Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajAktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: PIĄTEK, 2018-01-19 ::
 Orbis zaprasza na debatę poruszającą problem marnowania żywności
Będzie jak w amatorskim boksie: 3 rundy po 3 minuty. Zamiast pięści - dobrze przygotowane argumenty - broniące lub mające obalić tezę: Zmniejszenie ilości marnowanej żywności w Trójmieście o 30% w 3 lata jest... więcej »


:: CZWARTEK, 2018-01-18 ::
 Internauci zaatakowali obiekt noclegowy za obrażanie gości
To co dajesz innym, wraca do ciebie ze zdwojoną siłą - o prawdziwości tego powiedzenia przekonali zarządcy Gościńca Graf, którzy musieli zmierzyć się ze zmasowanym atakiem internautów. O samym obiekcie i jego... więcej »
:: ŚRODA, 2018-01-17 ::
 Rozpoczyna się rejestracja partnerów do Weekendu za pół ceny
Rusza czwarta edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Właśnie rozpoczęła się... więcej »
:: WTOREK, 2018-01-16 ::
 Kiedy hotelarz notorycznie obraża gości
Odpowiadanie na negatywne opinie o swoim obiekcie wymaga sporej dyplomacji, jednak odpowiedzi jednego z kwaterodawców są szokujące. Ostatnio w mediach głośno było o Willi Karpatia z Murzasichla i ich... więcej »
 Jak będzie rozwijał się rynek hotelowy w Polsce?
W tym roku w naszym kraju w obiektach hotelowych przybędzie kilkanaście tysięcy miejsc noclegowych. Branża przeżywa obecnie swój czas. W 2017 roku podstawowe wskaźniki operacyjne hoteli wzrosły w większości... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-01-15 ::
 Accor rozstrzygnął konkurs na najciekawsze rozwiązania technologiczne w łazienkach
AccorHotels rozstrzygnął konkurs Guest Experience Challenge na cyfrową łazienkę hotelową i wybrał najciekawsze rozwiązanie dla swoich gości. Zwycięski projekt to "SmarTap", czyli inteligentny system... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-01-12 ::
 Turystyka religijna jak koło zamachowe, które pomoże przyciągnąć turystów
Czy turystyka religijna może się opłacić? Jak promować Polskę? Jak oceniana jest Polska Organizacja Turystyczna z perspektywy przedsiębiorcy działającego w turystyce przyjazdowej? M.in na te tematy... więcej »
 Siedem polskich hoteli nagrodzonych przez HolidayCheck
Na podstawie opinii ponad 900 tysięcy internautów, portal HolidayCheck przyznał już po raz 13. nagrody HolidayCheck Award 2018. Pośród nagrodzonych jest 7 hoteli z Polski. Śladem poprzedniego roku dodatkowo... więcej »
 Rozdano nagrody laureatom konkursu Perfect SPA 2017
Znamy zwycięzców 9. edycji konkursu Perfect SPA Awards 2017. Prestiżowe nagrody najlepszym obiektom SPA w Polsce i za granicą wręczały licznie zgromadzone na gali gwiazdy, wśród nich: Anna Wendzikowska, Beata... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-01-11 ::
 Nadchodzą zmiany dla branży hotelarskiej?
Branża hotelarska w 2018 roku będzie zmieniać się szybciej niż kiedykolwiek - wynika z raportu "Trends 2018" przygotowanego przez Profitroom, która postanowiła po raz kolejny przeanalizować trendy... więcej »
 Ceny w polskich hotelach coraz wyższe?
Portal rezerwacji hotelowych HRS, wspierający firmy w organizacji podróży służbowych, przeanalizował stawki hotelowe w 2017 roku. Średnia cena za nocleg w hotelu w Polsce w 2017 roku wyniosła 262 złote, czyli... więcej »
:: WTOREK, 2018-01-09 ::
 Hotele w listopadzie - kto zyskał, kto stracił?
Średnia cena pokojonocy w listopadzie wyniosła 241,60 zł, i była o 3,93% wyższa niż w tym samym miesiącu w roku 2016 - wynika z danych serwisu Hotele.pl. Największy wzrost odnotowano w przypadku obiektów o... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-01-05 ::
 Czy oczekiwania hotelowych gości się zmieniły na przestrzeni roku?
Na sukces w hotelarstwie składa się wiele elementów, ale najważniejszy będzie zawsze gość. To czy hotel spełni jego oczekiwania, może przełożyć się nie tylko na to, czy wróci do konkretnego obiektu, ale często... więcej »
 Greckie hotele wystawione na licytację?
Rok 2016 był zdecydowanie dobry rokiem dla greckiej turystyki. Mimo to, około 40 hoteli zostało wystawionych na licytację w pierwszej połowie roku z powodu niespłaconych kredytów bankowych. Jak podaje portal... więcej »
 Zespół ds. Turystyki przy Konwencie Marszałków z nowym sekretarzem i wyznaczonymi celami
W grudniu, w inowłodzkim zamku odbyło się II posiedzenie Zespołu Merytorycznego ds. Turystyki przy Konwencie Marszałków Województw RP. Spotkanie prowadzili: Bartłomiej Lipski, Zastępca Dyrektora Departamentu... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-01-04 ::
 Hotelarze podsumowują ubiegły rok i zdradzają plany na obecny
Jaki był rok 2017 dla hotelarzy działających w Polsce? Zapytaliśmy o to przedstawicieli branży hotelarskiej, zarówno sieci hotelowych, jak i obiektów niezależnych czy też uzdrowisk. Prowadzenie działalności... więcej »
 Kraków po raz kolejny będzie gościł kongres turystyki religijnej
W dniach 7-11 listopada 2018 roku w Krakowie, odbędzie się II Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej "Śladami świętej Siostry Faustyny Kowalskiej". O ogromnym potencjale Krakowa... więcej »
:: ŚRODA, 2018-01-03 ::
 Nowy dyrektor ds. rozwoju w Grupie Orbis
W Grupie Hotelowej Orbis został powołany nowy dyrektor ds. Rozwoju Grupy Hotelowej Orbis w Polsce, odpowiedzialny za umowy o franczyzę i zarządzanie. Został nim Jacek Stasikowski. Jego misją jest wzmocnienie... więcej »
 Nowa usługa w Nocowanie.pl
Nocowanie.pl wprowadza do swojej oferty zupełnie nową usługę. Są to wirtualne spacery, które umożliwią użytkownikom zwiedzanie obiektów noclegowych jeszcze przed rezerwacją. Turysta może wcześniej obejrzeć... więcej »
:: WTOREK, 2018-01-02 ::
 Czy należy odprowadzić podatek i składki od napiwków?
Temat napiwków wzbudza duże zainteresowanie w branży gastronomicznej, czy hotelarskiej. W Sądzie Okręgowym we Wrocławiu zapadł ciekawy wyrok dotyczący tej formy nagradzania pracowników przez klientów. Sprawa... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-12-29 ::
 Co najbardziej interesowało naszych czytelników w 2017 roku?
Rok 2017 już na finiszu. Zapraszamy na krótki przegląd najchętniej czytanych aktualności w naszym serwisie. Co najbardziej interesowało naszych czytelników w minionym roku? Styczeń Tajlandzki kryzys Itaki i... więcej »
 Greccy hotelarze zaniepokojeni
Niepokój wśród greckich hotelarzy. Nie mają oni jasności co do szczegółów dotyczących nowego podatku od pobytu w hotelu, który ma obowiązywać od 1 stycznia 2018 roku. Jak podaje serwis Greek Travel Pages,... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-12-28 ::
 Obcokrajowcy wydają w Polsce coraz więcej
Obcokrajowcy zostawiają w Polsce więcej pieniędzy - wynika z danych przedstawionych przez Główny Urząd Statystyczny. Szacunkowa wartość towarów i usług zakupionych w Polsce przez cudzoziemców w III kwartale... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-12-22 ::
 Łódzka branża turystyczna razem na Wigilii
18 grudnia odbyła się w Łodzi XI Wigilia Łódzkiej Branży Turystycznej. W Restauracji Browar Księży Młyn przy wigilijnych stołach spotkali się członkowie Łódzkiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki, Regionalnej... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-12-21 ::
 Przy lotnisku w Balicach powstanie nowy hotel
Na początku 2018 roku ruszy budowa nowego hotelu, który zlokalizowany będzie w podkrakowskich Balicach, przy ulicy Kapitana Mieczysława Medweckiego. Nowy obiekt będzie funkcjonować pod szyldem maki Best... więcej »
Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij