Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Bezwizowy ruch do USA coraz bliżej!

Senat Stanów Zjednoczonych przyjął nową ustawę imigracyjną. Oznacza to, iż miliony nielegalnych imigrantów będą mogły ubiegać się o legalny pobyt i pracę w Stanach Zjednoczonych. Przyjęcie tej ustawy do bardzo dobra wiadomość również dla Polski, gdyż w przyjętych przepisach znajduje się również zapis o wprowadzeniu na próbny okres 2 lat bezwizowego ruchu turystycznego dla Polaków.


Przyjęcie ustawy emigracyjnej przez Senat to jednak dopiero pierwszy krok wprowadzania ruchu bezwizowego z Polski do USA. Teraz ustawa trafi do specjalnego gremium, w skład którego wchodzą przedstawiciele obu izb Kongresu. Uzgodnią oni wspólny tekst dokumentu, który po ratyfikowaniu przez Izbę Reprezentantów i Senat, zostanie podpisany przez prezydenta.

Ustawa w ostatecznej formie najprawdopodobniej zostanie przyjęta nie wcześniej niż na jesieni.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

wiza [2008-01-03 01:07 69.244.137.*]
o zniesienu wiz nikt nie obiecywal, a Prezydent USA sam nie decyduje.Polacy sami pchaja sie do Iraku ,sami sie wypowiadali w ITVN tv. gdyby zniesli wizy do USA to Polacy pchali by sie jak swinia do koryta. taka jest prawda!!!!! odpowiedz »

dobre [2007-03-10 22:46 83.10.109.*]
obiecanki cacanki,a glupiemu radosc slysze juz o tym od kilku lat nic a nasi mlodzi zolnierze jada do Iraku i gina tam dla kogo dla amerykanow odpowiedz »

dobre [2007-05-11 22:26 4.240.54.*]
wiec posluchajcie-prezydent usa jest kowbojem a wiecie jacy sa kowboje tak pamietacie filmy kowbojskie. zabijanie podpalania rabowanie itp. A ZYCIE MAMY JEDNO odpowiedz »

dobre [2007-07-12 15:03 193.189.117.*]
wizy moga zniesc ale i tak polaka oplaca sie bardziej pracowac w europie dlatego nie bac sie za duzo polakow nie wyjedzie za dolarami odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij