LOT wprowadza nowe połączenie z Warszawy

Nasz narodowy przewoźnik uruchomi kolejne połączenie z Lotniska Chopina.


Od 4 czerwca PLL LOT będą obsługiwać połączenie do Hanoweru. To ósme niemieckie lotnisko w siatce przewoźnika. Na tej trasie LOT zaoferuje po 2 połączenia dziennie od poniedziałku do piątku (wylot z Warszawy o 8.15 i 17.30). W soboty i niedziele przewoźnik zapewni po jednym połączeniu (sobota - 8.15, niedziela 17.30). Połączenie będzie obsługiwane Embraerem 170

»»»» Starsze informacje 2018-02-09 ««««


Polskie Linie Lotnicze LOT otworzą nowe połączenie z Lotniska Chopina.

Od 2 lipca, polski narodowy przewoźnik będzie latał do duńskiego Billund. Rejsy będą odbywać się od poniedziałki do piątku, dwa razy dziennie. Samoloty wystartują z Warszawy o godzinie 8.20 i 17.30. Natomiast z lotniska w Billund samoloty wystartują o godzinie 10.35 i 19.50.

Podróż będzie trwała godzinę i 40 minut. Połączenie będzie obsługiwane samolotem Embraer 170.

Starsze informacje 2018-02-06


LOT zwiększa liczbę bałkańskich kierunków
Polskie Linie Lotnicze LOT otworzą nowe połączenia na Bałkany.

Samoloty narodowego przewoźnika polecą z Warszawy do Skopje i Podgoricy. Obydwa połączenia będą obsługiwane od 1 czerwca. Loty do Skopje będą się odbywać od poniedziałku do soboty, a do Podgoricy - codziennie oprócz środy.

Połączenia będą wykonywane samolotami Embraer 170 i 175.

Skopje w Macedonii to zupełnie nowy kierunek w siatce LOT. Ten kraj z roku na rok zyskuje na popularności wśród turystów, urzekając m.in. regionalną kuchnią i różnorodnością kulturową. Stanowi też świetną bazę wypadową do sąsiednich krajów: Grecji, Bułgarii i Albanii. O licznych walorach Podgoricy w Czarnogórze nasi pasażerowie przekonali się już latem ubiegłego roku. W naszej ocenie ten kierunek ma taki potencjał, że zdecydowaliśmy się na powtórkę, ale z dużym wzrostem częstotliwości - skomentował Adrian Kubicki, dyrektor komunikacji korporacyjnej LOT-u.

Starsze informacje 2018-01-31


Nowe połączenie LOT-u
Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły nowe połączenie z Lotniska Chopina. Polski narodowy przewoźnik poleci na moskiewskie lotnisko Domodiedowo.

Pierwszy rejs z Lotniska Chopina na Domodiedowo odbędzie się 2 czerwca. Loty będą wykonywane samolotami Embraer 195.

Do 1 lipca - LOT będzie latał na Domodiedowo sześć razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele. Od 2 lipca loty będą realizowane codziennie. Taki rozkład będzie obowiązywał co najmniej do 27 października, czyli do końca sezonu letniego.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij