma charakter międzynarodowy, w związku z czym podróże można rezerwować tylko pomiędzy miastami w Polsce i Niemczech.

Kursy będą realizowane autokarami marki ADL Plaxton.   
                    Wersja do druku

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij