Polski przewoźnik zawiesza wybrane połączenia

W związku z wymianą floty, od stycznia 2013 roku, Eurolot zawiesza część połączeń obejmujących całą Polskę. Czasowo wycofany zostanie między innymi rejs na trasie Lwów - Wrocław. Połączenie ma wrócić do rozkładu w kwietniu.


Pasażerowie będą mogli polecieć z Eurolotem na tej trasie do 13 stycznia 2013 roku. Osoby, które kupiły bilety na późniejsze terminy mogą je zwrócić lub zrealizować w innym terminie.

Od połowy roku turbośmigłowe samoloty ATR Eurolotu zostaną zastąpione Bombardierami Q400. Wymiana floty to nie wszystkie nowości, które zafunduje pasażerom przewoźnik. W nowym rozkładzie lotów mają pojawić się nowe połączenia. Linia zdradzi wszystkie szczegóły na początku 2013 roku. Być może podróżni polecą z Eurolotem z Wrocławia do Chorwacji. Tym połączeniem interesują się również inne linie, między innymi Ryanair. Na wiosnę z wrocławskiego lotniska z pewnością zostanie uruchomione połączenie do Chorwacji, nie wiadomo tylko, kto je będzie obsługiwał.

Port lotniczy we Wrocławiu stara się o otwarcie nowych kierunków do Zurychu, Amsterdamu, Paryża oraz Wiednia. W przyszłym roku ma przybyć na lotnisku lotów czarterowych, między innymi z Włoch na Sycylię i Sardynię, a ponadto do Portugalii (Faro, Madera), Hiszpanii (Teneryfa, Ibiza) oraz Grecji (Kos).
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij