Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Aktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: CZWARTEK, 2017-08-17 ::
 Kto może należeć do Polish Prestige Hotels?
Konsorcjum marketingowe Polish Prestige Hotels to jedno z ciekawszych przedsięwzięć w polskim hotelarstwie. Zapraszamy do zapoznania się z cyklem artykułów, mających przybliżyć nieco to zrzeszenie. Oto... więcej »


 Internet wciąż istotny przy wyborze kwater wakacyjnych
Mimo, iż wielu urlopowiczów traktuje wolne od pracy jako okazję do odcięcia się od Internetu, dostęp do sieci pozostaje jednym z czynników decydujących o wyborze wakacyjnego zakwaterowania. Jak wynika z... więcej »
:: ŚRODA, 2017-08-16 ::
 Co chorwaccy kwaterodawcy sądzą o polskich turystach?
Z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się na wakacje w Chorwacji. Jakie wrażenie po sobie zostawiają? Co sądzą o nich chorwaccy kwaterodawcy? Przedstawiciele lokalnych obiektów noclegowych cenią ich... więcej »
 Ostatni dzwonek na zgłoszenia do Weekendu za pół ceny
To ostatni dzwonek dla przedsiębiorców do zgłaszania się do organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki akcji "Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny". Termin zgłoszeń do udziału w akcji... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-08-14 ::
 Otwarto nową, większą część hotelu w Gdańsku
W ubiegłym miesiącu, lipcu została otwarta większa część hotelu Puro Gdańsk w skład, której wchodzi 118 pokoi. Po otwarciu większej części, obiekt dysponuje 211 pokojami a jego oferta uzupełniona została o... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-08-10 ::
 Zarządca wraca do Hotelu Litwor
Turyści wrócą do Hotelu Litwor? Zarządca obiektu, spółka Centrum Kongresowe Plus, odzyskała dostęp do hotelu i zapowiada możliwie najszybsze przywrócenie go do obsługi turystów. O sporze wokół tego... więcej »
 Wzrasta popularność obiektów nieskategoryzowanych
Jak kształtują się ceny pokoi w obiektach noclegowych? Które obiekty cieszą się największą popularnością, a które odnotowały spadek? W czerwcu br. średnia cena pokojonocy w polskich hotelach wyniosła 186,19 zł... więcej »
:: ŚRODA, 2017-08-09 ::
 Tour Salon z nowym dyrektorem
Targi Tour Salon mają nowego dyrektora. Z początkiem sierpnia obowiązki dyrektora targów Tour Salon objęła Maria Szczepaniak-Kowalska. Obecna dyrektor jest związana z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi od... więcej »
 Nowe maksymalne stawki podatków lokalnych
W przyszłym roku wzrosną maksymalne stawki opłat i podatków lokalnych. M.in. wzrosną stawki podatku od nieruchomości, czy od środków transportowych. Maksymalna stawka podatku od nieruchomości w przypadku... więcej »
 Można się zgłaszać do Profit Hotel Awards 2017
Hotelarze mogą się zgłaszać do konkursu Profit Hotel Awards 2017. Zgłoszenie oraz pełen udział w całym wydarzeniu - XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2017 wraz z uroczystą kolacją i Galą Profit Hotel... więcej »
:: WTOREK, 2017-08-08 ::
 Nowy hotel w Warszawie
Nowo otwarty hotel w Warszawie powitał już pierwszych gości. W sobotę, 5 sierpnia br. hotel Golden Tulip Warsaw Airport**** powitał pierwszych gości. Jest to szósty hotel tej marki w Polsce oferujący usługi w... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-08-07 ::
 Rynek pracy w turystyce - najciekawsze wnioski
Ministerstwo zamówiło badania na temat rynku pracy w turystyce. Niektóre z wniosków wydają się być ciekawe, choć patrząc na cały raport można odnieść wrażenie, że badano zbyt wiele różnych sektorów naraz.... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-08-03 ::
 Ostry spór o zakopiański hotel
W Zakopanem mamy do czynienia ze sporem o hotel, który mógłby posłużyć za scenariusz filmu. W weekend, w środku nocy grupa uzbrojonych ochroniarzy wtargnęła do hotelu wyrzucając jego pracowników. Po śniadaniu... więcej »
:: ŚRODA, 2017-08-02 ::
 Hampton by Hilton z nowym hotelem
Hampton by Hilton, jedna z globalnych marek sieci Hilton, oficjalnie poinformowała o otwarciu nowego obiektu. Hotel Hampton by Hilton London Stansted Airport jest zlokalizowany w pobliżu lotniska Stansted.... więcej »
:: WTOREK, 2017-08-01 ::
 Turystyka nie przynosi korzyści Sardynii?
Nie wszyscy przedsiębiorcy zarabiają na turystyce. Z pieniędzy, które zostawili zagraniczni turyści przyjeżdżający na Sardynię, większość została przeznaczona na zakwaterowanie i transport - wynika z badania... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-07-31 ::
 Miliony spotów firm turystycznych w internecie
Jak reklamuje się branża turystyczna w internecie? Które firmy przejawiają największą aktywność na tym polu? Spośród blisko 55 mln emisji reklam wideo online firm z branży turystycznej jedna trzecia odbywała... więcej »
 Greckie hotele pod wzmożoną kontrolą
Niezależna agencja ds. dochodów publicznych w Grecji ogłosiła, że rozpocznie inspekcje obiektów hotelarskich w całym kraju w celu zapobiegania oszustwom podatkowym - donosi serwis Greek Travel Pages.... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-07-27 ::
 Ile zarobił Orbis w pierwszym półroczu?
Ile zarobił Orbis w pierwszym półroczu? Spółka opublikowała swoje wyniki finansowe? W pierwszym półroczu 2017 r. przychody Orbisu wzrosły o 6,2% do poziomu 679,5 mln złotych, a wskaźnik EBITDA operacyjna... więcej »
:: WTOREK, 2017-07-25 ::
 Coraz więcej turystów korzysta z bazy noclegowej
Czy polscy hotelarze i kwaterodawcy mają powody do zadowolenia? Główny Urząd Statystyczny opublikował dane dotyczące zakwaterowania w polskich obiektach noclegowych. W pierwszych trzech miesiącach 2017 roku, w... więcej »
 Rok po ŚDM - ile zostawili pielgrzymi?
Światowe Dni Młodzieży przebiegały nie tylko w znakomitej atmosferze, ale także należycie zadbano o zabezpieczenie medyczne i bezpieczeństwo pielgrzymów - tak wojewoda Piotr Ćwik podsumował wydarzenia sprzed... więcej »
 Satoria wprowadza defibrylatory do hoteli
Satoria Group do dwóch obiektów Grupy Kapitałowej wprowadza defibrylatory AED organizując specjalistyczne szkolenia związane z obsługą tego sprzętu. Urządzenia są dostępne w godzinach pracy hoteli, zarówno dla... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-07-24 ::
 Prezes KIT: Turystyka to poważna gałąź gospodarki
Jaka powinna być rola samorządu gospodarczego w turystyce? Czy przynależność do samorządu powinna być obowiązkowa? Jaka przyszłość rysuje się przed Krakowską Izbą Turystyki po opuszczeniu szeregów Izby... więcej »
 Nowoczesna technologia znajdzie szersze zastosowanie w turystyce?
Pochmurne niebo, deszczowe i chłodne tygodnie mogą popsuć letni wypoczynek urlopowiczów a także negatywnie wpłynąć na obroty firm z branży turystycznej. Jest jednak taki rodzaj chmury, który w świecie... więcej »
:: WTOREK, 2017-07-18 ::
 Travelist po raz pierwszy przyznał własne certyfikaty jakości
Travelist przyznał certyfikaty Travelist Quality Star. Otrzymały je hotele, które wyróżniają się jakością oferowanych usług oraz poziomem obsługi gości. W edycji 2017 takim tytułem wyróżniono 32 obiekty.... więcej »
 Bedsonline z nowym dyrektorem sprzedaży
Sieć Bedsonline ma nowego Dyrektora Sprzedaży w Polsce. Od dnia 01.07.2017 stanowisko to objął Dariusz Wojtasiewicz. Dariusz Wojtasiewicz rozpoczął swoja przygodę z turystyką we wczesnych latach 90-tych w... więcej »
Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij