Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Karpacz: deptak na głównej ulicy miasta

Pod koniec bieżącego roku turyści wypoczywający w Karpaczu będą mogli pospacerować deptakiem. Główna ulica miasta - Konstytucji 3 Maja - ma się zamienić w kilometrowy deptak.


Od przyszłego roku ulica Konstytucji 3 Maja będzie zamknięta dla ruchu samochodowego. Samochody będą jeździć po nowo wybudowanej obwodnicy liczącej około 1300 metrów długości.

Wzdłuż ulicy, która prowadzi przez całe miasto, znajdują się domy wczasowe i restauracje. Ulica teraz stanie się miejscem spotkań. - Chcę umożliwić turystom bezpieczny spacer bez konieczności wdychania samochodowych spalin - oznajmił Bogdan Malinowski, burmistrz Karpacza.


Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Karpacz będzie miał deptak [2015-12-11 08:27 176.114.233.*]
Świetne miejsce na spacer, tutaj jest widok z lotu ptaka http://www.karpacz.net/pano/deptak/ Andrzej odpowiedz »

Karpacz będzie miał deptak [2010-02-11 14:21 95.48.151.*]
Znakomity pomysł , widać że burmisrz dba o wizerunek miasta i bezpieczeństwo zarówno turystów jak i mieszkańców . Brawo !!! Ryszard Kiełek odpowiedz »

Karpacz będzie miał deptak [2010-02-24 12:21 80.52.241.*]
dno kompletne,żadnych atrakcji dla młodzieży.jestem mieszkańcem tego miasta i jestem po prostu w szoku.w szklarskiej odbywają się różne imprezy a w karpaczu kompletne zero.zainteresowane władze miasta są tylko jakims deptakiem..i niczym więcej...na obiecywali gruszki na wierzbie...zniżki na basen do Zaleskiego dla miejscowych itp a ceny są normalne żadnych znizek ani nic... odpowiedz »

Karpacz będzie miał deptak [2010-01-28 15:18 83.16.234.*]
nabudowali molochów nie wiadomo po co jeżeli coraz mniej turystow (chyba burmistrz nie ma zielonego pojęcia o gospodarce pozwalając na takie inwestycje),zamiast zająć sie sprawą wyciagów, bo w karpaczu ,,kompleks kopa,,- to tragedia, to jedno zas...e krzesełko nim dojedziesz to du.a przymarznie do krzesełka. kanapa jak pada śnieg to leży na niej 5 cm, i jak na nią usiąść,a jeszcze jedno -jak już wjedziesz na kope to sie okazuje że nie można zjechać bo wogóle nie przygotowane,wstyd panie burmistrzu że jest pan tak niezaradny,i zachciewa sie panu tak nieudanych inwestycji.mieszkańcy powinni sie nad tymi pomysłamy zastanowić i wskazać miejcce należne burmistrzowi odpowiedz »

Karpacz będzie miał deptak [2010-01-25 01:53 89.77.210.*]
Kompletna bzdura. Samochody będą jeździły nowo wybudowaną obwodnicą, której nie ma nawet projektu a co dopiero w realu. Poczekamy jeszcze z 3-4 lata. odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij