SubskrypcjaSzukaj

Aktualności: wszystkie » transport


:: ŚRODA, 2017-02-22 ::
Przewoźnik autobusowy ukarany przez UOKiK. Sąd wydał wyrok
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zaprezentował ostatnie wyroki sądowe dotyczące spraw prowadzonych przez UOKiK w zakresie ochrony konkurencji. Jedna ze spraw dotyczyła firmy z branży transportowej.... więcej »

:: WTOREK, 2017-02-21 ::
LOT wprowadzi nowe połączenia z kilku polskich lotnisk
Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzą nowe połączenia z polskich lotnisk. Samolotami polskiego, narodowego przewoźnika będzie można od czerwca polecieć do Tel Awiwu z Lublina, Gdańska, Poznania i Wrocławia.... więcej »

Ukraine International Airlines wprowadzają płatny wybór miejsc w samolotach
Od 20 lutego 2017 roku Ukraińskie Linie lotnicze UIA wprowadziły płatny wybór miejsc w samolocie na podróże od 15 marca 2017 roku. Wybór miejsca jest dostępny na wszystkich lotach obsługiwanych przez UIA na co... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-02-17 ::
Kaczyński o budowie Centralnego Portu Lotniczego: Polska nie powinna być prowincją
Głos w sprawie budowy Centralnego Portu Lotniczego w Polsce zabrał prezes PiS. Jarosław Kaczyński uważa, że Polska powinna mieć centralnie zlokalizowane lotnisko aby zapewnić połączenia z całym światem. Prezes... więcej »

Automatyczna odprawa pasażerów portu lotniczego w Modlinie
Rozpoczęły się testy na lotnisku w Modlinie, pierwszej w Polsce biometrycznej bramki do automatycznej odprawy pasażerów. Na lotnisku w Modlinie zainstalowano pierwszą w Polsce bramkę do Automatycznej Odprawy... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-02-16 ::
Kolejne połączenie zniknie z poznańskiego lotniska
Linie lotnicze Wizz Air rezygnują z połączenia pomiędzy poznańskim lotniskiem Ławica i Glasgow. Będą nowe połączenia z Wielkopolski na Bliski Wschód. Przewoźnik lotniczy Wizz Air zdecydował się zawiesić... więcej »

Strajk na lotniskach w Berlinie
Przez zapowiedziany strajk obsługi lotniska zostało odwołanych około 200 lotów na dwóch berlińskich lotniskach. Związek zawodowy Verdi odpowiedzialny za strajk pracowników lotnisk zaapelował o opuszczenie... więcej »

Ryanair ogłasza nowe połączenie z Katowic
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły nową trasę na zimę 2017/18 z Katowic do Edynburga. Trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu. Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Katowic na lato 2017 w cenie... więcej »

Ryanair wprowadzi loty czarterowe na polski rynek
Linie lotnicze Ryanair zamierzają rozszerzać swoją działalność w Polsce. Przewoźnik planuje rozpoczęcie na polskim rynku lotów czarterowych. Wprowadzenie byłoby możliwe od sezonu letniego 2018. W nadchodzącym... więcej »

:: ŚRODA, 2017-02-15 ::
Ruszył proces sprawcy fałszywego alarmu bombowego w Modlinie
W marcu 2016 roku na lotnisko w Modlinie zostało ewakuowane z powodu informacji o podłożeniu rzekomej bomby. Rozpoczął się proces przeciwko podejrzanemu o wywołanie fałszywego alarmu. W wyniku alarmu... więcej »

:: WTOREK, 2017-02-14 ::
Wiceprezes ULC odwołany
Minister Infrastruktury i Budownictwa w dniu 13 lutego 2017 roku odwołał Macieja Kozłowskiego ze stanowiska Wiceprezesa ds. Standardów Lotniczych Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Decyzją ministra, do czasu... więcej »

Nowe połączenie Wizz Air z Wrocławia
Wizz Air ogłasza uruchomienie nowej trasy z Wrocławia. Węgierski przewoźnik poleci z wrocławskiego lotniska do stolicy Islandii - Rejkiawiku. Trasa liczy blisko 2700 km. Pierwszy samolot wystartuje 31 maja, a... więcej »

:: PONIEDZIAŁEK, 2017-02-13 ::
Drażniący gaz na lotnisku w Hamburgu
Lotnisko w Hamburgu zostało całkowicie zamknięte w niedzielę na ponad godzinę, z powodu wycieku drażniącego gazu. Poszkodowanych zostało 68 osób z czego 9 trafiło do szpitala. Port lotniczy w Hamburgu został... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-02-10 ::
Partnerstwo AccorHotels i Qatar Airways korzystne dla klientów
Członkowie Le Club AccorHotels i Privilege Club Qatar Airways mogą wymieniać zebrane mile i punkty, korzystając z przywilejów oferowanych przez oba programy lojalnościowe. AccorHotels oferuje pokoje w ponad... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-02-09 ::
Nowy, egzotyczny kierunek w siatce połączeń Air France
Air France wprowadzi do swojej siatki połączeń nową, egzotyczną destynację. Od 1 listopada b.r. samoloty francuskiego przewoźnika polecą na Malediwy. Od 1 listopada 2017 do 28 kwietnia 2018 linie Air France... więcej »

:: ŚRODA, 2017-02-08 ::
Słowacki kurort narciarski dołącza do siatki połączeń Polskiego Busa
Słowacki kurort narciarski dołącza do siatki połączeń oferowanej przez PolskiBus.com. W ramach linii z Warszawy do Budapesztu, przez Radom, Kielce i Kraków uruchamia nowy przystanek - Donovaly. Pasażerowie... więcej »

Nowe połączenie z Katowice Airport
Ryanair zapowiada nowe połączenie, które będzie wykonywane od początku sezonu letniego 2017 z portu lotniczego w Katowicach. Irlandzki przewoźnik poleci z Katowic do Hamburga. Całoroczne połączenie będzie... więcej »

:: WTOREK, 2017-02-07 ::
Nowe trasy z lotnisk we Wrocławiu i Gdańsku
Władze portu lotniczego we Wrocławiu zapowiadają nowe połączenia lotnicze. Z Wrocławia będzie można polecieć do Gdańska i Brukseli Charleroi. Te połączenia linii Ryanair ruszą od sezonu zimowego 2017/2018. To... więcej »

Skyscanner wprowadza nowe narzędzie
Wyszukiwarka Skyscanner opracowała nowe narzędzie o nazwie "Kiedy taniej". Na czym ma polegać jego działanie? Jak przekonują przedstawiciele Skyscanner, jest ono oparte na analizie danych z ostatnich... więcej »

Wzrost liczby pasażerów Ryanaira przy jednoczesnym spadku zysków
Linie lotnicze Ryanair poinformowały, że w 3 kwartale rozliczeniowym zanotowały wzrost liczby pasażerów przy jednoczesnym spadku zysków. Jak informują linie lotnicze Ryanair w 3 kwartale rozliczeniowym 2016... więcej »

Nowe międzynarodowe linie w PolskiBus.com
Na platformie PolskiBus.com pojawiły się nowe, międzynarodowe połączenia. W ramach drugiego etapu współpracy z firmą Eurolines Lt., do siatki połączeń PolskiBus.com dołączają dwie linie, łączące Polskę z... więcej »

:: PONIEDZIAŁEK, 2017-02-06 ::
Jakie plany na przyszłość ma PKP Intercity
PKP Intercity zamierza w tym roku rozwijać sprzedaż internetową biletów, która już dziś stanowi 40 proc. całej sprzedaży. Dodatkowe udogodnienia, jak WiFi w Pendolino, oraz zakup i modernizacja pociągów mają... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-02-03 ::
LOT wprowadzi nowe połączenie krajowe
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią połączenie z Warszawy do Zielonej Góry. Przewoźnik zacznie realizować nowe połączenia od 2 marca. Samoloty z Warszawy będą startowały w poniedziałki, wtorki, czwartki,... więcej »

Emirates udostępnia poczekalnie klasy pierwszej. Ile będzie kosztować wejściówka?
Linie Emirates poinformowały, że udostępniają swoje luksusowe poczekalnie na lotnisku w Dubaju członkom programu lojalnościowego Emirates Skywards oraz towarzyszącym im osobom niezależnie od wykupionej klasy.... więcej »

Linie lotnicze przewiozły 3,7 miliarda pasażerów w 2016 roku
Międzynarodowe Zrzeszenie Transportu Lotniczego (IATA) poinformowało, że linie lotnicze w 2016 roku przewiozły 3,7 miliarda pasażerów. W porównaniu do 2015 roku liczba pasażerów linii lotniczych na całym... więcej »

Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij