Ceny hoteli najbardziej wzrosły w Krakowie

Europejskie hotele są coraz droższe. W kwietniu noclegi w europejskich hotelach podrożały o 12% w porównaniu z marcem - wynika z indeksu cen hoteli Trivago.


Za noc w standardowym dwuosobowym pokoju turysta musi zapłacić średnio 115 euro. Najdrożej jest w Paryżu i Wenecji - tam ceny wzrosły o 52%. O połowę podrożały też hotele w Rzymie (nocleg kosztuje około 166 euro), Barcelonie, Istambule.

W Polsce najdroższe hotele oferuje stolica Małopolski. Ceny hoteli w Krakowie wzrosły o 18% - za nocleg płacimy około 78 euro. Najtańsze noclegi turyści znajdą w Zakopanem. Za noc trzeba zapłacić około 69 euro, czyli o 12% więcej niż w marcu. Cena nie zmieniła się w hotelach wrocławskich - waha się w okolicach 70 euro. Polskim miastem, w którym hotele potaniały jest Poznań. Tam zapłacimy o 9% mniej niż w marcu (około 70 euro).
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij