Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
Szukaj

Restauratorzy boją się Magdy Gessler?

Restauracje goszczące w programie "Kuchenne Rewolucje" boja się, by nie podpaść prowadzącej - Magdzie Gessler. Nie chcą bowiem skończyć jak lubelski Jesz Burger Kolejna restauracja zamknięta po "Kuchennych Rewolucjach".


Gessler jest bardzo surowa w swoich komentarzach. W ostatnim odcinku programu restauratorka odwiedziła Tawernę Dominikańską w Gdańsku. Skrytykowała zarówno jedzenie jak i ekipę lokalu. - Najgorsza kuchnia jaką dotąd jadłam. Syf i malaria. Ser jest gówniany. Szef kuchni nie umie gotować - powiedziała Gessler.

Szefa kuchni tak oburzyły słowa Gessler, że następnego dnia nie zjawił się w pracy. Właściciel lokalu znalazł nowego kucharza, który wprowadził zmiany. Zaczęło się od sprzątania. Przed lokalem stanęło stoisko z rybami, a w menu pojawiły się znakomite dania z ryb. Na kontrolnej wizycie restauratorka stwierdziła, że kuchenna rewolucja się udała.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij