Masakra cenowa w biurze podróży

We wrześniu i październiku biura podroży dysponują większą liczbą miejsc i sprzedają je nawet o 60% taniej, niż w środku sezonu wakacyjnego. Dzieje się tak, gdyż po zakończeniu "wysokiego sezonu" spadają ceny w hotelach, i łatwiej jest zarezerwować miejsce w atrakcyjnych obiektach.


Turyści mogą przebierać w ofertach. Biura podróży obniżają więc ceny na mniej popularne wycieczki. A rabaty mogą być ogromne, ale tylko dla tych, którzy wyjazd odkładają na ostatnią chwilę. Trzeba tylko uważnie śledzić ofertę biur podróży.

Na pewno spośród ofert wakacyjnego wypoczynku we wrześniu i październiku wybijają sie propozycje Rainbow Tours.

Biuro sprzedało ja dotąd dużą część wycieczek na wrzesień i październik. Przy zakupie wycieczki do 10 września oferuje klientom upust 450 zł od pary na wybrane wycieczki lotnicze i 200 zł na wyjazdy autokarowe. Potem będzie obniżało ceny na pojedyncze wycieczki, rabaty wyniosą 30 - 40 proc. ceny z katalogu letniego.

Absolutnie szaloną propozycje Rainbow Tours przewiduje na październik. Na 4 - 5 dni przed wylotem biuro wprowadza tzw. "masakrę cenową" w której wyjazdy są tańsze o połowę, a nawet o 60%.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij