Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Wychowawca poszukiwany - Zimowiska Zakopane 2025
- Przewodnik - praca w Grecji
- Wakacje.pl Warszawa-Żoliborz zatrudni Specjalistę
- Denar - Travel zatrudni sprzedawcę usług...
- Młodszy Specjalista ds. Turystyki / Specjalista...
- Konsultant ds. SPRZEDAŻY PRODUKTU TURYSTYCZNEGO
- biuro multiagencyjne w centrum handlowym we...
- Rezydent Turystyczny - TUNEZJA
- Specjalista ds Turystyki
- Główny rezydent biura podróży/ Head Rep
![](/plk/dodaj_ogloszenie_yellow.gif)
![Podsumowanie targów Tour Salon 2008, targi, Poznań, program, seminaria, konferencje, Buy Poland](https://turinfo.pl/pliki/turinfo/image_s/11/aktualnosci_img.jpg)
Podsumowanie targów Tour Salon 2008
Zakończyły się targi Tour Salon 2008 (16-18 październik, Poznań). Ciekawy program przygotowali nie tylko wystawcy, ale również organizatorzy imprezy. Swoje stoiska posiadało 750 firm z 40 krajów świata.
Organizatorzy przygotowali liczne warsztaty seminaria, konkursy i gry. Zwiedzający mogli obejrzeć występy tanecznych i muzycznych zespołów oraz skosztować regionalnych przysmaków z całego świata.
Zainteresowaniem cieszyło się seminarium pt. "Eco Mice - ekologiczne rozwiązania w przemyśle spotkań". Można było się dowiedzieć, jak przeprowadzić konferencję biznesową, nie wyrządzając szkód środowisku, co to jest green event oraz gdzie można zorganizować tego rodzaju imprezy w Polsce.
Piotr Wójcik - ambasador Międzynarodowej Asocjacji Turystycznej Gejów i Lesbijek w Polsce zorganizował konferencję poświęconą turystyce gejowskiej. - Biura turystyczne oraz hotelarze w Polsce szukają niszy na rynku, a więc warto rozmawiać o takim kliencie jak geje czy lesbijki - powiedział Wójcik.
W piątek i sobotę odbył się największy w Polsce workshop turystyki przyjazdowej Buy Poland.
W sobotę odwiedzający targi mogli wziąć udział w Otwartym Turnieju Speedmintona oraz obejrzeć mecz mistrzów: Daniela Gossena i Rene Lewickiego. Wystąpił również wicemistrz świata w akrobacji rowerowej Marcin Bugajewski. Odbyła się też premiera innowacyjnej mapy topograficznej GPS Wielkopolska.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Tour Salon 2008 - posumowanie
[2008-10-20 14:44 83.21.7.*]
W porównaniu do zeszłego roku ten tour salon był bardzo nieciekawy z punktu widzenia agenta turystycznego. Mało Touroperatorów i mało krajów wystawiało swoje stoiska.
Może bardziej interesujące były inne części tour salonu które sobie odpuściliśmy - buy poland czy invest hotel.
Aczkolwiek załatwiliśmy więcej niż się spodziewaliśmy na tych targach, więc swoją funkcję targi spełniają :) odpowiedz »Tour Salon 2008 - posumowanie
[2008-10-21 14:42 62.243.123.*]
Niestety tegoroczny Tour Salon nie należał do popisowych osiągnięć organizatorów targów. Z punktu widzenia zarówno zwiedzającego jak i wystawców rozłożenie Tour Salonu na dwie, nie sąsiadujące nawet ze sobą, hale nie mogło być udanym manewrem o czym warto pamiętać na przyszłość. Konieczność kursowania między dwoma halami targów sprawiła niestety, iż do jednej bądź do drugiej koniec końców zwiedzający nie docierali. Ocena za całokształt na ten rok: dostateczny. odpowiedz »
TOUR SALON Targi Regionów i Produktów
[2015-11-13 22:20 87.207.130.*]
Na Boga ludzie wy jesteście po korespondencyjnej podstawówce ????? jak można popełniać takie BABOLE !!!!! PISZEMY 2-3 LUTEGO a nie LUTY !!!! MARCA a nie MARZEC itd WSTYD !! odpowiedz »
TOUR SALON Targi Regionów i Produktów
[2020-01-08 13:14 83.20.92.*]
Dzień dobry,
czy mają Państwo jakąś specjalną ofertę dla szkół?
Chętnie wzięłabym udział z uczniami z Technikum Organizacji Turystyki?
Dziękuję z góry za informację
Pozdrawiam
Sylwia Pogorzelczyk odpowiedz »
Dział centra informacji i promocji:
ECTAA ogłosiła Preferowany Kierunek Podroży na rok
Kraków wśród wybranych przez
Dział targi, konferencje, workshop:
Polska zyskuje w
Nowe Trendy w Turystyce już za
Starsze aktualności:
Zapraszamy na Nowe Trendy w Turystyce
Majówka 2024 - taniej niż w zeszłym
Stary Rynek i ratusz w Poznaniu znów
Niemcy stawiają na turystykę kulturalną i zrównoważone
Polki wydają więcej na
Jest porozumienie w sprawie jednolitej, europejskiej przestrzeni
Okiem ubezpieczyciela - gdzie podróżowali
Piotr Borys odpowiedzialny za turystykę w
Milion złotych na ochronę symboli Tatr
Hostel Mleczarnia i Greg&Tom w 10 najlepszych w Europie
Separatystyczna baskijska organizacja ETA znów atakuje
Adria Airways: przewiozły więcej pasażerów niż przewidywał biznesplan
PKP likwiduje połączenia międzynarodowe!
Droższe bilety, bo linie zapłacą VAT + podatek od paliwa lotniczego?
Na MapGo można już wyszukać stacje benzynowe, hotele, restauracje i bankomaty
Do Zakopanego w styczniu przyjechało mniej gości
Nowa atrakcja - zawody furmanów
Interferie: hotel Bornit idealnym centrum pobytowym na Euro 2012
Okęcie: 10-procentowy wzrost w sierpniu
Spółka z Sieradza w aukcji na "Trybunalskie"