Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

W Emirates pracę znajdą Polacy

Linie lotnicze Emirates w tym roku zatrudnią 4500 osób. Przewoźnik z Dubaju jest bowiem jedną z najszybciej rozwijających się firm lotniczych na świecie.


Emirates Airlines planują ekspansję na nowe rynki, dlatego w listopadzie 2011 zakupiły 50 Boeingów 777 za 18 miliardów dolarów. Stąd również rekrutacja na tak dużą skalę. Pracę w liniach znajdzie przede wszystkim personel pokładowy, stewardzi i stewardessy oraz 444 pilotów.

Spółka, która obecnie zatrudnia 45 tysięcy osób, planuje powiększyć swoją siatkę połączeń o Dallas i Seattle w USA oraz Wietnam. Emirates chcą być światowym liderem w branży.

W firmie znajdą pracę również Polacy. Linia często organizuje rekrutację w naszym kraju. Osoby zainteresowane powinny monitorować internet, gdyż właśnie tam najczęściej pojawiają się ogłoszenia przewoźnika.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ekspansja Emirates Airlines [2012-02-29 14:21 83.175.182.*]
Chciałabym spróbować pracy w lotnictwie, jako stewardesa ,marzę o tym już od dłuższego czasu:):):) prosze o pomoc:)dziękuje ...Marta Pacyga odpowiedz »

Ekspansja Emirates Airlines [2012-08-09 13:13 83.19.77.*]
Moja znajoma podjęła pracę jako stewardessa 3-4 lata temu. Od tego czasu 2x zmieniła linie lotnicze. Ogólnie jest zadowolona. Pierwsze zatrudnienie przez agenta. odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij