Katalog Panoramic - oferta dla wymagającego, aktywnego klienta

Na sezon letni 2006 Orbis Travel przygotował ofertę nie tylko dla typowych klientów. W tym roku nowością w ofercie organizatora jest m.in. katalog Panoramic - przeznaczony dla wymagających aktywnych klientów, którzy podczas wakacji lubią zwiedzać zakątki Europy i świata.


Katalog zawiera starannie przygotowane wycieczki lotnicze gwarantujące uczestnikom wiele atrakcji turystycznych i komfortowy wypoczynek. Programy turystyczne pomyślane są tak, aby nie tylko odwiedzić najciekawsze zabytki, ale także poczuć atmosferę i klimat zwiedzanych miejsc.

Diamenty i tulipany w Amsterdamie, wieczór Fado w Lizbonie, degustacja win w Burgundii, zmiana warty pod pałacem Buckingham to jedne z kilku proponowanych w katalogu atrakcji. Orbis Travel przygotował też coś dla pasjonatów muzeów i galerii - propozycje zwiedzania Luwru, Prado, British Museum i Ermitażu. Również miłośnicy architektury znajdą w Katalogu Panoramic coś dla siebie - gotyk Mont Saint Michel, dzieła Gaudiego w Barcelonie czy też wizytę w Wiecznym Mieście. Szukającym kontaktu z naturą Orbis Travel proponuje m.in. wycieczki do Burgundii i Irlandii.

Ciekawostką w katalogu dla aktywnych jest nowa formuła wycieczek: zwiedzanie + pobyt. W ofercie tej organizator proponuje turystom możliwość przedłużenia pobytu o kilka dni w najatrakcyjniejszych miastach Europy. Ten dodatkowy czas turyści mogą poświecić na odkrywanie nowych miejsc. Wcześniejsze poznanie miasta z pilotem ułatwia zaplanowanie indywidualnego programu zwiedzania. Centralna lokalizacja prezentowanych w katalogu hoteli, sprawia, że do wielu atrakcyjnych miejsc turyści mogą dotrzeć w najprostszy i najmilszy sposób - po prostu spacerują.

Jako dodatkowy bonus Orbis Travel daje klientom zniżki na bilety wstępu do atrakcyjnych miejsc, które z pewnością zachęcają do dalszego zwiedzania.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij