TUR-INFO.pl | Serwis informacyjny branży turystycznej
ZAJRZYJ DO NAS NA: TUR-INFO.PL na Facebook TUR-INFO.PL na Twitter

Uwaga oszustka w branży turystycznej!

Program Uwaga poruszył 1 grudnia sprawę Marii G., oszustki z Katowic, która od kilku lat wymyka się wymiarowi sprawiedliwości dalej oszukując ludzi - m.in. w branży turystycznej.


Maria G. pomimo prowadzonych przeciwko niej postępowań sądowych i zakazu prowadzenia działalności gospodarczej, nadal oszukuje i wyłudza pieniądze.

Dotychczas kobieta już dwukrotnie oszukiwała osoby z branży turystycznej. Raz, oferując im pracę w biurze podróży. Warunkiem jej otrzymania był udział w specjalnym płatnym szkoleniu o wartości kilkaset złotych. W szkoleniach wzięło udział kilkadziesiąt osób, jednak nikt z tych osób nie otrzymał pracy.

Drugi raz ofiarami oszustki padło ok. 300 osób. Maria G., wykorzystując obowiązujące przepisy, zarejestrowała Policealną Szkołę Turystyki w Katowicach. Zgodnie z prawem szkoła ta nie podlega wpisowi do ewidencji działalności gospodarczej - co jest wygodne dla oszustki, gdyż ma ona zakaz prowadzenia działalności wydany przez prokuraturę. Wystarczyło, aby Maria G. zwróciła się do Kuratorium Oświaty w Katowicach, a o pozytywnie zaopiniowało pomysł otwarcia przez nią szkoły.

Dlaczego kuratorium pozytywnie zaopiniowało pomysł pani Marii G.? - Dokumenty, które przedstawiła, były na tyle wiarygodne, że nie wymagały dodatkowej kontroli - tłumaczy Anna Zamora, pełniąca funkcję rzecznika prasowego Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Załoga Uwagi sprawdziła, jak działa Policealna Szkoła pani Marii G. i udała się do budynków, w których od 1 września 2005 roku miały odbywać się zajęcia. Oczywiście okazało się, że żadnej szkoły w tych budynkach nigdy nie było. Natomiast wiele osób pyta o szkołę i jej założycielki.

Oprócz zespołu Uwagi szkołę zweryfikowali inspektorzy Kuratorium. Potwierdzili oni, że e budynku, w którym miała mieścić się szkoła Marii G. nic nie ma.

Za naukę w Policealnej Szkole Turystyki w Katowicach zaliczki wpłaciło prawie 300 uczniów. Maria G. starała się także o dofinansowanie w Urzędzie Miasta. Po interwencji Uwago kuratorium planuje cofnąć Marii G. pozwolenie na prowadzenie szkoły.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Policealna Szkoła Turystyki w Katowicach Uwaga oszustka w branży turystycznej Katowice program kuratorium biura z Katowic Katowice Anna Zamora upps biuro


Komentarze:

  • PISZECIE O MAŁYCH BIURACH KTÓRE SA OSZUSTAMI 

   [2005-12-04 13:23 ]

   a ja mam do czynienia i znam duże tak d u ż e znane biuara, które są "gołe " i nie placa , i chyba najlepszą dla nich kara bedzie to jezeli ich nazwa pojawi sie we wszystkich informacjach, ponieważ ich tupet i brak odpowiedzilności przechodzi wszelkie normy   odpowiedz »

   • niewypłacalne biura podróży 

    [2005-12-05 10:18 ]

    proszę o podanie nazw tych biur, to interesujące.   odpowiedz »

    • niewypłacalne biura podróży 

     [2006-12-01 11:16 83.24.111.*]

     SUMMER TOURIST - Grudziadz.
     wlascicielka to oszustka pierwszej klasy. Nie robcie z nia zadnych interesow. Z poprzednich wypowiedzi widze ze nie tylko nas nabrala i okradla.   odpowiedz »

    • niewypłacalne biura podróży 

     [2007-09-18 20:23 83.7.89.*]

     Chciałam ostrzec wszystkich przed biurem podróży Witours z Bielska-Białej, to oszuści, którzy nie wypłacają wynagrodzeń pracownikom a jak traktują klientów to wogule masakra.   odpowiedz »

     • niewypłacalne biura podróży 

      [2007-10-04 21:49 83.13.106.*]

      Witam
      To dziwne że nie wypłacają skoro w umowie miałem iż wypłata nastąpi do 30 dni od przyjazdu a kase dostałem po dniach 3. Ludzie jeśli mi zapłacono to wam też! Nie bronie lecz tekst tutaj zamieszczony nie wydaje się być prawdziwy. Biuro jest ok.   odpowiedz »

      • niewypłacalne biura podróży 

       [2007-10-22 21:48 87.207.235.*]

       brawo brawo brawo !!!!! to ze tobie wyplacili to nie znaczy ze biuro jest ok, TO OSZUSCI!!!!! zdziercy nie placa za wykonana prace!!!!!   odpowiedz »

       • niewypłacalne biura podróży 

        [2007-10-23 09:43 83.13.106.*]

        Witam
        Nie wiem po co tyle nerwów . Jeśli nie potrafisz się dogadać to każde biuro zrobi cie w hXXX !! Więc miej pretnsje do samego siebie! Nie są zdziercami a po co tak piszesz to nie wiem takich co źle piszą o czymś co dobre powinni zamykać!
        Pozdrowienia   odpowiedz »

   • PISZECIE O MAŁYCH BIURACH KTÓRE SA OSZUSTAMI 

    [2008-02-21 09:18 79.187.194.*]

    Witam. Zostałam oszukana przez firme Touris Direktory(Szwajcarska firma). Przysłano mi ulotke w jezylu angielskich, po jej przetłumaczeniu wynikało,iz jest to usługa darmowa. Miałam poprwić nazwe biblioteki,która była niepełna, podpisać i wysłać. Tak też zrobiłąm. Po pewnym czasie dostałam nastepny list w którym przysłano mi podziękowanie , zaprojektowana broszurke i rachunek w wysokości ok. 1000 EUR . CZY MOŻE KTOS TEZ ZOSTAŁ OSZUKANY??!!   odpowiedz »

  • UWAGA rowniez na biuro SUMMER TOURIST z Grudziadza 

   [2005-12-02 16:48 ]

   UWAGA NA BIURO SUMMER TOURIST Z GRUDZIADZA. Jest to osztustka jakiej mozna malo spotkac. Kupila od nas bilety lotnicze i wyslala potwierdzenie przelewu faksem. Po kilku dniach okazalo sie jednak ze kasy jak i nie bylo tak i nie ma. Sprawdzilismy przelew i oczywiscie okazal sie podrobiony. Pani Sylwia wlascicielka tego biura zarzekala sie ze zrobila przelew. Oczywiscie skontaktowalismy sie z bankiem, ktory potwierdzil nasze obawy i poinformowal nas, iz o Pani Sylwii z Summer Tourist z Grudziadza nie slyszal. Co dziwne biuro nadal dziala. Moze ktos doradzi co zrobic.   odpowiedz »

   • Potwierdzam - Uwaga na biuro Summer Tourist z Grudziądza 

    [2005-12-05 08:10 ]

    Pani Sylwia ten sam manewr zastopsowała z nami. Zimą biuro jest chyba nieczynne. Natomiast reaktywuje się latem. Pani Sylwia składa zapewnienia bez pokrycia dotyczące spłat i czuje się absolutnie bezkarna.   odpowiedz »

   • rada 

    [2005-12-02 17:20 ]

    jak macie pisemne albo elektroniczne potwierdzenie na to ze zamówiła bilety to wystarczy wysłać jej fakture. Następnie jak nie zapłaci to wysyla sie wezwanie do zapłaty listem poleconym tak zeby musiala potwierdzic odbiór. Jak znów nie zapłci nalezy zgłosić w prokuraturze albo na policji zawiadomienie o wyłudzeniu, opisać cały fakt wraz z potwierdzeniami zamówienia, potwierdzeniem nadania przesyłki z biletami itp. W konsekwencji policja wystawia list gończy- my tez mielismy taka sytuacje i tak zrobilismy. Kasy nie odzyskalismy do dzis ale faceta złapali i przynajmniej siedzi teraz w pace. pozdrawiam
    Anka   odpowiedz »

    • ? 

     [2005-12-05 08:11 ]

     A jakiego biura dotyczyły wase doświadczenia ?   odpowiedz »

    • oszukany 

     [2005-12-08 12:18 ]

     Ja mam elektroniczne potwierdzenie zapłaty za bilet lotniczy. Pani poleciała a pieniędzy nie ma od 7 miesięcy. Skierowałem sprawę do policji, policja przesłuchała panią i otrzymałem z prokuratury pismo o umożeniu postępowania bo jak napisali to tylko nieporozumienie.
     Klientka też siedzi tyle że u siebie w domu i przez internet oszukuje następne biura podróży przestrzegam przed Centrum Edukacji Pozaszkolnej MAGISTER & WORD-CLUB Tarnowskie Góry   odpowiedz »

    • z doświadczenia 

     [2006-01-07 02:00 ]

     z własnego doświadczenia:
     1) prokuratura - nie ma sensu, przesłuchają i umorzą; pozostaje kwesia odwołań itd. dużo zaparcia i nie pewne;
     2) sąd gospodarczy - wezwanie do zapłaty w ciągu 3 dni, jeśli nie płaci do sądu, komornik itd.   odpowiedz »

   • oszustka 

    [2005-12-03 05:56 ]

    Mieliśmy podobny przypadek z innym biurem z Grudziądza, którego juz chyba nie ma. Ich Bank wystawił potwierdzenie przelewu, bez sprawdzenia ??? posiadanych środków na koncie.
    Zrobilismy awanturę w tym banku, który pieniądze wyłożył chyba własne traktując , to jako błąd swojego pracownika.
    Potwierdzenie przelewu w Polsce nic nie znaczy.   odpowiedz »

    • oszustka 

     [2009-07-20 19:35 83.16.18.*]

     Ja poznałem taką oszustkę i pragnę przed nią ostrzec. To Elżbieta Mizera zamieszkała aktualnie w Warszawie. Ta milutka blądyneczka - co mogło się zmienić okradła moją rodzime na ponad 10 tys. Mówiła że jest z agencji turystycznej i załatwiała nam wyjazd na Hawaje dla 3 osób. wpłaciliśmy zaliczkę, a po 2 dniach okradziono nam dom. Policja stwierdziła, że ktoś musiał wcześniej grzebać w alarmie. A ta Mizera poleciłą nam usługi firmy Qumak. W razie kontaktu z tą oszustką proszę natychmiast zgłaszać sprawę na Policję!   odpowiedz »

     • oszustka 

      [2010-05-01 20:48 95.41.188.*]

      Ta Elżbieta Mizera pracuje w firmie Qumark jako jakaś asystentka czy coś od przetargów. Ostatnio pytała się o nią policja w sprawie jakiś przekrętów z przetargami ale chyba nic jej nie udowodnili bo wypytywali się wszystkich o nią.   odpowiedz »

   • UWAGA rowniez na biuro SUMMER TOURIST z Grudziadza 

    [2007-02-06 16:46 83.8.177.*]

    jak mozna sie z panstwem skontaktowac.mnie tez oszukano   odpowiedz »

    • UWAGA rowniez na biuro SUMMER TOURIST z Grudziadza 

     [2007-04-03 09:52 83.5.142.*]

     maguniu@wp.pl   odpowiedz »

   • UWAGA rowniez na biuro SUMMER TOURIST z Grudziadza 

    [2007-08-20 19:40 89.238.15.*]

    6 lipca 2007 roku opłaciliśmy rezerwację za prom do Anglii i z powrotem. Oczywiście okazało się, że taka rezerwacja nie miała miejsca. Ponieśliśmy wysokie dodatkowe koszty za wykup biletów w porcie. Na liczne nasze monity celem zwrotu pieniędzy w ogóle nie reaguje. Wystosowaliśmy wezwanie przedsądowe i myślimy, że to jest jedyna droga, żeby wygrać z oszustwem. Ostrzegam wszystkich przed skorzystaniem z usług tego biura.   odpowiedz »

   • UWAGA rowniez na biuro SUMMER TOURIST z Grudziadza 

    [2007-10-26 19:07 217.42.238.*]

    wszystko sie zgadza
    mnie oszukala na bilety promowe z Holandi do Angli i Szkocji do Irlandi
    zaplacilem za to 1436 zl a stracilem jeszcze raz tyle
    z Holandii prom nie byl zabukowany i musialem czekac 2 dni az ponownie zabukuje bilet
    w Szkocji kupilem bilet z wlasnej kieszeni bo nie mialem czsu czekac do poniedzialku az laskawie ta wstretna baba zabukuje bilet
    bilety kupowalem u niej 21-12-06
    jestem ciekaw czy jeszcze ma otwarte
    moze ktos juz spalil jej bude za te oszustwa   odpowiedz »

  • UPPS serwis reklamowy  

   [2005-12-07 19:37 ]

   mam pytanie, czy ktoś miał kontakt z tym serwisem i jakie ma doświadczenie w zakresie współpracy.
   Maryla Kowalska   odpowiedz »

   • UPPS 

    [2005-12-08 12:10 ]

    Jak najdalej od nich. To są oszuści. Przeczytajcie dokładnie regulamin,
    bo są "haczyki". Niedługo więcej napiszę.   odpowiedz »

    • UPPS - naciągacze 

     [2005-12-09 14:32 ]

     Popieram, ze UPPS to naciagacze. Najpier dostałam od nich ofertę bezpłatnego umieszczenia informacji o obiekcie na ich portalu. 1 miesiac gratis - potem płatne ok 40 zł/miesiąc. Spóźniłam się 20 dni z rezygnacja, więc poprosiłam o fakture za cały miesiąc i natychmiastowe wykasowanie danych o obiekcie z ich portalu. Okazało się, że rezygnacja obowiązuje dopiero wtedy, kiedy oni wyrażą na to zgodę (SIC!), a poniewaz takowej nie wydali, więc mam płacić za całość swiadczeń. mimo wielokrotnych próśb o przysłanie normalnej faktury - brak jakiejkolwiek reakcji poza ponownym przysyłaniem faktur za rok z góry. Żadnego potwierdzenia przyjęcia rezygnacji. Uważajcie na nich!!!   odpowiedz »

     • LORO 

      [2006-01-02 18:40 ]

      No dobrze. Mam pytanie. Czy im zaplacilas? U mnie jest ten sam problem. Fakt nabralem sie ale niczego recznie nie podpisaywalem nie mam w rece umowy wiec co moga mi zrobic?   odpowiedz »

      • cd 

       [2006-01-09 14:41 ]

       Nie, nie zapłaciłam i czekam w spokoju na fakturę za 1 miesiąc uzytkowania - to jestem gotowa im zapłacić. Umowy tez nie mam, ale wywiązuję sie ze swoich zobowiązań, natomiast nie mam zamiaru dawać się naciągać!   odpowiedz »

     • upps-oszuści 

      [2006-01-05 15:42 ]

      mam ten sam problem. Czy wy im zapłaciliście? jak rozwiązaliście ten problem? przemilczeć to?prosze o odpowiedź.   odpowiedz »

      • ARION? 

       [2006-01-07 02:01 ]

       a czy słyszał ktoś o agencji turystycznej ARION z krakowa   odpowiedz »

       • arion 

        [2006-01-10 18:11 ]

        Tak znam to biuro.Jest zupelnie przyzwoite i rzadko zdarzaja sie im wpadki.Nie znaczy to ze jest super ale naprawde mozna na nich polegac   odpowiedz »

        • arion 

         [2006-12-04 11:20 83.7.239.*]

         prosze uwazac tylko na nich, bo sprzedaja oferte katowickiego biura podrozy a tamci to prawdziwi cwaniaki   odpowiedz »

         • worldwide travel w toruniu 

          [2007-06-26 08:38 ]

          co możecie powiedziec o tym biurze?   odpowiedz »

          • NEKANA 

           [2008-02-12 10:36 83.7.252.*]

           Nie mam żadnej firmy żadnej umowy nie podpisywałam,
           jeżeli ktoś sobie nie życzy po próbie gratisowej automatycznie powinni
           usuwać jak to czynią portale uczciwe. a te szkopy tak nas nękają
           zgłaszamy do prokuratury.   odpowiedz »

          • worldwide travel w toruniu 

           [2008-08-25 14:37 83.4.87.*]

           moja córka wsierpniu wyjezdzałado Włoch z Arionu ,obóz załatwiny przez internet sprawnie ,bez problemów,miły,udany pobyt pełne zaowolenie polecam!!!!!   odpowiedz »

           • worldwide travel w toruniu 

            [2009-08-24 14:15 83.14.139.*]

            zadowolony wróciłem z Grecji ostatnio....profesjonalizm w każdym calu   odpowiedz »

            • worldwide travel w toruniu 

             [2011-12-02 21:13 89.229.38.*]

             ja też polecam.Przemiła obsługa i bardzo profesjonalne podejście do klienta.Byłem już 3 razy na wczasach za pośrednictwem Worldwide Travel   odpowiedz »

       • ARION? 

        [2009-11-14 10:58 83.143.102.*]

        Przyzwoite biuro choć należałoby uważać na wychowawców których biorą na kolonie często kadra to po prostu DNO   odpowiedz »

       • ARION? 

        [2009-11-18 20:16 83.143.102.*]

        Druga próba( piuerwsza nie dostała się do emisji... nie pasowała administratorowi) biuro ogól;nbie oki tylkmo radze sprawdzać zatrudniną ekipe na obozy zagraniczne   odpowiedz »

      • upps-oszuści 

       [2006-11-25 14:18 83.27.205.*]

       Witam
       Ja również zostałam oszukana przez firmę UPPS. Prosiłam o wycofanie mojej oferty i chciałam zapłacić za okres ,w którym korzystałam(nieświadomie)z ich usług....odmówili...
       Teraz straszą mnie sądem...
       Nie mam zamiaru im płacić, bo wiem, że jest to ewidentne oszustwo

       Uważam, że wszyscy oszukani przez firmę UPPS powinni się zjednoczyć i w razie ewentualnego procesu walczyć po jednej stronie   odpowiedz »

       • upps-oszuści 

        [2007-03-14 11:51 83.12.248.*]

        ja również mam kłopoty z upps. W razie czego proszę o kontakt.
        www.villagreta.pl   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2007-03-23 11:55 62.121.129.*]

         Witam
         Też mam te same problemy .Czy taki portal może prezentować nasze firmy jeśli sobie tego nie zyczymy .To jest bezprawne .Myślę, że wszyscy oszukani powinni pierwsi wystapić na drogę sądową .Wszystkich zainteresowanych zapraszam e.wagner@interia.pl   odpowiedz »

         • upps-oszuści 

          [2007-04-23 23:17 81.154.66.*]

          Czesc, ja jestem kolejna oszukana osoba, nie mam i nie mialam dzialalnosci a oni wysylaja mi rachunki i strasza sadem, jak skonczyla sie Twoja sprawa? ja nie zamierzam placic   odpowiedz »

          • upps-oszuści 

           [2007-06-14 10:50 83.21.53.*]

           witam
           jesteśmy kolejną firma która UPPS chce naciagnąć
           dostalismy pocichu 2 fakture na rok 2007/2008 z rzadaniem zapłaty
           bez wcześniejszej informacji o przedłużeniu ogłoszenia, na maile wogóle nie odpowiadają. zgłosiliśmy problem do instytucji Praw konsumenta i czekamy na odp. wtedy sie zastanowimy nad dalszymi krokami i czy nei zglosic tego do prokuratury , wczesniej mielismy taka sytuacje z firma DAD która cichaczem podsylala umowy i fakturv.
           w razie jak by sie coś ruszylo u was prosze o mail   odpowiedz »

           • upps-oszuści 

            [2007-07-25 18:49 89.79.23.*]

            Ja z firmą upps "walczę juz od kwietnia 2007. Lzej mi jest gdy do walki z takimi oszustami bedzie nas wiecej. Moniyuja mnie pare razy na miesiąc a ja upominam sie aby mnie skreslili ze swojego portalu ale dalej u nich "wiszę". W razie otwartej walki stane jak mur z Wami.Zadne polskie portale nie stosuja takiej metody jak upps.
            Pozdrawiam Maria Czerwinska   odpowiedz »

            • upps-oszuści 

             [2007-08-07 11:19 83.11.66.*]

             Witam,
             Ja wysłałem mejla z informacją o zerwaniu umowy przed ukończeniem okresu próbnego, a Ci złodzieje nie odpisują tylko wysyłają rachunki. Zgodnie z ich regulaminem powinni mnie wykreślić po otrzymaniu rezygnacji, ale oni mają to gdzieś. Żadnej odpowiedzi. Tyklo straszą mnie adwokatem. Zainteresowanych zapraszam.   odpowiedz »

             • upps-oszuści 

              [2007-08-07 11:19 83.11.66.*]

              jaworskim@o2.pl oto mój mejl   odpowiedz »

              • upps-oszuści 

               [2009-11-02 10:48 83.5.252.*]

               nie przejmowac sie oszust moze skoczyc a nie kogos pozwac sąd i co? w dupie z tym ich sądem : >   odpowiedz »

             • upps-oszuści 

              [2007-08-17 11:38 83.238.212.*]

              Witam, dołączam do grona zainteresowanych ta sprawa, czy cos da sie zrobic, czy ktos z Was zaplacil? moj e-mail: sylwios@poczta.fm   odpowiedz »

              • upps-oszuści 

               [2007-10-30 13:40 83.20.86.*]

               Mnie również straszą sądem itd. więc odpisałem im że jak nie przestaną do mnie słać e-maili oraz faktur to zgłoszę to do prokuratury. ..... No i przestali.   odpowiedz »

            • upps-oszuści 

             [2008-02-19 09:27 ]

             i ja mam problem z tymi złodziejami. jak ktoś ma pomysł co zrobić aby sprawe zakończyć prosze o kontakt. po fakturach i upomnieniach - przysyłaja mi juz groźby sadowe. Kontakt stajniaiskra@o2.pl   odpowiedz »

             • upps-oszuści 

              [2008-04-05 18:10 83.5.100.*]

              Też niedawno otrzymałem fakturę ;/
              Jak skończyły sie wasze zmagania z ta firma ?   odpowiedz »

              • upps-oszuści 

               [2010-02-02 17:03 83.30.76.*]

               Też dostałam fakturę od tej firmy,nie wiem za co.Sprawdziłam faktycznie jest wzmianka o mojej firmie na ich portalu.Domyślam się,że dane wzięte
               są z mojej strony internetowej,nawet opis mojej firmy jest identyczny jak
               na mojej stronce.Może ktoś podpowie jak ukarać takich oszustów.   odpowiedz »

               • upps-oszuści 

                [2010-03-08 13:16 83.9.50.*]

                Witam serdecznie!
                Ja też zostałam oszukana przez tych oszustów.Dzieci mnie zapisali i pózniej nie można było zrezygnować.Przysłali mi fakturę i pózniej upomnienia a ponieważ jestem osobą mało zamożną więc zapłaciłam.Zapłaciłam ponieważ nie wiedziałam,że są oszustami i nie stać mnie płacić karnych odsetek.Po zapłaceniu za reklamę,zgubiłam hasło.Nie mogę wejść na swoją stronę zmienic swoich danych.Zero kontaktu ze strony UPPS nie dotrzymują warunków umowy. Nie wiem co dalej zrobić,mogę przynajmniej Państwa ostrzec o tych oszustwach. Pokoje Gościnne U Bożeny   odpowiedz »

                • upps-oszuści 

                 [2010-03-08 14:15 83.5.179.*]

                 każdy kto pisze na tym forum ma kłopot z firmą UPPS. Przez ten pierwszy testowy miesiąc nie ma z nimi żadnego kontaktu. Dopiero odzywają się po upływie tego miesiąca wystawiając fakturę do zapłaty. Mimo ,że wysłałam mailem rezygnację na adres w Austrii już po dwóch tygodniach,nie wyrejestrowali mnie ze swojej strony inter.Po napisaniu pisma do Austrii w marcu2010r i wysłaniu go faksem wraz z w/w mailem rezygnującym odezwali się i przysłali potwierdzenie wymeldowania w 2011r.,czyli oczekują ,że zapłacę za rok reklamy 2010.r Oczywiście odpisałam że nie ma mowy. Czekam co zrobią dalej! -Ale nie popuszczę bo to jest usiłowanie wyłudzenia pieniędzy. Wpisy są już od 2005r ,ale nikt nie napisał jak zakończył się ten konflikt -Gosia   odpowiedz »

                 • upps-oszuści 

                  [2010-08-31 10:27 79.162.133.*]

                  Witam! Też jestem ciekawa jak sobie poradziliście z tymi oszustami. DO mnie piszą maile ostatnio wysłali niby ostatnie upomnienie i grożą sądem. Wkurza mnie już to strasznie bo wiem ze nie dodawałam do nich mojej firmy nawet zdjęcia są inne niż zazwyczaj dodaje w reklamie. Jak ktoś ma jakąś informację proszę o kontakt może jakoś damy rade razem zakończyć te oszustwa. oto mój mail. paprotki@paprotki.pl Piszcie   odpowiedz »

                  • upps-oszuści 

                   [2010-08-31 17:52 79.185.73.*]

                   Po wysłaniu skargi do biura w Austrii faksem wraz z załącznikami po okresie około trzech tygodni przysłano mi mailem odpowiedz,ze moja Firma została wykreślona z serwisu UPPS.-Gosia   odpowiedz »

               • upps-oszuści 

                [2010-02-26 14:25 83.25.153.*]

                U mnie nastapila podobna historia...nie wiem skad wzial sie wpis moich kwater prywatnych w serwisie UPPS. Ja nie dawalem takiego ogloszenia. Moglo to ewent.zrobic dziecko ktoregos z moich gosci...lub ktos z nich poniewaz komp. jak i ten adres poczty jest ogolnodotepny. Nie dostalem tez zapytania czy moga mi przyslac informacje handlowa. co zgodnie z przepisami powinni zrobic zeby uniknac takich wlasnie historii...Czyzby wstawiali sami i wysylali faktury?? No i jezcze pytanie, czy placa poodatki i czy mog dzialac na terenie Polski. W rejestrze firm polskich ich nie znalazlem.   odpowiedz »

                • upps-oszuści 

                 [2010-04-12 19:45 80.50.235.*]

                 I jak sytuacja ma się teraz ?   odpowiedz »

                 • upps-oszuści ZŁODZIEJE ** NIE PŁACIC NIC ***  

                  [2015-07-23 22:26 46.31.32.*]

                  Mnie tez próbują właśnie oszukać.
                  Ludzie nie dajcie się nabrać. Bo to co oni robią jest nielegalne.
                  NIE PŁACIĆ NIC ZŁODZIEJĄ !!!

                  Nie bójcie się bo żeby podpisać kontrakt elektroniczny to nie trzeba dużo więcej.

                  Zgodnie z art. 661 § 2 KC Przedsiębiorca składający ofertę w postaci elektronicznej jest obowiązany przed zawarciem umowy poinformować drugą stronę w sposób jednoznaczny i zrozumiały o:

                  czynnościach technicznych składających się na procedurę zawarcia umowy;
                  skutkach prawnych potwierdzenia przez drugą stronę otrzymania oferty;
                  zasadach i sposobach utrwalania, zabezpieczania i udostępniania przez przedsiębiorcę drugiej stronie treści zawieranej umowy;
                  metodach i środkach technicznych służących wykrywaniu i korygowaniu błędów we wprowadzanych danych, które jest obowiązany udostępnić drugiej stronie;
                  językach, w których umowa może być zawarta;
                  kodeksach etycznych, które stosuje, oraz o ich dostępności w postaci elektronicznej.   odpowiedz »

            • upps-oszuści 

             [2010-10-28 11:17 83.4.205.*]

             Dzień dobry!
             Proszę o wiadomość jak skończyła się ta walka z tymi oszustami bo mnie obecnie tez straszą sądem!   odpowiedz »

             • upps-oszuści 

              [2011-02-22 12:08 83.5.83.*]

              w naszym przypadku odpuścili.

              www.villagreta.pl

              nie zapłaciliśmy naciągaczom ani złotówki   odpowiedz »

          • upps-oszuści 

           [2010-06-25 17:37 79.186.2.*]

           Witam
           Ja dostalem fakture 600zł, mimo że nikt z mojej firmy tam sie nie rejestrował   odpowiedz »

         • upps-oszuści 

          [2008-02-19 19:32 83.11.46.*]

          jesteśmy kolejną firma która UPPS chce naciagnąć. Disiaj otrzymałem wezwanie od firmy prawniczej .Straszą nas sądem. Nie miałem ochoty kożystać z ich sereisu i dane wycofałem. Przesłałem im kilkanaście maili ale to nie skutkuje. Jeśli znacie skutecznmy sposób na Upps to prosze o informację. Dariusz Labuda   odpowiedz »

          • upps-oszuści 

           [2008-02-19 19:50 ]

           Ja również dostałem dokumenty od adwokata z Austri [chyba] że pozwią mnie do sądu. Jakiś czas temu może ok. 9 miesięcy temu nękali mnie e-mailami i przesyłali faktury VAT . Ja z chęcią pójdę do sądu w tej sprawie w ostatnim e-mailu im to napisałem . Ludzie nie dajmy się zwariować.....   odpowiedz »

           • upps-oszuści 

            [2009-01-20 23:09 80.52.196.*]

            Witam
            Chciałam się dowiedzieć jak zakończyła się ta sprawa z upps, my też mamy taki problem.
            Czy jest jakiś sposób na tą firmę?
            Dziękuję za informacje   odpowiedz »

            • upps-oszuści 

             [2009-01-21 18:03 80.52.148.*]

             sprawa jest w prokuraturze, proszę o skontaktowanie się z prokuraturą rejonową w Pruszczu Gdańskim. Wniosłem wniosek o ściganie i ukaranie upps. OW OMEGA w Przywidzu Mirosław Olszewski   odpowiedz »

           • upps-oszuści 

            [2009-01-21 18:04 80.52.148.*]

            sprawa jest w prokuraturze, proszę o skontaktowanie się z prokuraturą rejonową w Pruszczu Gdańskim. Wniosłem wniosek o ściganie i ukaranie upps. OW OMEGA w Przywidzu Mirosław Olszewski   odpowiedz »

            • upps-oszuści 

             [2009-05-15 21:37 212.160.92.*]

             Mam ten sam problem przyslali mi 3 fakture jak nie zaplace sprawe oddaja do adwokata,jak PAN poradzil sobie z upps.placil PAN faktury prosze o odp.   odpowiedz »

            • upps-oszuści 

             [2014-03-10 12:48 46.204.140.*]

             Witam czy sprawa jest jeszcze aktualna mó ośrodek został naciągnięty na rachunek od tejże firmy   odpowiedz »

          • upps-oszuści 

           [2009-01-21 18:01 80.52.148.*]

           sprawa jest w prokuraturze, proszę o skontaktowanie się z prokuraturą rejonową w Pruszczu Gdańskim. Wniosłem wniosek o ściganie i ukaranie upps. OW OMEGA w PRzywidzu Mirosław Olszewski   odpowiedz »

           • upps-oszuści 

            [2009-06-05 01:27 77.112.138.*]

            Mam problemy z UPPS jezeli bede potrzebny to proszę o kontakt
            www.prywatnawies.pl   odpowiedz »

           • upps-oszuści 

            [2015-07-23 22:52 46.31.32.*]

            Zgodnie z art. 661 § 2 KC Przedsiębiorca składający ofertę w postaci elektronicznej jest obowiązany przed zawarciem umowy poinformować drugą stronę w sposób jednoznaczny i zrozumiały o:

            czynnościach technicznych składających się na procedurę zawarcia umowy;
            skutkach prawnych potwierdzenia przez drugą stronę otrzymania oferty;
            zasadach i sposobach utrwalania, zabezpieczania i udostępniania przez przedsiębiorcę drugiej stronie treści zawieranej umowy;
            metodach i środkach technicznych służących wykrywaniu i korygowaniu błędów we wprowadzanych danych, które jest obowiązany udostępnić drugiej stronie;
            językach, w których umowa może być zawarta;
            kodeksach etycznych, które stosuje, oraz o ich dostępności w postaci elektronicznej.   odpowiedz »

         • upps-oszuści 

          [2008-02-20 16:12 89.79.39.*]

          Ja już od roku wysyłam mejle aby moj obiekt wykreslili i dalej nic. Otrzymałam również list z Austrii? nie odebrałam bo byl polecony/ myslę ze tez jakies strachy w celu zapłaty. Jezeli znmacie albo znajdziecie sposóbna te firme to proszę dajcie namiar.
          Dziękuje i pozdrawiam m.czerwinska   odpowiedz »

          • upps-oszuści 

           [2008-02-20 16:37 83.20.113.*]

           Jaka jest pelna nazwa upps ?? Chcę wiedzieć aby sie tez nie nabrac??   odpowiedz »

          • upps-oszuści 

           [2008-02-21 16:53 80.51.157.*]

           olej ich tak jak ja to zrobilem!!! minal juz chyba rok od ich listu poleconego, prostaki strasza nas:)   odpowiedz »

         • upps-oszuści 

          [2008-11-18 12:22 79.186.248.*]

          Również jestem oszukaną osobą.

          Bombardowali mnie propozycją bezpłatnego umieszczenia od początku kiedy tylko założyliśmy stronę www nasszego obiektu
          cały czas usuwałam te wiadomości.
          Jeden z pracowników pokusił się i bez konsultacji z właścicielami umieścił się u nich.
          I oczywiście histroria jak koszmaru 400 pln prawie do zapłaty bez umowy bez podpisywania czegokolwiek.

          Czy już wiadomo czy ktoś to zgłosił do prokuratury?

          Z poważaniem

          OSZUKANA   odpowiedz »

         • upps-oszuści 

          [2009-01-21 00:36 80.52.196.*]

          Witam
          Czy jest jakiś sposób na tą firmę upps, my też wpadliśmy na ich pułapkę.
          Proszę o odpowiedź.   odpowiedz »

         • upps-oszuści 

          [2010-02-15 21:21 80.51.200.*]

          ja również zostałam naciągnięta, bardzo proszę o kontakt na e-mail osób które wiedzą co można zrobić w tej sytuacji. gosiaak88@tlen.pl   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2009-09-08 17:24 79.188.213.*]

         Witam,

         Mam oczywiście ten sam problem. Skorzystałem z ich darmowej oferty reklamu i zaczeło się. Również wysyłałem maile o zaniechaniu reklamy na ich portalu ale bez odzewu. Przysyłali tylko faktury a teraz przyszedł list od adwokata z austrii.
         Czy znależli Państwo na nich sposób?   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2012-07-27 22:20 77.254.105.*]

         Prosze o rade jak sie od nich uwolnic   odpowiedz »

       • upps-oszuści 

        [2007-07-24 13:10 83.4.179.*]

        Witam.Widzę , że oszukanych jest więcej. Proszę zobaczyć tylko na skreślony znaczek i . Mój też tam jest skreślony.Za upomnienie po 2 tygodniach od terminu o niezapłaceniu ,,tylko ,, 20 zł.To wychodzi drożej niż w Urzędzie Skarbowym. Wymówiłem upps reklamę . Ludzie nie dajcie się nabrać.   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2012-07-27 22:19 77.254.105.*]

         Witam
         Prosze mi napisac czy dała Pani rade uwolni od tyj nieutrzciwej firmy.
         Prosze o informację .
         Kasia Iwo   odpowiedz »

       • upps-oszuści 

        [2007-10-01 19:54 195.94.195.*]

        Mnie tez oszukali. W dokladnie taki sam sposob jak cala reszte. Nie da sie zrezygnowac z ich "uslug".   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2008-02-19 09:09 ]

         jeżeli ktoś ma pomysł jak rozwiazać ich problem prosze o meil - mnie straszą już kancelaria z salsburga

         stajnia iskra

         www.stajniaiskra.com.pl   odpowiedz »

         • upps-oszuści 

          [2008-02-28 20:46 89.76.10.*]

          Ja również dostawałem od nich maile i teraz jakaś prawniczka z Salzburga mi przysłała że na jej konto mam kase zapłacic!! Kpina jakaś.   odpowiedz »

         • upps-oszuści 

          [2010-03-09 10:31 83.31.253.*]

          co dalej z tą sprawą ,czy wyrejestrowanie nastąpiło?czy może zapłacili Państwo?jak zakończyła się ta sprawa? -bardzo proszę o odpowiedż!!   odpowiedz »

       • upps-oszuści 

        [2008-02-26 17:04 80.53.9.*]

        Witam wszystkich Ja tez jestem osoba oszukana,tez kaza mi płacic za reklame która była za darmo na próbe,ciagle sie upominaja i strasza sadem co mam robić.Jak pisze do nich to nie odpowiadaja OSZUSCI!!!!!   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2008-10-16 16:58 80.52.148.*]

         niech s-ją na drzewo, nie ma zamówienia to i nie ma płacenia.... nie wiem czy nie powiadomić prokuratury... moze to by pomogło. Sławek   odpowiedz »

       • upps-oszuści 

        [2008-06-05 10:41 83.26.26.*]

        Dokładnie podają ,że ogłoszenie jest darmowe później przysyłają rachunek
        Mam ich głęboko w dupie .
        Pozdrawiam.   odpowiedz »

       • upps-oszuści 

        [2008-10-16 16:59 80.52.148.*]

        niech nikt nie płaci, proponuję by zawiadomić prokuraturę i niech oni się zajmą sprawą.... Sławek   odpowiedz »

       • upps-oszuści 

        [2009-01-14 15:05 80.52.148.*]

        sprawę zgłosiłem prokuraturze i jest już formalne dochodzenie, proszę na mój e-mail : mirszew@wp.pl przysyłać adresy osób i firm poszkodowanych, przekaże to prokuraturze.   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2009-06-23 08:23 83.25.148.*]

         zostałem oszukany przez tą firmę
         domek wypoczynkowy margaret
         76-153 darłowo
         ul.gdyńska 7
         mieczysław czapla   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2009-10-20 23:29 83.4.156.*]

         SZANOWNY Panie
         Zachowałam wszystkie maile namawiające do skorzystania z darmowej oferty upps. dostawałam je od trzech lat. Może przydadzą się w prokuraturze ?
         Jolanta Lignarska
         Bielice 2
         57-550 Stronie Śląskie
         tel 074/8141422   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2010-03-05 22:45 83.28.208.*]

         prawie równy rok po Panu została moja firma naciągnięta przez UPPS,bo 2010 r. 17 Stycznia.Szczegóły pozwoliłam sobie wysłać na Pańskiego maila.   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2010-04-09 19:24 80.50.235.*]

         mi też wysłali po 30 dniach rachunek do zapłaty za cały rok z góry 659zł !!!:)- napisali mi żebym wpłaty dokonał niezwłocznie !!! inaczej będą odsetki 7% za dzień zwłoki. bo kliknąłem że zgadzam się na warunki umnowy i nie wyrejestrowałem obiektu przed 30 dniem.
         w dodatku tam jest taki dziwny zapis w umowie że obowiazują tylko zasady prawne austriackie bez odwołań do międzynarodowych to chyab coś nie tak ??! ja im nie zapłace i niech spadają !!! niech ktos mi odpisze jak skończył się proces ??! andre_at@interia.pl   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2012-11-11 12:58 83.25.247.*]

         Witam serdecznie i gratuluję determinacji, jestem kolejna ofiarą i również gotowy na walkę z naciągaczami. Podaję swoje dane: Tomasz Urbański, Pensjonat Poranek, Wicie ul. Działkowa 8, 76-150 Darłowo, tel. 602730355, www.poranek.net.pl, info@poranek.net.pl. Jeżeli będę potrzebny, to jestem do dyspozycji, pozdrawiam, Tomek.   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2013-01-08 09:46 79.187.210.*]

         witam serdecznie ja również nie zamawiałam reklamy w ich serwisie wczoraj dostałam na mail rachunek z który nie zamierzam zapłacić bo reklamy nie zamawiałam mój mail willaperelka@onet.pl   odpowiedz »

         • upps-oszuści 

          [2013-08-19 14:04 87.205.55.*]

          witam
          serdecznie
          mam ten sm problem z firma upps -dzisiaj dostalam rachunek do zaplaty -od miesiaca pisze aby zlikwidowali moje ogloszenie -cisza i nachalnie pisza znowu upomnienia
          prosze mi napisac jak w Pana przypadku potoczyla sie sprawa i co robic
          pozdrawiam
          KRYSTYNA BIELICA
          605203430   odpowiedz »

          • upps-oszuści 

           [2013-08-19 17:47 178.36.50.*]

           tutaj również. nie mam zamiaru nic kompletnie się do nich odzywać ani nie przyjmować listów
           www.kruklanki.net   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2014-06-01 18:45 83.28.160.*]

         witam ja tagze dalam sie wciagnac wta reklame teraz jestem straszona sadem   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2017-07-04 17:29 89.174.73.*]

         witam, jestem ciekawa jak zakonczyła się sprawa?jaki jest rezultat???czy sad wydał wyrok?   odpowiedz »

       • upps-oszuści 

        [2009-02-15 15:41 79.185.130.*]

        meile od nich z zachętą reklamy dostaję niemal codziennie, choć wielokrotnie "klikałem" na link , który niby ma mnie wyrzucić z ich ksiązki adresowej i spowodować nie wysyłanie reklamy swoich usług. Niestety bezskutecznie. Na szczęście nie spodobała mi się ich nachalność dawno temu i nie dałem się złapać, podobnie jak np. z Polskim Rejestrem Internetowym. Życzę pozytywnego zakończenia spraw wszystkim naciągniętym.   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2009-03-10 19:47 83.24.73.*]

         Wczoraj dostałam emeilem fakturę za reklamę (nie zamawianą zresztą) Dawno temu może kliknęłam,że zgadzam się na okres bezpłatny na rejestrację,tak jak robi to wiele firm. Ale tekst oraz fotki żywcem ściągniete z mojej str.www !!! Jestem zdenerwowana,bo kwota jest duża.Napisalam do nich,żeby usunęli moją reklamę ale na razie cisza. Jesli można, będę z wami w kontakcie,ok? Pozdrawiam.   odpowiedz »

         • upps-oszuści 

          [2010-10-28 10:49 83.4.205.*]

          Witam wszystkich oszukanych!
          Mnie również spotkała niemiła przyjemność ze strony tej firmy, mnie również straszą sądem jeżeli nie wpłacę 144 EU, ja również nie chcę ich reklamy , która i tak nie jest wyświetlana. Na razie korespondują ze mną abym zapłaciła a wyrejestrowanie mojego obiektu nastąpi dopiero 13. 08, 2011r. choć ja tego nie chcę! Czekam na rozwiązanie tego problemu?!   odpowiedz »

         • upps-oszuści 

          [2009-11-02 10:45 83.5.252.*]

          straszenie sądem jest karalne to oni mogą odpowiadac za straszenie   odpowiedz »

          • upps-oszuści 

           [2014-02-26 07:47 83.11.221.*]

           straszenie sądami jest karalne ale tylko cywilnymi to nie jest wazne   odpowiedz »

          • upps-oszuści 

           [2014-02-26 07:49 83.11.221.*]

           głupoty ;   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2015-07-23 22:36 46.31.32.*]

         Zgodnie z art. 661 § 2 KC Przedsiębiorca składający ofertę w postaci elektronicznej jest obowiązany przed zawarciem umowy poinformować drugą stronę w sposób jednoznaczny i zrozumiały o: czynnościach technicznych składających się na procedurę zawarcia umowy; skutkach prawnych potwierdzenia przez drugą stronę otrzymania oferty; zasadach i sposobach utrwalania, zabezpieczania i udostępniania przez przedsiębiorcę drugiej stronie treści zawieranej umowy; metodach i środkach technicznych służących wykrywaniu i korygowaniu błędów we wprowadzanych danych, które jest obowiązany udostępnić drugiej stronie; językach, w których umowa może być zawarta; kodeksach etycznych, które stosuje, oraz o ich dostępności w postaci elektronicznej   odpowiedz »

       • Wystarczy 

        [2011-04-01 16:10 77.255.6.*]

        Wystarczy nie opspowiadać i nie reagować na takie ogłoszenia i oferty.
        Zasada jest prosta.
        Nikt nigdy niczego nie daje za darmo!
        Jak coś jest wartościowe i poszukiwane to trzeba samemu to znaleźć a nie opierać się na ofertach innych.
        Nie podaje się danych firmowych byle komu.
        Najlepiej mieć taką "wirtualną" osobę z imieniem i nazwiskiem i te dane podawać takim cwaniakom. Jak oferta okaże się naprawdę atrakcyjna to dane do fakturu zawsze mozna zmienić.
        Podając wymyslone dane z prawdziwym adresem nie narażasz sie na cwaniacka windykację bo ta firma pod tym adresem nie istnieje.   odpowiedz »

        • Wystarczy 

         [2015-07-23 22:36 46.31.32.*]

         Zgodnie z art. 661 § 2 KC Przedsiębiorca składający ofertę w postaci elektronicznej jest obowiązany przed zawarciem umowy poinformować drugą stronę w sposób jednoznaczny i zrozumiały o: czynnościach technicznych składających się na procedurę zawarcia umowy; skutkach prawnych potwierdzenia przez drugą stronę otrzymania oferty; zasadach i sposobach utrwalania, zabezpieczania i udostępniania przez przedsiębiorcę drugiej stronie treści zawieranej umowy; metodach i środkach technicznych służących wykrywaniu i korygowaniu błędów we wprowadzanych danych, które jest obowiązany udostępnić drugiej stronie; językach, w których umowa może być zawarta; kodeksach etycznych, które stosuje, oraz o ich dostępności w postaci elektronicznej. Czyli nie ma sie czego bać. To jest oszustwo.   odpowiedz »

       • upps-oszuści 

        [2009-07-30 14:33 95.48.250.*]

        witam, niestety mój ośrodek również został naciągnięty przez upps. zarejestrowaliśmy się u nich na jeden miesiąc - bezpłatnie. przed upływem tego czasu zgłosiłam mailowo rezygnację. po kilku dniach otrzymałam fakturę. próbowałam interweniować na co dostałam odpowiedź, że żaden mail z rezygnacją do nich nie wpłynął. wymieniłam z nimi chyba ze 20 maili, oczywiście wszystkie dotarły oprócz tego jednego, w którym rezygnujemy z ich usług. teraz ciągle przysyłają wezwania do zapłaty i straszą sądem. chciałam się do nich dodzwonić ale nawet nie można znaleźć nr telefonu, kontakt jest możliwy jedynie przez maila.
        całe szczęście trafiłam na to forum. chyba też przestanę się przejmować tymi wezwaniami.
        poza tym mam zamiar zgłosić do prokuratury próbę wyłudzenia od nas pięniędzy przez upps. zachęcam innych oszukanych do podjęcia kroków prawnych.
        Marena Wellness & Spa   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2009-10-07 14:24 83.168.90.*]

         Witam my tez zostaliśmy oszukani, i tak jak u państwa twierdzą ze nie dostali meila z rezygnacją.a teraz przysyłają rachunki i straszą sądem.i co teraz ???   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2011-06-28 10:55 77.254.208.*]

         witam chcialam zapytac czy panstwu udało sie jakos wyjsc z tej głupiej sytuacji. prosze o rade   odpowiedz »

       • upps-oszuści 

        [2011-04-15 11:19 79.188.58.*]

        Uwaga oszuści znowu się uaktywnili! Omijać ich z daleka!   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2015-04-13 21:43 83.29.180.*]

         czy ktoś im zapłacił po wysłaniu listu od adwokata?   odpowiedz »

        • upps-oszuści ) NIE BOJCIE SIE  

         [2015-07-23 22:35 46.31.32.*]

         Zgodnie z art. 661 § 2 KC Przedsiębiorca składający ofertę w postaci elektronicznej jest obowiązany przed zawarciem umowy poinformować drugą stronę w sposób jednoznaczny i zrozumiały o: czynnościach technicznych składających się na procedurę zawarcia umowy; skutkach prawnych potwierdzenia przez drugą stronę otrzymania oferty; zasadach i sposobach utrwalania, zabezpieczania i udostępniania przez przedsiębiorcę drugiej stronie treści zawieranej umowy; metodach i środkach technicznych służących wykrywaniu i korygowaniu błędów we wprowadzanych danych, które jest obowiązany udostępnić drugiej stronie; językach, w których umowa może być zawarta; kodeksach etycznych, które stosuje, oraz o ich dostępności w postaci elektronicznej   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2015-07-23 22:35 46.31.32.*]

         Zgodnie z art. 661 § 2 KC Przedsiębiorca składający ofertę w postaci elektronicznej jest obowiązany przed zawarciem umowy poinformować drugą stronę w sposób jednoznaczny i zrozumiały o: czynnościach technicznych składających się na procedurę zawarcia umowy; skutkach prawnych potwierdzenia przez drugą stronę otrzymania oferty; zasadach i sposobach utrwalania, zabezpieczania i udostępniania przez przedsiębiorcę drugiej stronie treści zawieranej umowy; metodach i środkach technicznych służących wykrywaniu i korygowaniu błędów we wprowadzanych danych, które jest obowiązany udostępnić drugiej stronie; językach, w których umowa może być zawarta; kodeksach etycznych, które stosuje, oraz o ich dostępności w postaci elektronicznej   odpowiedz »

       • upps-oszuści 

        [2013-03-05 17:11 88.156.90.*]

        rozpoczeło sie 01.01.2013
        co bedzie dalej nie wiem.
        zarejestrowalem sie tam sam po wczesniejszym mailu otrzymanym od UPPS o tresci sprawdz czy lokalizacja na mapie twojego obiektu jest prawdziwa, po jej potwierdzeniu sam dodalem zdjecia i tresc na strone.

        kontaktowałem sie z ludzmi ktorzy tutaj pisza, kazdy kto nawet mial z nimi stycznosc od 2006 roku, po prostu nie dokonal zadnej oplaty na rzecz reklamy w UPPS co nie przynislo im zadnych negatywnych konsekwencji.

        aktualnie jestem w trakcie znajdywania odpowiedzi czy musze im zaplacic czy tez nie.

        jedyna rzeczywista pomoca jest dobry prawnik albo kontakt z biurem: http://www. konsument. gov. pl/pl/eck-w-europie. html

        osobiscie dostalem od nich 8 maili:
        4 upomnienia
        2 rejestracyjne
        2 z promocjami last minute ( kliknciecie w to dodaje 1500 zł do naszego rachunku - informacja od pewnej z Pan z tego forum)

        z informacji jakie posiadam wychodzi na to ze firma zmienia swoj sposob dzialania takze, kazdy z nas moze byc oszukany w inny sposob. kto wie ktory sposob jest faktycznie skuteczny...

        ogolnie nie polecam zadnego kontaktu z nimi od poczatku, jednakze malo kto tutaj trafia zanim sam nie zacznie sie bac owoych 7% dziennych odsetek. pozdrawiam, Szczawno-Zdrój   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2015-07-23 22:33 46.31.32.*]

         Mnie tez próbują oszukać ale im wymówiłam im wojnę. Chodzę po internecie i robię opinie wszędzie żeby ludzi ostrzec. Nie trzeba nic płacić jak się nie chce to zwykły przekręt.

         Zgodnie z art. 661 § 2 KC Przedsiębiorca składający ofertę w postaci elektronicznej jest obowiązany przed zawarciem umowy poinformować drugą stronę w sposób jednoznaczny i zrozumiały o:

         czynnościach technicznych składających się na procedurę zawarcia umowy;
         skutkach prawnych potwierdzenia przez drugą stronę otrzymania oferty;
         zasadach i sposobach utrwalania, zabezpieczania i udostępniania przez przedsiębiorcę drugiej stronie treści zawieranej umowy;
         metodach i środkach technicznych służących wykrywaniu i korygowaniu błędów we wprowadzanych danych, które jest obowiązany udostępnić drugiej stronie;
         językach, w których umowa może być zawarta;
         kodeksach etycznych, które stosuje, oraz o ich dostępności w postaci elektronicznej.   odpowiedz »

       • upps-oszuści 

        [2016-01-15 12:30 213.238.122.*]

        UPPS znowu w akcji w roku 2016.
        Nic tylko dodawać ich maile do spamu koniecznie nie klikać żadnych linków   odpowiedz »

        • upps-oszuści 

         [2017-07-04 17:12 89.174.73.*]

         Czy ktoś Z was byó w sądzie z tą firmą?? czy sądy w kraju kogoś skazały??   odpowiedz »

     • UPPS - naciągacze 

      [2006-09-19 15:06 84.254.160.*]

      widzę ze klub UPPS się powiekszył. Mam ten problem. Potrzebuję pomocy..w jaki sposób się od nich uwolnic...moja przygoda trwała z nimi tylko kilka dni. Brak możliwości wymeldowania się a rachunki przychodzą!
      Pytanie brzmi:
      jak się uwolnć?
      Czy mają moc prawną ich złodziejskie regulaminy?
      Czy płacić im choc przesłało się notę rezygnacyjną?
      pozdrawiam
      PM   odpowiedz »

      • UPPS - naciągacze 

       [2011-06-04 11:12 77.254.156.*]

       witam chcialam zapytac czy komukolwiek udalo sie z tego zrezygnowac a jesli tak to w jaki sposó. prosze o wskazówki   odpowiedz »

      • UPPS - naciągacze 

       [2013-01-08 14:37 83.19.16.*]

       witam ja też otrzymałam dzisiaj mailem wezwanie do zapłaty chociaż korzystałam tak jak wszyscy z darmowej prezętacji obiektu jestem gotowa walczyć z nimi.faktury nie zamierzam płacić bo nie jestem zainteresowana. jeśli ktoś ma pomysł jak uwolnić się od nich to proszę o radę mój mail.willaperelka@onet.pl   odpowiedz »

     • UPPS - naciągacze 

      [2006-12-01 10:44 83.8.59.*]

      i co zaplaciles im? ja tez do nich mailuje ale nic, echo...   odpowiedz »

    • UPPS 

     [2006-01-24 11:03 ]

     witam, w waszym klubie UPPS;)
       odpowiedz »

     • UPPS 

      [2006-07-28 11:06 80.121.110.*]

      no tak bo trzeba czytac regulamin. ja sie jakos normalnie wymeldowalem i dostalem tez potwierdzenie.   odpowiedz »

    • UPPS 

     [2008-06-05 10:52 83.26.26.*]

     Witam
     To jest stary numer na który łatwo się złapać
     przez darmowe ogłoszenie na ich portalu .
     Ja olałem ich z góry i dowidzenia . Polityka ich polega na przetrzymaniu kto
     się złamie ten płaci .
     Jak chcą to możemy iść do sądu nie ma problemu .
     To są żerujące hieny na słabszych
     Nie dajcie się .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   odpowiedz »

   • UPPS serwis reklamowy  

    [2006-12-01 11:34 83.8.59.*]

    Czy ktos z Was zaplacil im? Czy podali kogos z Was do sadu? Byly jakies nie przyjemnosci ? Ja nie mam zamiaru im placic za caly rok skoro tylko mieisiac tam bylem, i nie place konsekwentnie tylko skubancy nie podali adresu stacjonarnego na ktory mozna wyslac list polecony ani zadnego polskiego nr tel. Normalni oszusci!!!   odpowiedz »

    • UPPS serwis reklamowy  

     [2006-12-04 11:22 80.53.10.*]

     My zachowalismy wszystkie maile, kilkakrotną prośbe o anulowanie prezentacji (po miesiącu) i do teraz jest spokój (ponad rok).   odpowiedz »

     • UPPS serwis reklamowy  

      [2006-12-04 12:43 83.27.158.*]

      a masz potwierdzenie ze dostali tego maila?? ja wysylalem kilka razy ale nie daja potwierdzen:)   odpowiedz »

    • UPPS serwis reklamowy  

     [2007-02-09 14:43 83.29.91.*]

     właśnie dodałam u nich "obiekt" (upssówka we wsi upssówka z hasłem uppsOszukuje) i otrzymałam następujące potwierdzenie
     Szanowni Państwo
     Dziękujemy za zameldowanie na stronie turystycznej www.upps.at
     Jeśli chcą Państwo spojrzeć na strony własnego obiektu wczasowego prosimy kliknąć: upssówka
     Na stronach członkowskich można dokonywać dowolnych zmian.
     W celu otworzenia stron członkowskich proszę kliknąć na: dla zarejestrowanych użytkowników
     potrzebne dane do zalogowania w strefie dla zarejestrowanych użytkowników:
     adres e-mailowy: barbara@altius.pl
     hasło: upssoszukuje
     To straszne kiedy oszusci żeruja na naszej łatwoweirności. Nie płaćcie im poniważ (jak widać) każdy może dodac Wasze dane do systemu czyli gdyby chcieli sami moga to zrobic sami bo potrzebne informacje (adres, telefony, adres e-mail) dostępne są na waszych stronach internetowych a nazwisko recepcjonisty mozna uzyskać bez problemu dzwoniąc do obiektu.
     Pozdrawiam
     barbara   odpowiedz »

     • UPPS serwis reklamowy  

      [2007-10-19 00:59 83.25.76.*]

      tak moim zdaniem sa to oszusci i zglosze to do prokuratury jak rowniez za nekanie mnie pismami z ich strony .Pozdraewiam Darek Janta   odpowiedz »

      • UPPS serwis reklamowy  

       [2007-10-19 01:00 83.25.76.*]

       Dzxiwene ze znajduja naiwnych i glupich   odpowiedz »

      • UPPS serwis reklamowy  

       [2007-10-24 19:55 83.25.65.*]

       oszusci i cygany spadac   odpowiedz »

      • UPPS serwis reklamowy  

       [2008-09-01 16:09 83.21.134.*]

       Uważam to za straszne oszustwo wpisując moje dane i zdjęcia z mojej własnej strony bez mojej zgody.   odpowiedz »

     • UPPS serwis reklamowy  

      [2017-07-19 07:35 46.169.237.*]

      Nie płacić jeśli każdy może dodać to każdy może dodawać wszystkich swoich konkurentów :D Nazwisko recepcjonistki można dostać wysyłając zapytanie na email.
      Ze swojej strony polecam nowy serwis noclegowy nocpol.pl. 20 dni bez żadnych zobowiązań później emisja obiektów w wersji podstawowej przez 365 dni cena to 80,00 zł brutto. Z doświadczenia wiem jak dodać się do startującego serwisu to ładnie ten wpis pozycjonuje się.   odpowiedz »

     • UPPS serwis reklamowy  

      [2015-07-23 22:39 46.31.32.*]

      Nie dajcie się oszukać. Oni mnie próbują oszukać teraz. To złodzieje. Nie płaćcie im nic.

      Zgodnie z art. 661 § 2 KC Przedsiębiorca składający ofertę w postaci elektronicznej jest obowiązany przed zawarciem umowy poinformować drugą stronę w sposób jednoznaczny i zrozumiały o: czynnościach technicznych składających się na procedurę zawarcia umowy; skutkach prawnych potwierdzenia przez drugą stronę otrzymania oferty; zasadach i sposobach utrwalania, zabezpieczania i udostępniania przez przedsiębiorcę drugiej stronie treści zawieranej umowy; metodach i środkach technicznych służących wykrywaniu i korygowaniu błędów we wprowadzanych danych, które jest obowiązany udostępnić drugiej stronie; językach, w których umowa może być zawarta; kodeksach etycznych, które stosuje, oraz o ich dostępności w postaci elektronicznej   odpowiedz »

     • UPPS serwis reklamowy  

      [2015-11-01 07:59 213.241.38.*]

      to zwykli oszuści! jak chcecie mieć pewność uczciwego podejścia do klienta ( właścicieli obiektów ) to polecam sprawdzone serwisy typu www.nocuje.net   odpowiedz »

    • UPPS serwis reklamowy  

     [2007-04-02 19:32 89.79.23.*]

     Chyba to jest racja co czytam w Panskim mejlu ,ze to chyba oszusci,poniewaz 10.02.2007 r dodałam na 30 dni darmowe,bo tak iformacja brzmiała w tym portalu / upps.at/ reklame swojego domku turystycznego. Obecnie strasza mnie zapłata za caly rok kwota 561.94PLN choć wcale nie zadałam reklamy przez caly rok.Zadaja zaplat przez internet karta kredytowa. Jak sie sprawdza takich oszustów,kto wie niech do mie napisze.   odpowiedz »

    • UPPS serwis reklamowy  

     [2012-09-16 21:42 83.25.123.*]

     Witam to są jawn i oszusci olac upps   odpowiedz »

   • UPPS serwis reklamowy  

    [2012-09-16 21:40 83.25.123.*]

    Witam równiesz mialem kontakt z ta firma upps i to tylko naciagacze i oszusci strasza sadami itp olac ich   odpowiedz »

    • UPPS serwis reklamowy  

     [2012-10-01 15:06 83.7.178.*]

     Dzis otrzymałem przedsądowe ponaglenie do zapłaty. Nie wiedzialem o co chodzi sprawdzilem i nie wydaje mi sie zebym zakladal tam konto. Założyłem sobie na ICH adresie firmowym w Austrii konto bez zadnego problemu tak więc KAŻDY moze zalozyc tam reklame na KAŻDEGO.... i później straszą ponagleniami...   odpowiedz »

    • UPPS serwis reklamowy  

     [2015-02-03 11:18 31.61.131.*]

     Witam
     Równiez zostałam oszukana przez te firme jak przedmówcy.
     Bronmy sie przed nimi!!
     Powinnismy sie wszystcy razem przeciwstawic tej oszukańczej firmie aby więcej nie naciagala ludzi.
     Podaje telefon kontaktowy dla wszystkich poszkodowanych..może wspólnie zaradzimy nieuczciwym firmom ku przestrodze innym naciagaczy!!
     tel.509657533
     Pozdrawiam   odpowiedz »

  • oszukana przez firmę KARMAX 

   [2007-06-26 19:10 83.17.150.*]

   Karmax , to firma w której wykupiłaM wczasy w Unieściu.
   Właścicielka firmy Karmax kusi swoich klientów ofertą domków do wynajęciA . TE DOMKI TO ZWYKŁE BUDOWLANE MELAMINY !!!
   Jeżeli masz więcej jak 150cm wzrostu będziesz miał kłopoty z poruszaniem się w środku , zresztą kto chce spędzić wczasy w melaminie !!!??? Kusi także basenem ABSOLUTNIE NIE JEST TO TEN WIDOCZNY NA ZDJĘCIU STRONY INTERNETOWEJ www.karmax.net !!!
   Nie dajcie się nabić w butelkę zastanówcie się dobrze , czuję się oszukana !!! Dodam że bez problemu znalazłam inne , łedniejsze i tańsze lokum . NIE CHCIAŁAM SPĘDZIĆ WCZASÓW W MELAMINIE !!!
   Oczywiście odmówiono mi zwrotu zadatku , mam dowód wpłaty i nie podpisywałam żadnej umowy a na stronie internetowej nie ma o tym żadnej wzmianki . CZUJĘ SIĘ OSZUKANA !!!
   Proszę o pomoc jak mogę odzyskać pieniądze zabrane mi przez firmę KARMAX z Uniścia !!!   odpowiedz »

   • oszukana przez firmę KARMAX 

    [2008-06-29 10:56 83.29.255.*]

    Ja wybieram się do nich na wczasy w tym roku do Mielna jeżeli będzie coś nie tak jak w naszej ustnej umowie i na zdjęciach zgłoszę to na policję.
    PS: Oglądałam ich stronę i w miejscowości Unieście mają takiego blaszaka co ledwo stoi. Może on jest jedynym przypadkiem u nich ?   odpowiedz »

    • oszukana przez firmę KARMAX 

     [2008-07-28 21:32 83.6.68.*]

     Nie jest tak do końca.Właśnie wróciłem z rodziną z wczasów w Unieściu w firmie Karmax.Jeżeli ktoś za 40-50zł oczekuje standardu hotelu **** to ja przepraszam.Mieliśmy kwaterkę w domku przy basenie(basen jest taki jak na zdjęciach) i nie można było narzekać.Do tego dochodzi niezłe podwórko z pomostem dla wędkarzy i placem zabaw dla dzieci.Wracając do basenu to jest nieźle,woda czysta,głębokość od 120cm do ok.160cm,można popływać.Ogólnie mówiąc OK.   odpowiedz »

     • oszukana przez firmę KARMAX 

      [2010-04-10 18:23 94.40.46.*]

      witam ! właśnie przed chwilą przeczytałam opinie na temat kwatery KARMAX czy ktoś ma jeszcze jakieś wiadomości bo trochę się zaniepokoiłam   odpowiedz »

      • oszukana przez firmę KARMAX 

       [2014-02-19 20:51 83.20.182.*]

       a my byliśmy już 2 razy i wybierany się kolejny raz.   odpowiedz »

   • oszukana przez firmę KARMAX 

    [2011-02-10 15:16 89.73.251.*]

    ja byłam w tamtym roku w ich obiekcie na Róży Wiatrów. Warunki super, właściciele również, tylko do Mielna troche daleko.   odpowiedz »

   • oszukana przez firmę KARMAX 

    [2015-08-05 16:55 93.105.19.*]

    Absolutna bzdura. Byłam tam z rodziną. Wypoczynek wspaniały, warunki dobre, dużo swobody, dużo miejsca zarówno w domku jak i na zewnątrz. Wszystko się zgadza z informacjami podanymi na stronie internetowej.   odpowiedz »

  • Uwaga oszustka w branży turystycznej! 

   [2008-09-01 14:52 83.29.173.*]

   naciągacze !!!!!   odpowiedz »

   • Uwaga oszustka w branży turystycznej! 

    [2009-11-22 15:56 93.105.118.*]

    Maria jest bardzo cwana ona okrada ludzi nie tak aby Ci ukraść całą forsę.Bierze po trochu systematycznie.Ty myślisz że się pomyliłaś. Zgubiłaś,nie staje do zdjęć.Ja jej zrobiłam zdjęcie to mi wykasowała. Jest złodziejką wszechstronną.To biuro to raczej przykrywka.Jeździ ciągle samochodem i szuka jeleni.Nie sposób jej się ustrzec.Jest bywalczynią wycieczek,wyjazdów do sanatorium. Do różnych miast. Okrada bezkarnie.Bo nie zdajesz sobie sprawy że można być tak perfidnym.Uważajcie na starszą ,małą korpulentną kobitkę............   odpowiedz »

  •  

   [2012-09-16 21:43 83.25.123.*]

   uważajcie na naciagaczy z portalu UPPS.AT to oszusci i naciągacze w dupe was mogą pocałować tymi sadami olac ich   odpowiedz »

Ta strona przetwarza dane osobowe oraz używa COOKIES. Szczegóły przetwarzania danych osobowych są opisane w polityce prywatności. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Wszelkie szczegóły w regulaminie, polityce prywatności oraz polityce cookies.
  Akceptuję