Rainbow Tours: BeeFree na iPadzie

Od początku lutego w sklepie internetowym App Store dostępna jest aplikacja z najnowszą ofertą BeeFree - Summer Heat 2013. Po przebudowanej stronie internetowej oraz nowym fanpage na Facebooku to kolejny krok ku wzmocnieniu postrzegania BeeFree (marki Rainbow Tours) jako marki skierowanej do aktywnych i młodych odbiorców.


Katalog BeeFree - Summer Heat 2013 zawiera ofertę letnich wczasów do Grecji, Hiszpanii, Turcji, Tunezji, Bułgarii oraz Egiptu. Klienci znajdą w nim wyselekcjonowane hotele w przystępnych cenach oraz w lokalizacjach sprzyjających uprawianiu sportów, zwiedzaniu oraz życiu nocnemu. Aplikacja z cyfrową wersją katalogu jest bezpłatna, a ponieważ powstała na bazie wersji drukowanej, ma taką sama treść oraz układ i może być stosowana wymiennie.

Sposób dotarcia oraz prezentacja oferty w aplikacji jest kolejnym krokiem wzmacniającym postrzeganie i odbiór marki BeeFree, której adresatem są młodzi, nowocześni i aktywni. Z aplikacji można korzystać dokładnie tak samo jak z ebooka. Po zapoznaniu się z ofertą można przejść bezpośrednio na stronę internetową organizatora i dokonać rezerwacji wybranej imprezy.

W przygotowaniu są aplikacje na iPhona oraz na tablety działające w oparciu o system Android.

Od stycznia 2013 organizatorem imprez turystycznych firmowanych marką BeeFree jest Rainbow Tours S.A.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij