Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Norwegian: od listopada loty ze Szczecina do 8 norweskich miast

Norwegian Air Shuttle od listopada poszerza ofertę lotów ze Szczecina. Ze stolicy Pomorza Zachodniego będzie można polecieć przez Oslo do ośmiu miast w Norwegii: Alesund, Bergen, Bodo, Harstad/Narvik, Kristiansand, Stavanger, Tromso i Trondheim.


Wprowadzenie nowych połączeń do rozkładu zimowego stało się możliwe dzięki przeniesieniu szczecińskich rejsów Norwegian z lotniska Rygge na główne lotnisko w Oslo (Gardemoen), będące jednoczenie najważniejszą baza norweskiej linii. Boeing 737-300 odlatywać będzie ze szczecińskiego lotniska Goleniów na lotnisko Gardemoen w Oslo we wtorki i soboty.

Rejsy te pozwalają ponadto na tranzyty w Oslo na rejsy Norwegian do Sztokholmu i Kopenhagi. Z głównego lotniska w Oslo, jakim jest Gardermoen, Norwegian oferuje loty do kilkunastu miast w Norwegii oraz kilkudziesięciu portów w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie.

- Cieszymy się, że Norwegian stawia na Szczecin, otwierając loty przez Oslo do ośmiu norweskich miast - mówi Maciej Jarmusz, Prezes Międzynarodowego Portu Lotniczego Szczecin Goleniów.

- Ważne miejsce w naszej strategii zajmuje Szczecin, również ze względu na naturalne i szybko rozwijające się związki Pomorza Zachodniego oraz Ziemi Lubuskiej ze Skandynawią, gdzie znajdują się nasze bazy - oznajmił Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska, Jarosław Święcki.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Będą loty Norwegian ze Szczecna do Alesund, Bergen,... [2008-11-05 12:16 89.76.178.*]
NORWEGIAN to najgorsza i najdroższa linia w segmencie low costów miałam okazję lecieć w mgielne dni - mają Klientów za buraków z podejsciem robolu lecisz do pracy do Norwegii to nie znasz swoich praw - wolę dopłacić i lecieć SASem z innego portu odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij