Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

PKP uruchamia linię do Brukseli

Już wkrótce Air Polonia uruchamia tanie połączenie z Poznania do Brukseli. Konkurencyjne ceny oferuje PKP, które również uruchamia własne połączenie Poznania ze stolicą Belgii.


Pociąg będzie nosił nazwę Euronight Jan Kiepura. Ze stolicy Wielkopolski wyruszy wieczorem, by dotrzeć do Brukseli na godz. 10.08 rano. Rozkład jazdy dostosowano do zwyczajowych godzin rozpoczęcia i zakończenia spotkań biznesowych.

W pociągu jest 276 miejsc - w wagonach sypialnych, kuszetkach oraz w sliperetce (fotele rozkładane do pozycji półleżącej w bezprzedziałowym wagonie). Są także przedziały klasy lux (własna łazienka, prysznic, telewizor, sprzęt audiowizualny). Do końca sierpnia za przejazd w takim przedziale trzeba zapłacić tyle samo, co za zwykłe miejsce sypialne.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

(brak tematu) [2010-09-03 19:39 83.3.228.*]
mam pytanie-kąkretnie kiedy ruszy ta linia do brukseli? odpowiedz »

kłamstwo [2006-08-16 21:44 83.23.161.*]
pkp kłamie permanentnie, w ofercie pisze, ze jest to bilet DO brukseli gdy tak naprawde w rzeczywistosci jest to bilet DO KOLONII !!! do ceny 29 E nalezy sobie doliczyc jeszcze jakies 180 zl ... odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij