Samolotem z Poznania do Stuttgartu z DAUair

Od 27 marca z Poznania będzie można polecieć bezpośrednio do Stuttgartu. Samoloty będą latać w każdy dzień od poniedziałku do piątku.


Połączenie Poznań - Stuttgart obsługiwać będzie linia lotnicza Dauair. Samoloty tej firmy latają już między innymi na trasie Poznań - Dortmund - Zurych.

Do Stuttgartu będzie latać 19-miejscowy turbośmigłowy samolot typu Fairchild Swearingen Metroliner. Podróż będzie trwała godzinę i 50 minut. Z Poznania samolot będzie wylatywać o godzinie 15.25, a w piątki o godzinie 14.45. Powrót ze Stuttgartu będzie o godzinie 08.40. Ceny za przelot będą porównywalne z biletami PLL Lot i Lufthansy. Dla tych, którzy zdecydują się na podróż odpowiednio wcześniej, firma przygotowała promocyjne bilety.

DAUair są regionalnymi niemieckimi linie lotniczymi, przewożącymi głównie biznesmenów. Linie działają na rynku dopiero od kwietnia ubiegłego roku. Siedzibą firmy jest Lubeka, a bazą operacyjną Dortmund. Poznań należy do jednych z pierwszych miast, które są obsługiwanych przez linię.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij