Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Specjalista ds. Turystyki
- JUNIOR PRODUCT MANAGER
- Pilotaż/Kraków/4.06
- TUI WROCŁAW - Specjalista ds. turystyki
- WROCŁAW: Specjalista ds. turystyki
- Pilot wycieczek CHINY HONGKONG
- Specjalista ds Turystyki
- Doradca ds. Wypraw Motocyklowych
- Antalya - obsługa Klientów Sun & Fun Holidays...
- specjalista ds. turystyki - dział rezerwacji


Itaka wprowadza nową destynację
Itaka wprowadziła nowy kierunek. Od 5 czerwca wyloty co tydzień z Warszawy, Krakowa i Poznania, a od 19 czerwca także z Gdańska i Wrocławia będą loty do Czarnogóry.
The Wild Beauty - Dzika Piękność, to slogan reklamowy Czarnogóry, promujący walory turystyczne tego pięknego kraju. Urokliwa architektura nadmorskich miasteczek, jedyny fiord w południowej Europie, piękne plaże i zjawiskowe góry czekają na odkrycie. Wizytówką Czarnogóry jest Boka Kotorska, urzekająca przepięknymi widokami, miejsce przyciągające turystów z całego świata. Cudne zabytkowe miasteczka pozwalają odbyć romantyczną podróż w czasie, a wspaniała aromatyczna kuchnia i lokalne winiaki to znakomita okazja do wspólnego biesiadowania.
Itaka oferuje łącznie 7 hoteli trzy i czterogwiazdkowych, w miejscowościach Herceg Novi, Igalo, Budva, Bijela, Sutomore i Ulcinj, także w formule all inclusive. Idealny, śródziemnomorski klimat i doskonałe warunki naturalne całego wybrzeża zachęcają nie tylko do wypoczynku, ale również do korzystania z atrakcji turystycznych i bogatej oferty sportów wodnych. W czasie pobytu w jednym z czarnogórskich kurortów będzie można także wziąć udział w ciekawych wycieczkach fakultatywnych, m. in. do Dubrownika, Albanii, nad jezioro Szkoderskie do kanionu rzeki Tary.
Już za kilka dni Itaka zaprezentuje kolejną nowość - wypoczynek na Sao Miguel - portugalskiej wyspie należącej do Archipelagu Azorskiego oraz aż 4 programy wycieczek objazdowych po tych tajemniczych wyspach.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Ilu turystów odwiedziło
Na czerwcówkę chętniej niż rok
Dział dla turystów:
Ilu turystów odwiedziło
Rozpoczęło się głosowanie w Mistrzostwach
Starsze aktualności:
Dlaczego Polacy wybierają All
Jakie festiwale wybierają
Lufthansa przejmie udziały w ITA
Dolny Śląsk promuje się nad
Więcej punktów wydawania paszportów
Pobyty turystów wyraźnie dłuższe niż rok
Cateringi dietetyczne w kontroli nie wypadły
Ceny w hotelach obniżone z
Rezerwacje na przewóz roweru za
Grecja znów strajkuje - MSZ ostrzega
Jakie pokoje wybierano w marcu w hotelach?
Promy na trasie Dover - Calais pływają już 190 lat
Letnia kampania w kawiarniach Coffeeheaven
W Moskwie powstanie park rozrywki Universal Park&Resorts
Certyfikat dla Twojego hotelu - prawda czy fałsz?
Przewoźnik lotniczy ogłasza konkurs
Babimost zaprasza linie lotnicze do siebie
Nowa infrastruktura na lotnisku