Subskrypcja

Szukaj

LOT goni tanie linie

Polskie Linie Lotnicze LOT od 24 maja obniżają ceny. Koszt biletu lotniczego o naszego narodowego przewoźnika będzie zależał od terminu i miejsca wykupienia biletu. Aby polecieć najtaniej bilet należy kupić w Internecie (www.lot.com) co najmniej 21 dni przed planowanym wylotem. Rzecznik prasowy LOT, L.Chorzewski zaprzecza, jakoby miała to być wojna cenowa z tanimi przewoźnikami. Oferta PLL LOT dotyczy 21 tras, na większości z nich nie latają tani przewoźnicy. Liczba najtańszych miejsc jest w samolotach ograniczona i uzależniona od kierunku lotu. Tańsze bilety sprzedawane będą m.in. do Rzymu, Berlina, Oslo, Paryża, Brukseli, Bratysławy, Wenecji, Nicei, Zagrzebia, Aten.


Promocyjne ceny biletów na trasie Warszawa - Bruksela - Warszawa (660 zł plus opłaty lotniskowe) wprowadziły niedawno belgijskie linie Brussels Airlines.   
                    Wersja do druku

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

(brak tematu) [2009-02-19 00:34 81.83.161.*]
odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij