Orbis wprowadza nową markę do Macedonii

W obecności najwyższych przedstawicieli urzędów państwowych, parlamentu i ambasadorów, otwarto pierwszy w Macedonii hotel Mercure.


Pierwszy hotel Mercure w Macedonii został otwarty w Tetovo 10 maja br. Hotel położony jest w samym centrum miasta, z widokiem na pasmo górskie Sar. W nowoczesnym 13 piętrowym budynku znajduje się 101 komfortowych i przestronnych pokoi. Hotel oferuje znakomitą obsługę, bogatą ofertę gastronomiczną i wyjątkową.

Oprócz szerokiego wyboru pokoi typu standard, superior, apartamentów deluxe i rodzinnych, hotel oferuje również 6 sal konferencyjnych z najnowszym sprzętem audiowizualnym oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

Jednym z atutów hotelu jest restauracja "Malabana", której kuchnia doskonale łączy międzynarodowe i rodzime potrawy, korzystając wyłącznie z lokalnych produktów ekologicznych. Biorąc pod uwagę ofertę i wspomniane usługi, Mercure Tetovo na rynku macedońskim prezentuje się jako miejsce na nocleg, wypoczynek i organizację spotkań biznesowych.

»»»» Starsze informacje 2018-03-30 ««««


Grupa Hotelowa Orbis rozwija sieć hoteli w regionie Bałkanów, podpisując kolejną umowę franczyzy z lokalnym partnerem i inwestorem Tareq Hospitality d.o.o. Sarajevo. Jest to pierwszy hotel ibis Styles w Bośni i Hercegowinie, który przyjmie gości już w drugiej połowie tego roku.

Podpisanie kolejnej umowy franczyzy na hotel ibis Styles - marki innowacyjnej, lubianej i rozpoznawalnej w Europie, potwierdza, że Orbis dynamicznie się rozwija i konsekwentnie realizuje swoje plany rozwojowe w południowej części Europy. - wyjaśnia Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbisu.

Po zakończonej modernizacji tego centralnie położonego hotelu, oferującego dzisiaj 69 pokoi, nieruchomość dołączy do sieci ibis Styles w drugiej połowie tego roku, a następnie rozbuduje hotel o 117 nowych pokoi. Reprezentujący jedną z najdynamiczniej rozwijających się i znanych na całym świecie marek AccorHotels, hotel ibis Styles Sarajevo wzbogaci standardy jakości lokalnej branży turystycznej i MICE oraz stanie się ważnym graczem dla lokalnej gospodarki generującym nowe stanowiska pracy - skomentował Enes Kazazic, przedstawiciel inwestora.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij