Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
Szukaj

Aktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: CZWARTEK, 2017-10-19 ::
 I półrocze 2017 r. okresem dynamicznego rozwoju marki Focus Hotels?
Jakie przychody zanotowała polska sieć Focus Hotels w pierwszym półroczu 2017? Czy sytuacja biznesowa obiektów Focus Hotels w 2016 roku była wzrostowa? Polska sieć Focus Hotels należąca do Grupy Kapitałowej... więcej »


 Potrzeby niepełnosprawnych podróżujących niedostatecznie uwzględniane?
Ponad dwa miliardy ludzi na świecie potrzebuje ułatwień w dostępie do usług związanych z podróżą z powodu niepełnosprawności lub wieku. Mimo to, jak wykazały wyniki badań opublikowane przez firmę Amadeus,... więcej »
 Sieć luksusowych hoteli z nowym właścicielem
Groupe du Louvre, macierzysta spółka Louvre Hotels Group, poinformowała o podpisaniu umowy w sprawie przejęcia większościowego pakietu udziałów w sieci hoteli Hôtels & Préférence. To przejęcie znacząco... więcej »
 IGHP: Warmia i Mazury z nowym dyrektorem regionalnym
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego na terenie Warmii i Mazur ma nowego dyrektora regionalnego. Mariusz Pawliczak, dyrektor generalny Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim od 29 września 2017 roku pełni... więcej »
 Otwarcie historycznego hotelu w Warszawie
W Warszawie zostanie oddany do dyspozycji gości długo wyczekiwany hotel. We wnętrzu hotelu czeka na gości ciekawa atrakcja. Hotel Raffles Europejski w Warszawie swoich pierwszych gości przyjmie w pierwszym... więcej »
:: WTOREK, 2017-10-17 ::
 Rajska wyspa ponownie dostępna dla turystów?
Huragan Irma wyrządził wiele szkód w rejonie Morza Karaibskiego. Rada Turystyczna Anguilli ogłosiła dzisiaj, że wyspa znana z białych piaszczystych plaż i ciepłej gościnności, jest gotowa przyjąć podróżnych.... więcej »
 Jakie są koszty i wymagania Polish Prestige Hotels dla obiektów?
Polskie hotele mają potencjał, by konkurować z zagranicznymi sieciami na płaszczyźnie innowacji, jednakże Polish Prestige Hotels postawiło na coś innego. To co wyróżnia rodzime obiekty na europejskiej mapie... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-10-16 ::
 W piątek rozpoczęcie World Travel Show
Rusza drugi World Travel Show - największa w Europie Środkowej impreza branży turystycznej. Oferta Krajów i regionów z całego świata, znani podróżnicy na wyciągnięcie ręki, spotkania, prelekcje, warsztaty i... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-10-13 ::
 Epidemia dżumy na Madagaskarze
Dżuma płucna, która szerzy się na Madagaskarze wydostała się poza wyspę. Teraz przedostała się już na Seszele. Choroba zakaźna uśmierciła już ponad 50 ludzi na Madagaskarze. Sytuacja na Madagaskar nie jest... więcej »
 Nowi dyrektorzy w nadmorskim hotelu
5-gwiazdkowy hotel w Świnoujściu ma nowych dyrektorów. Tomasz Majszyk jako dyrektor generalny hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu zarządza całym hotelem, w którym znajduje się 340 pokoi z widokiem na... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-10-12 ::
 Bidroom.com - komu to się opłaci?
Czy warto wejść do serwisu bidroom.com? Odpowiedź nie jest na to prosta, bo ten system jest dopiero na początku swojej drogi. Startup to bardzo szczególna firma - działa dzięki marzeniom i chęciom, a nie... więcej »
 Czy podatek noclegowy w Grecji przyniesie tylko korzyści?
Grecka Izba Hoteli po raz kolejny wezwała rząd do wycofania tzw. podatku noclegowego, podkreślając, że jego wprowadzenie w przyszłym roku będzie miało poważne konsekwencje dla gospodarki i wpłynie na... więcej »
:: ŚRODA, 2017-10-11 ::
 Ostatnie miejsca na II Krakowski Kongres Turystyki Medycznej
Ją jeszcze ostatnie miejsca na odbywający się w dniach 12-13 października w centrum konferencyjnym ICE Kraków II Krakowski Kongres Turystyki Medycznej. Jest już znany ostateczny program Kongresu: II Krakowski... więcej »
 Długie weekendy w 2018 roku
Kalendarz w 2018 roku wydaje się być przychylny i oferuje 7 długich weekendów. Z pewnością wiele osób będzie brało urlopy, zwłaszcza jeśli wejdzie w życie nowelizacja kodeksu pracy przewidująca zmniejszenie... więcej »
:: WTOREK, 2017-10-10 ::
 AccorHotels rozpoczyna współpracę z Orient Express
W tym roku minęło 134 lata od pierwszej podróży Orient Express, który wyruszył z Paryża do Stambułu. Francuski państwowy przewoźnik kolejowy SNCF, który jest właścicielem kultowej marki "Orient... więcej »
 Orbis otwiera pierwszą patronacką salę AccorHotels
W poniedziałek 9 października miało miejsce uroczyste otwarcie sali patronackiej Grupy Hotelowej Orbis i AccorHotels w Małopolskiej Szkole Gościnności. Sala patronacka powstała z inicjatywy krakowskich hoteli... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-10-06 ::
 Hilton rozszerza działalność
Sieć hoteli Hilton zapowiada ekspansje na rynek afrykański. W ciągu najbliższych pięciu lat, Hilton przeznaczy w sumie 50 mln USD na rzecz wzmacniania swojej marki na tym kontynencie. Jak informuje portal... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-10-05 ::
 Białoruś wzmacnia kontrole nad obcokrajowcami
U naszych sąsiadów zaczęły obowiązywać przepisy, wedle których hotelarze muszą informować Ministerstwo Spraw Wewnętrznych o zameldowaniu obcokrajowców w swoich obiektach. W przypadku gdy białoruscy hotelarze... więcej »
 AccorHotels nabywa grupę Gekko
AccorHotels, właściciel Orbisu, podpisał umowę nabycia Gekko, grupy zajmującej się działalnością w segmencie rezerwacji hotelowych na potrzeby osób podróżujących służbowo. Wartość Gekko została wyceniona na... więcej »
:: ŚRODA, 2017-10-04 ::
 Przyznano nagrody polskim hotelom
Który hotel otrzymał tytuł najlepszego w Polsce tzw. Poland's Best Leading Hotel? Ogłoszono wyniki konkursu World Travel Awards. Trzeci raz rzędu najlepszym hotelem w Polsce został Intercontinental, który... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-09-29 ::
 The Floating Venice czyli dubajska Wenecja
Pływająca Wenecja w Dubaju? Szejkowie z Emiratów zainspirowani duchem Wenecji postanowili zbudować coś równie klimatycznego jak włoskie pływające miasto. Dubaj ujawnił plany budowy własnej "Pływającej... więcej »
 LHG zmienia tożsamość jednej z marek i zapowiada rozwój w Polsce
Louvre Hotels Group zapowiedziała zwiększenie tempa rozwoju na polskim rynku, a także zmianę tożsamości jednej ze swoich marek, a mianowicie Golden Tulip. Kluczowa dla nowej strategii marki będzie idea... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-09-28 ::
 Od niedzieli problemy ze stronami www
Dla wszystkich hoteli, biur i innych firm oczekujących zamówień przez stronę www pojawia się problem z którym do tej pory zmierzyli się nieliczni, chodzi mianowicie o szyfrowanie strony. Od niedzieli 1.10.2017... więcej »
 Powstało zrzeszenie pracodawców z branży gastronomicznej i hotelarskiej
Zmiana w branży HoReCa. Powstała nowa organizacja zrzeszająca pracodawców z branży gastronomicznej i hotelarskiej. Krajowa Rada Gastronomii i Cateringu, organizacja powołana do reprezentowania i działania na... więcej »
 Novotel z nowym hotelem na Bałkanach
Novotel, marka należąca do Accor Hotels wzbogaca się o nowy hotel na Bałkanach. Hotel Novotel Sarajevo Bristol został oficjalnie otwarty jest to pierwszy w Bośni i Hercegowinie obiekt należący do Grupy... więcej »
Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij