Z Malmö do Szczecina z Direktflyg

W poniedziałek na lotnisku w Goleniowie wylądował pierwszy rejsowy samolot z Malmö do Goleniowa. Od tego czasu do Szwecji możemy latać dwa razy dziennie 19-miejscowym samolotami Jetstream 32 szwedzkiej korporacji lotniczej Direktflyg.


Szwedzki przewoźnik zrobił sondaż wśród firm w okolicy Malmö i Svedali, którego wyniki wskazywały, że kontakty z partnerami na terenie Pomorza Zachodniego są na tyle częste, że linia Polska Szwecja może być rentowna - mówi Tezz Torrsdotter Ottlsson, główny menedżer do spraw marketingu i sprzedaży w Direktflyg. Połączenie ma więc służyć głównie kontaktom biznesowym.

Na potwierdzenie tych słów, pierwszym rejsem na lotnisko do Goleniowa przylecieli przedstawiciele Ikei: - Patrik Sevdberg i Anders Schönstem.

Zdaniem pasażerów, największą zaletą lotów jest oszczędność czasu - lot trwa tylko 40 minut. Dlatego loty z Direktflyg będą interesującą alternatywą dla przepraw promowych. Rejsy odbywać się będą wahadłowo z Malmö do Szczecina dwa razy dziennie od poniedziałku do piątku, rano i wieczorem. Najtańsze bilety kosztują 900 zł w dwie strony.

Przewoźnik uważa, że nawet 50-procentowe obłożenie lotów będzie dla niego zyskowne.

Bilety na loty można kupić poprzez call-centre, stronę WWW, a niebawem także za pośrednictwem szczecińskich biur podróży. Przewoźnik sprzedaje także abonementy na przeloty szwedzkim firmom.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij