Subskrypcja





Szukaj







Aktualności dnia

Hotele wyłącznie dla dorosłych coraz modniejsze

Aktualności: wszystkie » atrakcje turystyczne

W katalońskim kurorcie Salou od pięciu lat działa hotel, który nie przyjmuje dzieci. Obiekt zawsze ma komplet gości.


Hotele tylko dla dorosłych zyskują na popularności. Obiekty z etykietami "free child" (bez dzieci) zawisły już na hotelach w Benidormie, na Majorce. Takie hotele powstają od Tajlandii po Punta Cana i od Alp po Kubę.

Hotel Magnolia w Salou nie zakazuje dzieciom wstępu, ale nie zapewnia im żadnych usług. Magnolia oferuje 72 dwuosobowe pokoje, restaurację, klub z relaksacyjną muzyką i basen czynny 24 godziny na dobę. Czterogwiazdkowy hotel Magnolia był pierwszą w Hiszpanii placówką nie przyjmującą dzieci.





Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)


Tagi:


Komentarze:

Hotel tylko dla dorosłych [2010-07-29 14:01 213.158.204.*]
Brawo! kiedy takie obiekty powstaną w Polsce? Będę wiernym, stałym klientem. Ale po angielsku to chyba będzie "childfree", bo "free child" to raczej znaczy "wyzwolone dziecko", a nie "wolny od dzieci":))) odpowiedz »