Subskrypcja

Szukaj

Aktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: PIĄTEK, 2017-04-28 ::
Przy lotnisku w Jasionce powstanie nowy hotel
Zarząd Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka podpisał dziś umowę ze spółką Chopin Airport Development określającą warunki dzierżawy gruntu, na którym zostanie wybudowany hotel zlokalizowany w bezpośrednim... więcej »

Nowa struktura organizacyjna Louvre Hotels Group w Polsce
Louvre Hotels Group w Polsce od marca tego roku działa w nowej strukturze organizacyjnej. Powstały trzy regiony, zarządzane przez Dyrektorów Regionalnych. W związku z obecnym, jak i planowanym rozwojem Louvre... więcej »

W Krakowie odbywa się Kongres Etyki w Turystyce
W Centrum Kongresowym ICE w Krakowie rozpoczął się III Międzynarodowy Kongres Etyki w Turystyce. W otwarciu wzięli udział Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, Sekretarz Generalny UNWTO Taleb Rifai i... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-04-27 ::
Sieć A&O Hotels and Hostels wchodzi do Danii
A&O Hotels and Hostels wchodzi do Danii: Nowa czteropiętrowa nieruchomość o powierzchni 6144 m przy ulicy Tagensvej 135-137 jest designerskim niedrogim noclegiem najnowszej generacji A&O. Jesteśmy dumni z... więcej »

Orbis prezentuje wyniki za I kwartał
"Początek roku 2017 przyniósł kontynuację dobrych wyników prezentowanych przez Orbis w latach ubiegłych. Dzięki zaangażowaniu i dobrej współpracy naszych zespołów w regionie konsekwentnie osiągamy cele... więcej »

:: WTOREK, 2017-04-25 ::
Branża turystyczna domaga się cofnięcia zakazu wstępu do Puszczy Białowieskiej
Lasy Państwowe od początku kwietnia wprowadziły zakaz wstępu do Nadleśnictwa Białowieża. Przedstawiciele branży turystycznej żądają cofnięcia zakazu przed nadchodzącą majówką. Ponad 90 przedstawicieli branży... więcej »

Co się działo na targach WorldHotel i EuroGastro?
Zakończyły się 21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2017 oraz 10. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2017. Ofertę zaprezentowało 273 wystawców z 15 krajów, a Centrum... więcej »

:: PONIEDZIAŁEK, 2017-04-24 ::
Blisko 80 tys. turystów skorzystało z weekendu za pół ceny
Według danych szacunkowych z II edycji "Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny" skorzystało blisko 80 tysięcy turystów. Do akcji zorganizowanej w dniach 31 marca - 2 kwietnia br. włączyło się... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-04-21 ::
Pomysł likwidacji POT odrzucony w pierwszy czytaniu
Polska Organizacja Turystyczna nie zostanie zlikwidowana. Projekt zgłoszony przez partię Kukiz'15 został odrzucony przez Sejmową komisję kultury fizycznej i sportu w pierwszym czytaniu. Zdaniem przedstawicieli... więcej »

Hotelbeds rośnie w siłę
Dziś hotelarze z całego świata otrzymali informację, że Grupa Hotelbeds rośnie i przyłącza kolejną firmę w ślad za lutową akwizycją Turico Holidays. Teraz GTA zasili szeregi grupy Hotelbeds. Na razie nie znamy... więcej »

Poznań obniży ceny w ostatni kwietniowy weekend
Już po raz dziesiąty będzie można skorzystać z atrakcji Poznania i okolic z rabatem. Jubileuszowy "Poznań za pół ceny" odbędzie się w weekend 29 i 30 kwietnia. Program pozwala na zaplanowanie całego... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-04-20 ::
W piątek rozpoczynają się targi Lato i Regionalia
W piątek, 21 kwietnia rozpoczną się 22. Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2017 oraz 6. Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2017. Odwiedzający Centrum Targowo-Kongresowe przy ul. Marsa 56c... więcej »

Jakich dodatkowych usług oczekują hotelowi goście?
Najlepsze hotele prześcigają się w ofertach, które mają zadowolić ich gości i sprawić, że będą chcieli do nich wrócić i polecić innym. Zdrowe przekąski w minibarze, asystent ds. zakupów czy fotograf na... więcej »

:: ŚRODA, 2017-04-19 ::
Czwarta edycja targów turystycznych Lubuskie Tour
W dniach 22-23 kwietnia w NoVa Park odbędzie się czwarta edycja targów turystycznych "Lubuskie Tour", czyli przegląd atrakcji dostępnych na terenie województwa lubuskiego. Przez dwa dni w godzinach... więcej »

Rycerski hotel w Grudziądzu
W połowie kwietnia 2017 roku w Grudziądzu został otwarty nowy obiekt hotelowy nawiązujący swoim wyglądem do długiej, sięgającej średniowiecza historii Grudziądza. Ibis Styles Grudziądz jest położony w pobliżu... więcej »

:: PONIEDZIAŁEK, 2017-04-17 ::
Nowy hotel w Warszawie
Już wkrótce pierwszych gości przyjmie hotel Indigo Warsaw, którego otwarcie zaplanowano na II kwartał 2017. Hotel będzie oferował 60 pokoi w standardzie 4*. Obecnie hotel zaprezentował pierwsze pokoje. Hotel... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-04-13 ::
Jak zaprezentować ofertę hotelu?
Jak prezentować klientowi płynące z oferty korzyści? Jak wyróżnić ją na tle konkurencji i osiągnąć wysoką konwersję sprzedaży? Na te i inne pytania odpowiada Kaja Wachowska, Sales & Marketing Manager hotelu... więcej »

Chińscy turyści wydają coraz więcej
Wyniki z 2016 roku, dotyczące wydatków z głównych rynków wychodzących odzwierciedlają rosnący popyt na międzynarodową turystykę na świecie - odnotowano w najnowszym Barometrze Turystyki Światowej UNWTO. Wraz z... więcej »

:: WTOREK, 2017-04-11 ::
KE zarzuca nierzetelność serwisom rezerwacyjnym
Rezerwacja hoteli i lotów przez internet staje się coraz powszechniejsza, a klienci coraz częściej napotykają problemy związane z usługami turystycznymi online. Według europejskich centrów konsumenckich usługi... więcej »

Radisson Blu Resort Świnoujście pokazuje pierwszy pokój
Radisson Blu Resort Świnoujście chwali się pokojem wzorcowym. Pierwsi goście przyjadą już w lipcu, a na nich czekać będzie nie tylko 340 pokoi z tarasami i widokiem na morze. Niezależnym operatorem obiektu... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-04-07 ::
Krakowski hotel wyróżniony
Hotelu Radisson Blu w Krakowie została doceniony przez gości jak i osoby z branży. Niedawno obiekt otrzymał dwa wyróżnienia przyznane przez Czerwony Przewodnik Michelin oraz portal TripAdvisor. Ukazujący się... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-04-06 ::
Powstaje nowa organizacja turystyczna
Łódź chce mocniej postawić na promocję. 29 marca w hotelu Novotel Łódź Centrum odbyła się II część spotkania założycielskiego Łódzkiej Organizacji Turystycznej (ŁOT). 36 przedstawicieli reprezentujących Miasto... więcej »

Parlament Europejski popiera zniesienie wiz dla Ukraińców
Obywatele Ukrainy będą mogli podróżować do Unii Europejskiej bez wiz krótkoterminowych. To efekt poparcia Parlamentu dla projektu przepisów wstępnie uzgodnionych z prezydencją Rady UE. Ukraińcy posiadający... więcej »

Trwa rejestracja do kongresu etyki w turystyce w Krakowie
Trwa rejestracja III Międzynarodowy Kongres Etyki w Turystyce, który odbędzie się 27-28 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Światowy Kongres Etyki jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez... więcej »

W hotelach rosną ceny za pokój
Hotele o jakim standardzie cieszyły się w lutym największą popularnością? Kiedy i gdzie rezerwujemy? Raport Hotele.pl na temat hoteli w lutym 2017 roku. Średnia cena pokojonocy w lutym wyniosła 196,30 zł i... więcej »

Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij