Subskrypcja





Szukaj







Aktualności dnia

Odznaczenie dla dyrektora Tarnowskiego Centrum Informacji

Aktualności: wszystkie

Podczas uroczystych obchodów 45 lecia Informacji Turystycznej w Polsce, w Warszawie zostały wręczone odznaczenia "za wybitne osiągnięcia w rozwoju informacji turystycznej w Polsce" osobom związanym z informacją turystyczną w całym kraju.


Wśród dwudziestu kilku osób, odznaczony również został dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji - Marcin Pałach.

Od 2 lat M. Pałach pełni funkcję Zastępcy Przewodniczącego Zarządu Forum IT przy Polskiej Organizacji Turystycznej. Forum działa jako zespół konsultacyjno - doradczy POT, stanowi płaszczyznę integracji systemu "it" i koordynacji przedsięwzięć, a także wymiany doświadczeń służących doskonaleniu ogólnopolskiego systemu informacji turystycznej. W szczególności do zadań Forum należy, m.in.: opracowywanie wspólnych strategii działania w dziedzinie informacji i promocji turystyki, integrowanie systemu informacji turystycznej, zarówno w skali kraju, jak i województw, powiatów, gmin i regionów turystycznych czy wspólne wdrażanie nowoczesnych technik i form pracy.

Ponadto TCI mocno zaangażowało się w tworzenie Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej a samo miasto Tarnów będzie jednym z najważniejszych centrów it w Małopolsce.




Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)


Tagi: