Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajHotele.pl razem z Amadeusem

Amadeus poinformował o podpisaniu umowy z Hotele.pl. Kontrakt obejmuje włączenie ponad tysiąca obiektów hotelowych Hotele.pl do internetowego systemu rezerwacji - Amadeus Content Inn, z którego korzysta ponad 3700 biur podróży i serwisów rezerwacyjnych w 28 krajach.


Porozumienie zostało zawarte w lutym br. na czas nieokreślony.

Amadeus Content Inn to rozwiązanie do rezerwacji online, które udostępnia ofertę hotelową wielu dostawców na jednej platformie. Rozwiązanie jest w pełni zintegrowane z Amadeus Selling Platform i narzędziami Amadeus e-commerce, zwiększając efektywność działania dostawców.

"Dołączenie do platformy Content Inn to dla nas możliwość dotarcia z ofertą do jeszcze szerszej grupy odbiorców, zainteresowanych rezerwacją hotelu w szybki i sprawny sposób" - komentuje Marian Szypuła, Wiceprezes Zarządu Grupy eTravel, do której należy serwis Hotele.pl.

"Cieszymy się, że Hotele.pl zaufały naszej wiedzy i doświadczeniu. Integracja z Amadeus Content Inn umożliwiła temu agregatorowi wejście ze swoją ofertą na inne rynki Europy Środkowej, Wschodniej i Południowej. Już od pierwszych dni widzimy duże i wciąż rosnące zainteresowanie ofertą hotelową Hotele.pl w całym regionie, w tym również w Polsce" - mówi Iwona Białobrzycka, Zastępca Dyrektora Generalnego Amadeus Polska. "Jestem przekonana, że wzajemna współpraca przyniesie obu stronom wymierne korzyści, a korzystającym z rozwiązania Amadeus Content Inn biurom podróży zagwarantuje dostęp do bogatszej oferty hotelowej w Polsce" - dodaje.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij