Weekend majowy ze Scan Holiday

Wszystkim, którzy mogą "urwać" się z pracy już we środę 27 kwietnia, biuro Scan Holiday proponuje 7-dniowy pobyt na Majorce, w położonej kilka minut jazdy autobusem od stolicy miejscowości Playa de Palma.


Oprócz licznych hoteli, barów, pubów, sklepów i restauracji znaleźć tam można także "tańczące w rytm muzyki hiszpańskiej" kluby nocne. Ale nie są to jedyne atrakcje - Playa de Palma to przede wszystkim piaszczyste plaże, które łagodnie schodzą ku morzu, dzięki czemu są tu wymarzone warunki do kąpieli i uprawiania sportów wodnych.

Dla tych zaś, którzy będą musieli pracować do końca przyszłego tygodnia, biuro przygotowało dwa 5-dniowe wyjazdy na Wyspy Kanaryjskie.

Start w Warszawie - 30 kwietnia, a lecieć można na:

  • Gran Canarię, gdzie czeka na nas "miasto wiecznego lata i wiecznej zabawy" jak mówi się o najpopularniejszym kurorcie wyspy, Playa de Ingles. "Angielska plaża" jest najbardziej na południe wysuniętą miejscowością Gran Canarii, położoną nad kilkukilometrową piaszczystą plażą.
  • Teneryfę, gdzie również największym kurortem jest miejscowość z plażą
    w nazwie, tym razem amerykańską, czyli Playa de las Americas, na którą złoty piasek dowieziono z Sahary.

Więcej o “weekendowej propozycji" Scan Holiday dowiedzieć się można dzwoniąc do Call Center 0-801 801 802 lub odwiedzajac stronę biura: www.scanholiday.pl
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij