TUR-INFO.pl | Serwis informacyjny branży turystycznej
ZAJRZYJ DO NAS NA: TUR-INFO.PL na Facebook TUR-INFO.PL na Twitter

W Hotelu Gromada powstał Zakład Odnowy Biologicznej

W październiku 2020 roku, w Hotelu Gromada w Busku-Zdroju otwarto Zakład Odnowy Biologicznej, który dysponuje 10 gabinetami zabiegowymi, salą z przyrządami do ćwiczeń cardio. Zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt zabiegowy.


Zabiegi i ćwiczenia odbywają się pod kontrolą fizjoterapeuty. W Zakładzie dostępna jest również sala do wypoczynku, w której można zrelaksować się pomiędzy zabiegami. Oferta zabiegów z zakresu balneoterapii, hydroterapii, masaży oraz kinezyterapii indywidualnej pomoże przy schorzeniach narządu ruchu, problemach reumatycznych oraz skórnych.

Nową odsłonę zyskała także restauracja oraz kawiarnia "Gromada". Aranżacja jej wnętrza ma łączyć charakter obiektu z nastrojowym klimatem. Lokal specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, opartych na produktach regionalnych, uwzględniając w menu dania przygotowane specjalnie dla grup seniorów.

»»»» Starsze informacje 2020-07-23 ««««


Krakowski Holiday Inn dołączył do grona hoteli sieci IHG, które wdrożyły jej flagowy projekt - Open Lobby Concept.

Przebudowa lobby trwała pięć miesięcy i swoim zasięgiem objęła całą przestrzeń hotelu znajdującą się w XIX-wiecznej, pałacowej części obiektu. Projekt lobby wprowadza nowy sposób postrzegania hotelowej przestrzeni publicznej jako miejsca łączącego recepcję, część wypoczynkową oraz dedykowaną do pracy, restauracje i bar w jedną, spójną całość. Dzięki temu zabiegowi goście mogą cieszyć się zintegrowaną przestrzenią doskonałą zarówno do relaksu, pracy i korzystania z oferty gastronomicznej hotelu.

Przy projektowaniu lobby nie zapomniano o lokalnych akcentach . Na ścianach można zobaczyć zarysy najbardziej charakterystycznych dla Krakowa obiektów świeckich i sakralnych.

Starsze informacje 2020-06-18


Vienna House Andel`s Cracow w nowej odsłonie
Wnętrza hotelu Vienna House Andel s Cracow zyskały całkowicie nowy wygląd. Design pokoi i centrum konferencyjnego zaskakuje marynistycznymi inspiracjami. W ten sposób Vienna House oddaje hołd wielkim odkrywcom-żeglarzom i zachęca gości do nieustannego odkrywania.

Tym razem projektanci wnętrz hotelu e centrum Krakowa postanowili wykorzystać nowoczesne elementy wystroju nawiązujące do ekskluzywnych statków. Widać w nich odniesienia do surferskiego designu kalifornijskiej restauracji Mavericks Cracow oraz stylu Vienna House.

Wybór tematyki żeglarskiej i oceanicznej w Krakowie może nieco dziwić, ale to właśnie w Krakowie znajduje się Aleja Podróżników, Zdobywców i Odkrywców, która promuje niezwykłe polskie osiągnięcia eksploracyjne. - podkreśla Tomasz Piórkowski, dyrektor regionalny Vienna House.

W pokojach Vienna House Andel s Cracow lustro ma kształt bulaja, wieszaki na ubrania przypominają żeglarskie liny i haki, drewniane drabinki - schodki okrętowe, a nad łóżkami wiszą drewniane wiosła ozdobne. Miękkie zagłówki do łóżek z kolorowymi wzorami mają ocieplić wnętrza.

Odświeżone zostało również centrum konferencyjne Vienna House Andel s Cracow na pierwszym piętrze obiektu. Wnętrza foyer zostały ocieplone i zyskały styl salonu zachęcającego do odpoczynku i coworkingu. Również tutaj znalazły się odniesienia do oceanicznego klimatu - nowoczesna tapeta 3D swoją strukturą przypomina muszlę. Sale konferencyjne z dostępem do światła dziennego zostały wyposażone w nowoczesny system audiowizualny.

Renowacja pokoi i centrum konferencyjnego Vienna House Andel s Cracow trwała od października 2019 r. do kwietnia 2020 r. Za projekt wnętrz odpowiada dział projektowy sieci Vienna House oraz pracowni BEHF Architects. Generalnym wykonawcą była firma Riedl, która odpowiadała również m.in. za renowację Mavericks Cracow i Smok Bar w 2018 r., oraz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje w 2019 r. Był to ostatni etap modernizacji wnętrz tego obiektu.

Starsze informacje 2020-05-22


Obiekt na Helu po remoncie
Obiekt Cassubia na Helu, należący do spółki AMW Hotele, wchodzącej w skład Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego doczekał się pierwszych rezultatów prac remontowych i jest już otwarty dla gości.

Jesienią zeszłego roku rozpoczęte zostały prace, których pierwsze efekty można zobaczyć już dzisiaj. Obiekt po raz pierwszy pokazał zupełnie nowe oblicze pokoi, łazienek w pokojach oraz powierzchni wspólnych.

Pomimo kryzysu związanego z pandemią koronawirusa Polski Holding Hotelowy inwestuje w dalszy rozwój swoich obiektów, zgodnie z założeniami biznes planu. Dzięki nieprzerywanej i konsekwentnej pracy, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności możemy dzisiaj podziwiać pierwsze efekty nowej odsłony Cassubii. To już jest zupełnie inny, nowoczesny obiekt, który ma realną szansę na wzmocnienie swojej pozycji wśród hoteli zlokalizowanych na półwyspie helskim. - podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Głównym celem koncepcji projektu wnętrz i aranżacji meblowej w części wspólnej, było stworzenie otwartej, zapraszającej atmosfery do obiektu, poprzez rezygnację z tradycyjnej lady, a zaproponowaniem stołu recepcyjnego. Najważniejszą jednak przemianą przeszły piętra z pokojami gościnnymi. Nowe pokoje charakteryzują się stonowaną kolorystką, komfortowym minimalizmem oraz lokalnymi dekoracjami. Kolorystyka w tonacjach jasnych, pastelowych nawiązuje do morza, piasku oraz błękitu nieba. Natomiast, duże gładkie płaszczyzny ścian stanowią tło dla wielu elementów dekoracyjnych, takich jak wiosła, grafiki, czy wezgłowie tworząc dopełnienie nadmorskiego charakteru wnętrza. Wzór graficzny, oraz kolor wykładziny to autorskie opracowanie dedykowane do wnętrz obiektu Cassubia. Tematyka grafiki nawiązuje do mapy Helu, jego położenia względem półwyspu oraz występujących gatunków zwierząt. Natomiast ciepły, beżowy kolor odnosi się do barw plaży i piasku.

Częściową przebudowę i remont obiektu hotelowego Cassubia na Helu zrealizował w formule "zaprojektuj i wybuduj" Konsorcjum Nowa Cassubia. Liderem Konsorcjum, jest HRCA sp. z o. o., która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji hotelowych.

Starsze informacje 2020-03-05


Best Western Plus Hotel Podklasztorze odnowił strefę SPA
6 marca br zostanie otwarta odnowiona strefa SPA w hotelu Best Western Plus Hotel Podklasztorze.

Mamy przyjemność zaprosić naszych gości do świeżo odnowionej, unikalnej strefy wellness. Mury zabytkowego hotelu w połączeniu z ofertą SPA opartą na naturalnych produktach i tradycyjnych metodach przeniosą wypoczywających w średniowieczny, mistyczny klimat, który sprzyja relaksowi umysłu i ciała - powiedziała Julia Groblewska, Dyrektor Best Western Plus Hotel Podklasztorze.

Do użytku gości zostaną oddane nowe sauny oraz basen z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową, grotą solną oraz sześcioma gabinetami SPA.

W hotelowym SPA można oddać się relaksowi w zgodzie z naturą i skorzystać z masaży i zabiegów opartych na zakonnych rytuałach bazujących na regionalnych i naturalnych produktach. W ofercie znajduje się m.in. masaż sulejowskimi ziołami, cysterski masaż miodem, rytuał pielęgnacyjny na bazie lawendy, która rośnie wokół klasztoru, czerwonego wina czy naturalnego miodu z klasztornych pasiek. Najmłodsi również mogą skorzystać z hotelowego SPA - specjalnie dla nich przygotowano np. masaż czekoladą.

Jednym z elementów nowo otwartego hotelowego SPA jest też ścieżka Kneippa składająca się z naprzemiennie ułożonych wiader z ciepłą i zimną wodą oraz ścieżka wrażeń - połączenie strumieni ciepłej i zimnej wody z efektami świetlnymi oraz masażem stóp przez naturalne kamienie - otoczaki. Goście mogą też skorzystać z misy lodowej, kadzi schładzalniczej oraz wiadra bosmana.

Starsze informacje 2020-01-16


Zakończono remont w hotelu InterContinental Warszawa
Zakończono II - ostatni etap remontu w Hotelu InterContinental Warszawa.

W sumie wyremontowano 414 pokoi, w tym Apartamenty Junior Suite oraz Senior Suite i Apartament Prezydencki. Projekt finalizuje rozpoczętą w 2018 roku inwestycję. W tym czasie wyremontowano także lobby, InterContinental Club Lounge na 41 piętrze oraz Restauracje Downtown. Autorem aranżacji wystroju wnętrz jest Alan McVitty z pracowni M Studio London z Wielkiej Brytanii.

Postawiono na współczesny design zainspirowany architekturą miasta i nawiązujący do oryginalnej bryły budynku. Eleganckie wnętrza zachwycają zdecydowaną i wytworną kolorystyką, w której dominują odcienie granatu i turkusu z elementami starego złota. Postawiono na klasykę, która została przełamana niebanalnymi elementami aranżacji np. poduszką z ręcznie haftowaną panorama Warszawy.

Na szczególną uwagę zasługują żyrandole w apartamentach typu Senior oraz w Apartamencie Prezydenckim. Zostały one wykonane z kryształów Sworowskiego, dzięki czemu blask wpadającego słońca rozświetla przestronne wnętrza. Meble i zabudowa zostały utrzymane w kolorystyce ciemnego dębu ze złotymi dodatkami. Wykładziny w kolorze turkusowym z delikatnym wzorem mają nadać wnętrzom ciepłego, gościnnego klimatu.

Starsze informacje 2020-01-09


Hotel NAT po remoncie
Dwie sale konferencyjne dla nawet 120 osób, nowa gimnastyczna sala wielofunkcyjna i bawialnia - to efekty dobiegającego końca remontu w Hotelu NAT w Ustroniu, kolejnego zrealizowanego w mijającym roku przez sieć w swoich ośrodkach.

Otrzymujemy wiele zapytań od firm zainteresowanych organizacją konferencji, spotkań czy bankietów, stąd decyzja o remoncie, modernizacji i doposażeniu sal w nowoczesny sprzęt, niezbędny do realizacji takich projektów na biznesowym poziomie - mówi Lucjan Karasiewicz, prezes zarządu Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej Sp. z o.o., właściciela Hotelu NAT w Ustroniu. Rok 2019 minął nam pod znakiem inwestycji i remontów w naszych hotelach i ośrodkach, był to dla nas rozwojowy i dobry rok. Oddaliśmy do dyspozycji gości nową część hotelu w Bukowinie Tatrzańskiej, trwa remont basenu i części hotelowej w Sarbinowie, w Krynicy Morskiej budujemy nowe domki. Procedują się także projekty inwestycyjne dotyczące hoteli w Jarosławcu i Kołobrzegu. Jesteśmy też coraz bliżej kategoryzacji ośrodka SMREK w Piwnicznej, do rangi hotelu 3-gwiazdkowego. ­- podsumowuje.

Remont Hotelu NAT w Ustroniu objął łącznie powierzchnię ponad 300 m.kw. Do dyspozycji klientów zostaną oddane dwie klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w biznesowe projektory multimedialne i nowoczesny system nagłośnieniowy, które w zależności od układu miejsc, pomieszczą od 24 do 80 osób każda. Bawialnia i sala wielofunkcyjna to zupełnie nowe pomieszczenia w ofercie hotelu, które powstają w niezagospodarowanej dotąd części obiektu. Pozwolą na organizację zajęć gimnastycznych i rekreacyjnych dla hotelowych gości oraz na zapewnienie najmłodszym uczestnikom pobytów warunków do zabawy.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
6 hotel remont pokój apartament sala konferencyjna
Ta strona przetwarza dane osobowe oraz używa COOKIES. Szczegóły przetwarzania danych osobowych są opisane w polityce prywatności. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Wszelkie szczegóły w regulaminie, polityce prywatności oraz polityce cookies.
  Akceptuję