Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajNowe lokale KFC, McDonalds i cukiernia

Jeszcze przed wakacjami otworzą się nowe lokale w holu dworca Wrocław Główny. Większość pomieszczeń została już wynajęta.


Na parterze budynku działają już: kawiarnia Coffeeheaven, dwa saloniki prasowe Ruchu, kantor Interchange, Dolnośląska Organizacja Turystyczna, firma zajmująca się obsługą toalet oraz pięć bankomatów. Wkrótce zostanie otwarta piekarnio-cukiernia Back Factory, sklep z gadżetami, sklep wielobranżowy, być może też apteka.

Za kilka miesięcy w holu głównym pojawią się nowe restauracje. Naprzeciw ruchomych schodów będzie KFC, na swoim poprzednim miejscu zacznie działać McDonalds, podróżni będą kogli również odwiedzić restaurację Multifood STP.

- Najemcy, którzy mają podpisane umowy, a jeszcze nie otworzyli się na dworcu, są w trakcie prac projektowych - mówi Bartłomiej Sarna, rzecznik PKP. - Dworzec to obiekt zabytkowy, dlatego projekty muszą być uzgodnione z projektantami oraz konserwatorem zabytków. Każdego z najemców traktujemy indywidualnie - w trakcie prac np. nad zapotrzebowaniem na media pomogą im nasi koordynatorzy techniczni.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij