Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Szansa dla Zakopanego - tanie loty Londyn - Poprad!

Nareszcie jest rzeczywista szansa na przyciągnięcie do Polski turystów w Wielkiej Brytanii - tanie linie lotnicze SkyEurope uruchamiają regularne połączenia z Londynu do Popradu.


A z Popradu jest niedaleko do Zakopanego i innych tatrzańskich miasteczek i wiosek. No i komunikacja autobusowa pomiędzy Popradem a Zakopanym nie jest zła - są regularne połączenia autobusowe i nieregularne realizowane za pomocą minibusów.

Ta wiadomość jest dobra dla górali, ale gorsza dla planów Nowego Targu, który sam planował otwarcie lotniska, a także dla Balic, które dotąd miały monopol na Tatry.

Rzecznik Sky Europe informuje, że będą oni promować Tatry jako alternatywę dla Alp. Dziś Brytyjczycy wybierają Francję, Austrię, czy Włochy, bo tam dociera wiele tanich połączeń. Jest więc szansa do tych kierunków dodać nasze góry, jednak trzeba zapamiętać z kim przyjdzie nam konkurować o turystów.

Pierwszy lot Londyn - Poprad odbędzie się 3 grudnia bieżącego roku. Później przewoźnik będzie latał na tej trasie dwa razy w tygodniu:

- Londyn Stansted - Poprad Tatry Zakopane - wylot 9:00 przylot 12:00
- Poprad Tatry Zakopane - Londyn Stansted - wylot 13:10 przylot 14:45

Bilety już są dostępne na stronie www.skyeurope.com już od 99zł.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Zazalenie [2008-01-30 12:38 62.6.180.*]
Skoro umieszczcie ogloszenie odnosnie lotu to dlaczego pojawia sie error przy bukowani do Zakopanego?Probowalam przez kilka dni zabukowac lot na 14 lutego bez zadnycz rezultatow. odpowiedz »

szansa dla Zakopanego ??? [2005-07-25 12:23 .*]
To jest raczej szansa dla Słowackiej strony Tatr. Kto był tam, ten wie: nie można nawet porównywać z Zakopanem ani bazy hotelowej i gastronomii za zdecydowanie mniejsze pieniądze, ani komunikacji (elektriczka), ani innych atrakcji (baseny termalne, aquapark)... Jeśli nawet założyć, że ktoś tam przyjedzie z powodu gór a nie rozrywek, to tym bardziej... Dobrze będzie, jeśli ci Anglicy choć na dzień przyjadą do Polski. odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij