Przewodnik po Borach Tucholskich

Włodzimierz Bukowski wydał publikację pt. "Poznaj Bory fotografując", która łączy w sobie elementy podręcznika fotograficznego i przewodnika turystycznego.


Książka ta zawiera wskazówki dla turystów zwiedzających Bory Tucholskie. Wskazówki te dotyczą robienia zdjęć w tym turystycznym regionie.
Autor naświetla problematykę fotografowania, w znaczeniu umiejętności osoby fotografującej. Wyjaśnia w przewodniku podstawy optyki, obsługi aparatu, kompozycji.

Przewodnik składa się z czerech części. Pierwsza zawiera podstawowe informacje o Borach Tucholskich. Druga to wykład na temat fotografii. W trzeciej części Bukowski udziela szeregu praktycznych i cennych rad dla turystów. Ostatni rozdział to wykaz miejsc które warto wg niego sfotografować.

Włodzimierz Bykowski ma już na koncie 15 pozycji. Zawsze ilustruje je własnymi fotografiami. Jest plastykiem z wykształcenia, jego pasja to turystyka rowerowa, kajakowa i piesza. Był jednym z inicjatorów szlaku rowerowego po Dolinie Dolnej Wisły z Zamku Bierzgłowskiego do Cierpic.

Bykowski wydał także przewodnik kajakowy po Borach Tucholskich i rowerowy po okolicach Bydgoszczy.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij