Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajRyanair zapowiada nowe połączenia z kilku lotnisk

Ryanair ogłasza trzy nowe trasy, które będą realizowane z trzech polskich portów lotniczych do Burgas.


Nowe trasy z Warszawy-Modlina i Krakowa do Burgas będą obsługiwane 2 razy w tygodniu, a trasa z Rzeszowa do Burgas - raz w tygodniu. Wszystkie zostaną wprowadzone z końcem marca 2018 roku.

»»»» Starsze informacje 2017-07-04 ««««


Połączenie z Krakowa do Chicago uruchomione
PLL LOT ponownie uruchomiły połączenie z Krakowa do Chicago. W ubiegłym roku z Krakowa do Chicago, z przesiadką odleciało ponad 90 tys. osób. Od 2012 r. liczba pasażerów na tej trasie rosła średnio ok. 17% rocznie. Ten pozytywny wynik szczegółowych analiz ruchu zdecydował o uruchomieniu bezpośredniego połączenia.

Rejs z Krakowa do Chicago potrwa około 9 godzin. To najkrótsze i zarazem najwygodniejsze połączenie z Małopolski do USA. Loty realizowane będą raz w tygodniu przez cały rok. Z krakowskiego lotniska do Chicago samolot będzie odlatywał w poniedziałki o godz. 11:50. Przylot tego samego dnia o godz. 14:50 (czasu lokalnego). Z portu lotniczego Chicago-O Hare do Kraków Airport samoloty odlatywać będą w niedzielę o godz. 17:25 (czasu lokalnego). W stolicy Małopolski samolot lądować będzie w poniedziałek o godz. 9:45.

Od 6 sierpnia br. docelowo zmienią się godziny odlotu z Chicago i przylotu do Krakowa. Samolot z Chicago startować będzie w niedzielę o godz. 16:30 (czasu lokalnego) i lądować na krakowskim lotnisku w poniedziałek o godz. 9:10.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij