Aktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: ŚRODA, 2018-04-25 ::
 Nowa lokalizacja targów EuroGastro i WorldHotel
Poszukiwania nowej lokalizacji dla Targów EuroGastro i Worldhotel, gwarantującej zachowanie wysokiego poziomu imprezy, a jednocześnie stwarzającej perspektywy rozwojowe, zakończyły się sukcesem. Kolejna edycja... więcej »


 Rosną wydatki na turystykę
Prawie wszystkie rynki źródłowe odnotowały w 2017 r. wyższe wydatki na turystykę, co odzwierciedla utrzymujący się silny popyt na wyjazdy we wszystkich regionach świata - wynika z danych Światowej Organizacji... więcej »
 Otwarto kolejny hotel sieci B&B Hotels
11 kwietnia br. szósty hotel sieci B&B w Polsce przyjął pierwszych gości. Obiekt znajduje się w jednym z bardziej popularnych polskich miast. Hotel B&B Kraków Centrum usytuowany jest przy ul. Monte Cassino 1,... więcej »
:: WTOREK, 2018-04-24 ::
 Hotel Renaissance przyjmuje już pierwszych gości
Chopin Airport Development otworzył pierwszy w skali całego kraju pięciogwiazdkowy hotel sąsiadujący z lotniskiem. Chodzi o Renaissance Warsaw Airport Hotel, który został wybudowany naprzeciwko terminalu... więcej »
 Nowa inwestycja w Zamku Gniew
Hotel Zamek Gniew kończy nową inwestycją, która ma przyciągnąć zarówno klientów indywidualnych, jak i tych z sektora MICE. W kwietniu 2018r. do dyspozycji gości oddana została kręgielnia oraz klub... więcej »
 Nowy dyrektor generalny w Hotelu MDM w Warszawie
Przez 10 lat pracował w grupie Hotele Warszawskie "Syrena", teraz objął funkcję dyrektora generalnego Hotelu MDM. Łukasz Kaszewski dyrektorem generalnym Hotelu MDM. Od marca odpowiada za zarządzanie... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-04-20 ::
 Rusza sprzedaż w inwestycji Radisson Blu Mountain Resort
W ramach kompleksu Sun & Snow Resorts - Szklarska Poręba powstaje hotel w standardzie 5-gwiazdkowym, który zaoferuje 80 pokoi wraz z rozbudowanym zapleczem rekreacyjnym oraz konferencyjnym. Obiekt powita... więcej »
:: ŚRODA, 2018-04-18 ::
 Thomas Cook prezentuje swój nowy koncept hoteli
Thomas Cook wprowadza nową markę hotelową. Co ma być charakterystyczne dla hoteli pod szyldem Cook s Club? W ramach strategii, której kluczowym elementem jest rozwój własnych marek hotelowych, grupa chce... więcej »
 Pomorze Zachodnie chce przyciągać ukraińskich turystów
Ukraińscy touroperatorzy przyjechali do Świnoujścia, by porozmawiać o możliwej współpracy turystycznej z nadbałtyckimi kurortami na Pomorzu Zachodnim. Poznają walory regionu i możliwości organizacji wypoczynku... więcej »
:: WTOREK, 2018-04-17 ::
 Nowi członkowie Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego
Blisko 50 nowych członków dołączyło od początku 2018 roku do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Obecnie w IGHP jest zrzeszonych ponad 300 hoteli, co daje 35 tysięcy pokoi. Izba jest aktualnie największą... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-04-16 ::
 Sieć Focus Hotels otworzyła butikowy obiekt w Trójmieście
Polska sieć Focus Hotels należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., wraz z początkiem kwietnia 2018 roku otworzyła swój trzeci hotel w Trójmieście. Nowy obiekt Focus Premium w Sopocie, oferuje gościom 70... więcej »
 Małgorzata Chechlińska na wolności
Założycielka zakopiańskiej Grupy Hotelowej Trip, która została zatrzymana na trzy miesiące, po wpłaceniu poręczenia majątkowego wyszła na wolność. Małgorzata Chechlińska, szefowa spółki Grupy Trip, została... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-04-12 ::
 Blisko otwarcia nowego hotelu w Krakowie
Trwa końcowe odliczanie przed otwarciem B&B Kraków Centrum. Hotel będzie szóstym obiektem działającym w Polsce pod szyldem sieci, posiadającej obecnie ponad 400 obiektów w Europie. B&B Kraków Centrum mieści... więcej »
 Novasol wprowadza nowy kierunek
Firma Novasol w tym roku postanowiła przekroczyć granice Starego Kontynentu i poszerzyła swoje portfolio o nowy kierunek wakacji z dojazdem własnym - Egipt. Do rezerwacji jest już dostępnych prawie 60 domów i... więcej »
 Drożeją noclegi w obiektach hotelowych
Średnia cena pokojonocy wzrosła we wszystkich typach obiektów. Najmniejszy wzrost odnotowano w przypadku hoteli o kategorii 2-gwiazdek (wzrost o 0,53% do poziomu 196,05 zł). W lutym średnia cena pokojonocy... więcej »
:: ŚRODA, 2018-04-11 ::
 Postulaty branży turystycznej u prezydenta Krakowa
Krakowska branża turystyczna nie przestaje walczyć o zmianę utrudniającej jej funkcjonowanie, przepisów o Parku Kulturowym. Na ręce prezydenta Krakowa, Jacka Majchrowskiego została złożone pismo z postulatami... więcej »
:: WTOREK, 2018-04-10 ::
 Nowa formuła narad dyrektorów ZOPOT
W dniach 4 - 6 kwietnia odbyła się narada z udziałem dyrektorów Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej. Jednym z jej najważniejszych punktów było spotkanie warsztatowe dyrektorów ośrodków POT... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-04-09 ::
 Krakowscy przedsiębiorcy szykują się do walki o zmianę niekorzystnych przepisów
Krakowska branża turystyczna zbiera siły i argumenty w sporze z władzami miasta dotyczącym przepisów dotyczących funkcjonowania Parku Kulturowego. W piątek, 6 kwietnia, w Hotelu Kazimierz, odbyło się,... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-04-06 ::
 Więcej turystów w obiektach hotelowych
Liczba udzielonych noclegów w 2017 roku wzrosła w porównaniu do roku poprzedniego o 5,7% - czytamy w dzisiejszym zestawieniu GUS na dzień 31 lipca 2017. W 2017 r. z turystycznych obiektów noclegowych... więcej »
 Accor przejmuje udziały w kolejnej sieci hotelowej
AccorHotels przejmie połowę udziałów w jednej z zagranicznych sieci hotelowych. Grupa AccorHotels ogłosiła zawarcie strategicznego partnerstwa z Grupą Mantis z siedzibą w Republice Południowej Afryki -... więcej »
:: WTOREK, 2018-04-03 ::
 Novotel z propozycją na mistrzostwa świata
Za 2,5 miesiąca wystartują mistrzostwa świata w piłce nożnej. Przez ponad 4 tygodnie piłkarskie zmagania będą śledzić miliony kibiców na całym świecie, dlatego do tego wydarzenia przygotowują się nie tylko... więcej »
 Nocowanie.pl rusza z nową kampanią
Ruszyła letnia kampania reklamowa portalu Nocowanie.pl. Motywem przewodnim są letnie scenerie polskich miejscowości. Kreacja nawiązuje do ubiegłorocznej kampanii. Pojawiają się w niej najpopularniejsze kurorty... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-04-02 ::
 Pożar hotelu w Lany Poniedziałek
Dziś rano ogień wyłączył z użytku 3-gwiazdkowy hotel, który choć nie spłonął doszczętnie, to ucierpiał w akcji gaśniczej. Na szczęście w pożarze nie ucierpiał żaden z gości hotelowych. Pożar w hotelu Adam &... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-03-30 ::
 Co się działo na targach WorldHotel i EuroGastro?
Zakończyły się 23. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 11. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, odbywały się w dniach 21-23 marca 2018 r. Jak informują... więcej »
 Orbis rozwija sieć na Bałkanach
Grupa Hotelowa Orbis rozwija sieć hoteli w regionie Bałkanów, podpisując kolejną umowę franczyzy z lokalnym partnerem i inwestorem Tareq Hospitality d.o.o. Sarajevo. Jest to pierwszy hotel ibis Styles w Bośni... więcej »
Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij