Subskrypcja





Szukaj







Aktualności dnia

Nowy prezes portu w Balicach

Aktualności: wszystkie

Nieoficjalnie wiadomo, że nowym prezesem Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach ma zostać były prezes PLL LOT, Bronisław Klimaszewski. O ewentualnych zmianach personalnych we władzach portu w podkrakowskich Balicach pisaliśmy już kilka dni temu. Prawdopodobnie już jutro będzie wszystko wiadome, gdyż właśnie na 14 kwietnia zaplanowane jest walne zebranie udziałowców MPL im. Jana Pawła II.


Zmiana ta jest w dużej mierze podyktowana stanowiskiem władz Krakowa oraz samorządu województwa małopolskiego. Ich zdaniem tylko nowe władze mogą zapewnić lotnisku w Balicach przyszłość.

"Jest wspólna wola udziałowców, żeby zdynamizować działania spółki. Na dziś są one zbyt opieszałe i nie sprzyjają rozwojowi lotniska" - powiedział kilka dni temu Janusz Sepioł, marszałek województwa.




Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)


Tagi: