Oferta pracy: Specjalista ds. Logistyki Pasażerskej Warszawa

Data ważności: 2017-10-22
Województwo: Mazowieckie

Grupa Why Not TRAVEL specjalizująca się w kompleksowej obsłudze wyjazdów służbowych (bilety lotnicze, hotele, wynajem samochodów, bilety kolejowe, autokarowe, pośrednictwo wizowe) w związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowego oddziału w Warszawie, poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
doświadczenie w prowadzeniu procesu pośrednictwa wizowego,
znajomość procesu rezerwacji zakupu biletów tanich linii lotniczych i biletów kolejowych,
dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego języka obcego,
znajomość geografii świata,
łatwość nawiązywania kontaktów,
dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet),
dobra organizacja stanowiska pracy,
umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
zaangażowanie, silna motywacja do pracy,
wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:
profesjonalna obsługa Klientów (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna),
wyszukiwanie połączeń oraz przygotowywanie ofert i wycen,
sprzedaż biletów kolejowych, autobusowych, promowych,
uzupełnianie wniosków wizowych,
sprzedaż ubezpieczeń podróżnych,
obsługa zwrotów i zmian dokumentów podróży,
przygotowywanie i terminowe dostarczanie dokumentów do Działu Fakturowania i Rozliczeń.

Oferujemy:
stałą pracę w przyjaznej atmosferze dynamicznego zespołu,
możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie,
umowę o pracę na czas nieokreślony w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne wynagrodzenie,
cykl profesjonalnych szkoleń.
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres z dopiskiem "Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej - Warszawa".

Na dole CV proszę umieścić dopisek:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszeniodawca

Firma: WhNotTravel sp. zo.o. sp.k.