Odprawa online dla pasażerów LOT-u

Pasażerowie linii lotniczych LOT, wylatujący z trzech regionalnych lotnisk w Wielkiej Brytanii mogą już korzystać z odprawy internetowej. Dotychczas elektroniczna odprawa dostępna była tylko dla pasażerów LOT-u lecących bezpośrednio z Heathrow do Warszawy.


Pasażerowie lecący do Polski z Belfastu, Edynburga lub Glasgow z przesiadką na Heathrow, będą mogli dokonać "online check-in" na całą trasę 23 godzin przed wylotem.

Przelot z tych regionalnych lotnisk do Londynu obsługuje linia BMI, która współpracuje z LOT-em. Drugi odcinek trasy odbywa się już na pokładach krajowego przewoźnika.

Nowa elektroniczna odprawa ulepszy transfer na Heathrow pasażerom wylatującym z tych kluczowych lotnisk, dając im więcej czasu na wysyłanie emaili, wykonanie telefonów, czy po prostu odpoczynek - powiedział Sławomir Noszczak, regionalny dyrektor LOT, odpowiadający za Wielką Brytanię i Irlandię.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij