Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

PKS Wadowice zawiesi 200 kursów?

Według nieoficjalnych informacji, PKS Wadowice zawiesi prawie 200 kursów. Nowy zarząd PKS w Wadowicach S.A. zapowiedział bowiem, że potrzebne są głębokie cięcia w rozkładzie jazdy po to, by firma przetrwała.


Poprzedni zarząd firmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy zlikwidował prawie 100 kursów. Związki zawodowe działające w PKS-ie Wadowice zapowiedziały, że będą bacznie obserwować działalności nowego zarządu.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

PKS Wadowice tnie kursy [2009-04-03 09:42 89.174.125.*]
Jeżeli będziecie zawieszać kursy ,to co będzie przynosiło firmie zyski ? Najlepiej nie puszczać na trasę żadnego pojazdu ,będzie bezpieczniej na drodze i środowisko czyste.W ostatnim czasie został zlikwidowany kurs do Chrzanowa w sobotę , gdzie nie na żadnych zmian po przystankach.W Chrzanowie jest tylko ręcznie napisana informacja bez żadnej pieczątki przewoźnika.I będziecie mówić że walczycie z prywatnymi o pasażera! Przecież to bzdura, brak kontroli biletów -to przynosi straty. odpowiedz »

PKS Wadowice tnie kursy [2009-04-27 14:46 89.174.122.*]
Jeżeli podałem adres e-mail, na który przyszła mi odpowiedż,wydaje mi się że nie muszę podawać adresu oskarżyciela publicznego bo w takiej formie nie występuje .Proszę sprawdzić ,co insynuje ,nikogo nie oczerniam tylko widzę co po trasie się dzieje.Kiedy firma przeprowadziła kontrole na tej trasie? A w sobotę ? W sobotę zlikwidowano kurs ,gdzie nie ma żadnych zmian po przystankach na trasie .W niedziele podobno jest taki kurs o godz 6.58 ,kto sprawdził jego ekonomie? Ja nie oczerniam konkurencji jak ktoś mi sugeruje ,tylko podpowiadam jak zarobić na pasażerach.Bo z tego jest forsa.Łącze pozdrowienia j.kwarciak@onet.eu odpowiedz »

PKS Wadowice tnie kursy [2009-04-27 14:55 89.174.122.*]
Dziwna insynuacja informatyka, jest adres , to po co życiorys odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij