Grupa Travel Polska - oferta wyjazdów narciarskich

Grupa Travel Polska przedstawiła propozycję wyjazdów narciarskich. GTP podjęła współpracę z BP Olimp w zakresie organizacji wyjazdów narciarskich w Alpy i Dolomity Włoskie. Dzięki tej kooperacji członkowie GTP mogą liczyć na atrakcyjne warunki sprzedaży oferty biura.


BP Olimp to touroperator z Krakowa, który działa na rynku już od piętnastu lat. Swoją obecność w branży rozpoczął wcale nie od wyjazdów zimowych, lecz od organizacji wycieczek do Grecji, ponieważ w 1993 roku zniesiono wizy do tego kraju. Jednakże to wyjazdy narciarskie są domeną krakowskiego touroperatora, który wysyła podczas sezonu zimowego ponad piętnaście tysięcy pasjonatów nart w najróżniejsze zakątki włoskich Alp i Dolomitów.

Dzięki podjętej współpracy biura zrzeszone w GTP otrzymują dostęp do oferty BP Olimp na preferencyjnych warunkach, w tym wyższą prowizję za sprzedaż oferty touroperatora. Dodatkowo, po osiągnięciu przez całą kooperację określonego poziomu sprzedaży, BP Olimp oferuje darmowe wczasy, bilety typu stand-by oraz wyjazdy study-tour.

Grupa Travel Polska powstała w 2006 roku jako kooperacja biur podróży. Zrzesza ponad 115 agentów, którym zapewnia lepsze warunki u usługodawców branży turystycznej. W miarę rozwoju firma poszerza swoją działalność o szkolenia oraz doradztwo marketingowe. W 2007 roku utworzyła własne Turystyczne Call Center świadczące usługi outsourcingowe.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij