Trzy noce w cenie dwóch w hotelach grupy Accor

Na jesieni zagościła nowa oferta promocyjna hoteli Accor "3=2". Teraz w wybranych hotelach marki Sofitel, Novotel, Mercure, ibis i Orbis Hotels w Polsce oraz na świecie, śpimy 3 noce, a płacimy jak za 2. Promocja potrwa do 1 listopada.


By skorzystać z tej oferty, wystarczy w okresie od 20 września do 17 października dokonać rezerwacji na 3 noce. Oferta hoteli za 2/3 ceny jest dostępna tak w Polsce jak i na świecie od 23 września.

Za 3-dniowy wyjazd do Berlina na zakupy, połączone ze zwiedzaniem miasta zapłacimy już od ok. 860 zł. Stolica Małopolski również kusi cenami, 3 dni w jednym z krakowskich hoteli w cenie już od 639 zł. Przyjazd na 3 dni do Warszawy teraz może kosztować o 1/3 mniej - 3 noce od 438 zł.

Promocja ciekawa, ale wymaga wzięcia jednego dodatkowego dnia wolnego w przypadku wypadu weekendowego. Na weekend ciekawszą promocją jest City Breaks - 2 dni w dowolnym Novotelu ze zniżką 40%. Sama promocja 3=2 kończy się też przed początkiem listopada, gdzie są dwa długie weekendy.

Co ciekawe na stronie Accora na promocję można wejść tylko przez reklamę na stronie głównej (nie ma jej w katalogu promocji - oferty specjalne) - oferta dostępna jest tutaj. Jest też pewne dezinformacja medialna - w otrzymanej informacji prasowej pisano o 40 hotelach, a na stronie promocji widać wyraźnie, że samych państw (nie mówiąc już o miastach), które można wybrać jest 55!
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij