Subskrypcja

Szukaj

Aktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: CZWARTEK, 2017-03-23 ::
Hotel Campanile Łódź z wyższą kategorią
10 marca br. decyzją Marszałka Województwa Łódzkiego, hotel Campanile Łódź dołączył do grona hoteli 3-gwiazdkowych. Dyrekcja hotel w 2016 roku rozpoczęła przygotowania do zmiany zaszeregowania obiektu z dwóch... więcej »

:: ŚRODA, 2017-03-22 ::
Monitoring marki w internecie jednym z tematów najbliższego TravelCampu
Najbliższa 24. edycja turystycznego barcampu odbędzie się 23 marca w Katowicach. W spotkaniu tradycyjnie wezmą udział hotelarze, travel managerowie, przewodnicy turystyczni, blogerzy podróżniczy oraz wszyscy... więcej »

Jakie szkolenia odbędą się na Targach WorldHotel i EuroGastro?
Już wkrótce okazja, by dowiedzieć się więcej o zarządzaniu biznesem gastronomicznym i hotelowym, poznać tajniki przygotowywania najlepszej kawy, a także zaczerpnąć inspiracji kulinarnych. Wybór szkoleń i... więcej »

:: WTOREK, 2017-03-21 ::
TT Warsaw z powrotem w PKiN-ie
W dniach 23-25 listopada odbędą się 25. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2017. Branża turystyczna i miłośnicy podróży spotkają się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a krajem partnerskim... więcej »

Na co zwracać uwagę przy ubezpieczaniu hotelu?
Jak ubezpieczyć hotel lub pensjonat? Budynek i ruchomości lub w przypadku dzierżawy nakłady inwestycyjne poniesione w celu dostosowania wnętrz do działalności noclegowej, to tylko początek. Hotel czy pensjonat... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-03-16 ::
Nowe twarze na kierowniczych stanowiskach w Zdrojowa Hotels
Sieć Zdrojowa Hotels poinformowała o zmianach na niektórych kierowniczych stanowiskach w firmie. Nowym zastępcą dyrektora Marine Hotel*****& Ultra Marine, a Magdalena Sokołowska na nowo utworzonym stanowisku... więcej »

:: ŚRODA, 2017-03-15 ::
Zmiany w zarządzie spółki hotelarskiej
Rada Nadzorcza spółki Hotel Topacz, właściciela Zamku Topacz Resort&Art SPA, podjęła decyzję o wprowadzeniu zmian w zarządzie. Stanowisko prezesa zarządu objął dotychczasowy wiceprezes Andreas Wierus,... więcej »

Ponad 6 tys. spotkań biznesowych w Katowicach
Turystyka biznesowa okazała się niezwykle istotna dla Katowic, a rok 2016 był kolejnym wyjątkowym okresem dla rozwoju przemysłu spotkań w tym mieście - wynika z raportu "Rynek turystyki biznesowej w... więcej »

:: WTOREK, 2017-03-14 ::
Hotelarski potentat utworzy hotel w jednej z synagog w Polsce
Pierwszy tego typu hotel w Polsce powstanie w dawnej poznańskiej synagodze. Będzie to również debiut w naszym kraju, sieci hoteli Curio by Hilton. Informacje na temat powstania hotelu w poznańskiej synagodze... więcej »

Rosną ceny za nocleg w dużych europejskich miastach
Noclegi w większości metropolii europejskich w marcu drożeją. Jak kształtują się ceny w poszczególnych miastach? Gdzie jest drożej, a gdzie taniej w marcu? Specjaliści wyszukiwarki i porównywarki cen hoteli... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-03-10 ::
Odświeżony hotel w centrum Krakowa
Przed hotelami stawia się coraz większe wymagania - zarówno dotyczące obsługi, jak i wnętrz i udogodnień dla klientów. Miło widzieć, jak istniejące już od lat hotele zyskują nowe możliwości. Hotel Wyspiański... więcej »

Na Mazurach powstanie hotel Hilton
Warmia Investment po zawarciu umowy franczyzowej z siecią hoteli Hilton zrealizuje projekt budowy kompleksu wielofunkcyjnego Centaurus. Umowa franczyzy dotyczy budowy hotelu Hampton by Hilton w Olsztynie.... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-03-09 ::
Powstanie nowy hotel w Sopocie
The Rezidor Hotel Group, członek Carlson Rezidor Hotel Group, kontynuuje ekspansję na polskim rynku. Nowo wybudowany ośrodek z 250 m plaży Morza Bałtyckiego zostanie oddany do użytku w I kwartale 2019 r.... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-03-02 ::
Kto został nominowany do MP Power Venue?
Jury konkursu MP Power Awards ogłosiło nominowane do nagrody obiekty. MP Power Venue to wyróżnienie dla miejsc ze szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Laureaci zostaną poznani... więcej »

Hotele drożały w styczniu?
Ile średnio kosztował w styczniu nocleg w hotelu? Jak zmieniały się ceny w obiektach noclegowych? Hotele z których miast cieszyły się największym zainteresowaniem? Z danych serwisu Hotele.pl wynika, że w... więcej »

Bliżej zniesienia wiz dla Ukraińców
Dobra wiadomość dla biur turystyki przyjazdowej, czy wielu polskich hotelarzy. Jak poinformował Parlament Europejski, doszło do porozumienia w sprawie zniesienia wiz dla Ukraińców. Negocjatorzy PE i rządy... więcej »

:: PONIEDZIAŁEK, 2017-02-27 ::
Rozpoczęto budowę nowego obiektu noclegowego w Gdańsku
Orbis S.A. rozpocznie w Gdańsku budowę obiektu noclegowego klasy ekonomicznej - ibis budget. Powstanie on w północnej części miasta, przy ul. Kaplicznej, w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Mercure Gdańsk... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-02-24 ::
Opublikowano wymagania Komisji Europejskiej dla ekologicznych hoteli
Komisja Europejska opublikowała listę wymagań jaką mają spełnić hotele i kempingi, chcące legitymować się oznakowaniem EU Ecolabel. To dobrowolna inicjatywa, która ma zachęcać unijnych przedsiębiorców do... więcej »

Nicolas Sarkozy został szefem działu w AccorHotels
Były prezydent Francji Nicolas Sarkozy został dyrektorem działu wspierającego międzynarodową strategię w AccorHotels. Z oficjalnego komunikatu AccorHotels wynika, że w ramach przyspieszenia strategii rozwoju... więcej »

:: ŚRODA, 2017-02-22 ::
Niemiecka turystyka przyjazdowa z rekordem
Niemiecka turystyka przyjazdowa kończy rok 2016 z siódmym z rzędu rekordowym wynikiem. Wstępne dane Federalnego Urzędu Statystycznego wykazują, że do końca grudnia zostało zarejestrowanych 80,8 milionów... więcej »

Orbis podsumował miniony rok. Jakie wyniki osiągnął?
Orbis opublikował swoje roczne wyniki. Czy przyjęta przez spółkę strategia okazała się słuszna? Jakie wyniki osiągnęła spółka? Wyniki osiągnięte przez Orbis w 2016 roku, zarówno operacyjne jak i finansowe, jak... więcej »

:: PONIEDZIAŁEK, 2017-02-20 ::
Rośnie w Polsce liczba turystów z zagranicy
Wzrosła liczba zagranicznych turystów odwiedzających Polskę. Z obliczeń Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że Polskę odwiedziło w 2016 roku - 6,1 miliona turystów z zagranicy. W 2015 roku liczba turystów... więcej »

Pomysł hotelarzy na ograniczenie ilości jednodniowych turystów w Wenecji
Do Wenecji co roku przyjeżdża około 30 milionów turystów. Dużą liczbę stanowią odwiedzający jednodniowi, którzy przynoszą mało korzyści miastu. Hotelarze przedstawiają swoje stanowisko w tej sprawie. Kilka dni... więcej »

Hotel wprowadza nowe uniformy dla obsługi
Mercure Kraków Stare Miasto przygotował nowy zestaw uniformów dla pracowników. Jak informują przedstawiciele sieci, znakiem szczególnym nowej kolekcji jest regionalny motyw ludowy. Ubrania powstały na bazie... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-02-17 ::
POT nagrodziła najlepsze produkty turystyczne
Które produkty turystyczne zostały uznane za najlepsze w Polsce w minionym roku? W piątek, 17 lutego w trakcie targów Tour Salon w Poznaniu przyznano certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej dla... więcej »

Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij