Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Norwegian zawiesza połączenie Wrocław - Oslo

Tanie linie lotnicze Norwegian postanowiły zawiesić z końcem sezonu letniego rejsy na trasie Wrocław - Oslo. Taką decyzję linie podjęły po analizie opłacalności lotów na tej trasie.


Przewoźnik woli wykorzystać potencjał w innym miejscu - w swojej nowej bazie znajdującej się w Kopenhadze. Już w czerwcu 2009 roku przewoźnik przeniósł jeden z samolotów z Warszawy do Kopenhagi.

Wrocławiowi już od lat nie udaje się rozwinąć sieci połączeń Norwegian. Przewoźnik ogłosił 22 czerwca 2006 plany uruchomienia lotów z Wrocławia do Oslo oraz Sztokholmu. Połączenie do Oslo pozostało tylko w sferze planów, natomiast loty do Sztokholmu zawieszono po czterech miesiącach. Norwegian rozpoczął 18 czerwca 2008 rejsy z Wrocławia do Oslo. Ostatni rejs na owej trasie odbędzie się 24 października.

Nie wiadomo czy połączenie powróci w sezonie letnim.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Koniec lotów Wrocław - Oslo z Norwegian [2009-11-07 20:10 89.8.245.*]
Szkoda sporo ludzi z poludnowozachodniej polski wykorzystywalo ta linie tak zostaje krakow i katowice ehh..... odpowiedz »

Koniec lotów Wrocław - Oslo z Norwegian [2009-09-28 12:23 85.166.18.*]
bardzo jestesmy zmartwieni ze znajomymi z tego powodu ze zostaja zawieszone loty wroclaw oslo,sredni kolka razy w roku korzystalismy z tych lini i jest to powazny problem teraz i utrudnienie,dla polakow w norwegi odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij