Aktualności
Ogłoszenia
Aktualności dnia
Nowy kanał dystrybucji Travelplanet - cyfrowa telewizja
Aktualności: wszystkie » najnowsze
Internetowe Biuro Podróży Travelplanet.pl poszerza sieć dystrybucji ofert turystycznych o nową platformę usług interaktywnych dla TV cyfrowej w Polsce - tele.DOM. W ten sposób Travelplanet.pl dotrze do nowej grupy klientów - osób, które nie korzystają z Internetu oraz komputera, ale są zwolennikami telewizji cyfrowej.
Platforma tele.DOM, udostępniając wiele przydatnych w codziennym życiu usług tj. serwisy informacyjne, dostęp do banków czy poczty elektronicznej, umożliwi także wszystkim użytkownikom telewizorów skorzystanie z oferty internetowego biura podróży. Skorzystać z niej będą mogli wszyscy użytkownicy interaktywnych dekoderów TV cyfrowej - zarówno kablowych, jak i naziemnych.
Twórcą platformy jest firma Advanced Digital Broadcast [ADB] z Zielonej Góry. Platformę tele.DOM wyróżnia łatwość i prostota użytkowania. Wszystkie usługi obsługuje się przy pomocy tradycyjnego pilota lub opcjonalnej klawiatury bezprzewodowej, która ułatwia korzystanie np. z poczty elektronicznej, czy też komunikatora. Przystawka do odbioru TV cyfrowej podłączana do zwykłego telewizora bazuje na Multimedialnej Platformie Domowej MHP (Multimedia Home Platform) - systemie operacyjnym o podobnej łatwości użytkowania, jak Windows w świecie komputerów osobistych.
Nowy kanał dystrybucji Travelplanet.pl - telewizja cyfrowa - ma takie same zalety jak Internet. Pozwala na szybkie przesyłanie danych, nadaje się więc doskonale do sprzedaży ofert "last minute" - pozwala na zapoznanie się z aktualnymi imprezami i podjęcie decyzji o zakupie wycieczki, lotu, czy też rezerwacji miejsc hotelowych o każdej porze dnia i nocy.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
TRAVELPLANET [2005-06-16 12:51 .*]
Świetnie że się rozwijają ale może by zaczęli płacić swoje zobowiązania ! Ciekawe z kąt biorą pieniądze na rozwój jeżeli nie są w stanie spłacić zadłużenia od ponad roku w wysokości zaledwie kilku tysięcy złoty ? odpowiedz »
s.a.r.t. [2005-12-16 19:44 .*]
a to ciekawe, jeśli "z kąt" - jest poprawnym zwrotem, to zapewne, program imprezy lub inna usługa zawierała podobne błędy, więc nie dziwne, że nie płacą...
i takie fakty wymagają szczegółowych informacji, a nie oczerniania czołowej firmy w sprzedaży agencyjnej, ale cóż może zazdrość małomiasteczkowego portaliku:) odpowiedz »
Dział biura turystyczne:
Polakom brakuje pieniędzy na
Modlin: wojna cenowa. Ryanair będzie dopłacać
Dział dla turystów:
Modlin: wojna cenowa. Ryanair będzie dopłacać
Muzeum Zerwanych Związków na
Starsze aktualności:
W Szczecinie powstaje nowoczesne
Air One: Z Warszawy do Wenecji trzy razy w
Gołębiewski znalazł lukę w
Gdzie będzie najtaniej w 2012
Czego oczekują klienci
Strefy pobierania opłat terminalowych w roku
W sylwestra i Nowy Rok więcej pociągów do
Archiwum 2006/43 Archiwum 2008/50 Archiwum 2007/18
Nieco lepsze wyniki LOT - strata, ale mniejsza
Toruń: powstanie hotel połączony z budynkiem XIX-wiecznego kasyna
Uwaga na ubezpieczenia - E111 to za mało!
Egipt: trzy osoby zginęły w wypadku statku pasażerskiego
McDonalds będzie przekonywał Europejczyków do hamburgerów!
Całkowity zakaz palenia wkrótce także w Polsce?
IT: w tym roku wyjazdów urlopowych będzie mniej
Bydgoszcz lotnisko ma, ale nie ma jak na nie dojechać
Lubawka: zrujnowany dworzec zamieni się w luksusowy hotel
Ogłoszono zamówienie publiczne w sprawie targów turystycznych
Ameryka: relaksująca kontrola pasażerów na lotnisku?
We wrześniu br. Rzym gościł ponad 2 mln turystów
Smaczny kąsek polskich touroperatorów!
Małgorzata Ostrowska-Królikowska ambasadorem Scan Holiday
Większy parking pod Wzgórzem Zamkowym
Open Travel Group popełniło przestępstwo?
Tani przewoźnicy często odwołują i przekładają loty
Coraz częściej darmowy internet w stołecznych hotelach i restauracjach!






