Nowości w menu McDonaldsa

Kanapka Big Tasty Bekon, ziemniaczane talarki oraz lody McFlurry z posypką kawową w McDonalds - oto nowości, które wprowadziła do menu sieć restauracji McDonalds.


Zmiany w menu nastąpiły 31 sierpnia, wówczas w sieci restauracji McDonalds na terenie całej Polski wróciła kanapka Big Tasty w nowym wydaniu - Big Tasty Bekon. W skład kanapki Big Tasty Bekon wchodzą: mięso wołowe, świeża cebula, pomidory, ser Ementaler, sałata, sos oraz dodatkowo trzy plastry smażonego bekonu. Cena kanapki 8,90 zł. Można ją również kupićw McZestawie.

Prawdziwą nowością w ofercie McDonald’s są Talarki - smażone plasterki ziemniaka. Można je kupić osobno w cenie 4,90 zł, bądź w zestawach powiększonych zamiast frytek.

Big Tasty Becon będzie miała swoją reklamę telewizyjną, która będzie emitowana w telewizjach TVP1, TVP2, TVN, TVN Turbo i Polsat. W restauracjach znajdą się materiały informacyjne na temat wszystkich nowości w menu: m.in. plakaty, slajdy, banery i siatki. Oprawa marketingowa przygotowana została we współpracy z agencją DDB Warszawa.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij