Dział: Dam pracę

Praca na stanowisku Specjalista ds turystyki Lublin

Data ważności: 2021-12-06
Województwo: Lubelskie

Poszukujemy pracownika na stanowisko: specjalista ds turystyki do biura podróży w Lublinie. Do obowiązków pracownika należeć będzie kompleksowa obsługa klienta, zapytań i rezerwacji dokonywanych głównie przez serwisy internetowe i telefon oraz tworzenie i aktualizacja treści w serwisach internetowych. Oferujemy pracę na pełny etat, atrakcyjny system premiowy oraz możliwość awansu. Praca w galerii handlowej w systemie zmianowym.
Opis stanowiska:
- kompleksowa obsługa rezerwacji turystycznych
- obsługa telefoniczna zapytań od Klientów
- odpowiadanie na zapytania wysyłane drogą mailową
- aktualizacja i tworzenie treści w serwisach internetowych
- rozliczanie rezerwacji i nadzór nad płatnościami klientów
- bezpośrednia obsługa i sprzedaż wyjazdów turystycznych klientom odwiedzającym biuro
Poszukujemy osób:
- komunikatywnych, lubiących pracę z ludźmi
- szybko uczących się nowych rzeczy
- sumiennych i dokładnych w wykonywaniu obowiązków ale też potrafiących pracować pod presją czasu
- biegłych w obsłudze komputera i bardzo dobrze obracających się w środowisku stron internetowych
- umiejących wyrażać swoje myśli słowami, znających dobrze język polski i potrafiących szybko napisać poprawny stylistycznie i atrakcyjny tekst
Dodatkowymi atutami będą:
- doświadczenie w obsłudze serwisów internetowych i znajomości mechanizmów google
- doświadczenie w pracy w biurze podróży i znajomość podstawowych systemów rezerwacji między innymi MerlinX
Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- atrakcyjne premie
- możliwość awansu
- możliwość szkoleń podczas wyjazdów zagranicznych
Aplikacje z listem motywacyjnym i CV zawierającym zdjęcie prosimy składać na adres e-mail: z dopiskiem: wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Zapewniamy dyskrecję i zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszeniodawca

Firma: Continental Travel