Najlepsze restauracje w Polsce

Już wkrótce poznamy najlepszą restaurację w Polsce. Projekt POLAND 100 BEST RESTAURANTS jest zwieńczeniem starań restauratorów o prezentację najwyższej jakości usług gastronomicznych. Jest to również wspaniały sposób na promocje lokalu oraz jego rekomendację.


Podczas POLAND 100 BEST RESTAURANTS AWARDS 2012 spotkają się i zostaną wyróżnieni restauratorzy z całej Polski. Wśród zwycięzców przynajmniej jednej z 17 kategorii zostaną rozlosowane nagrody.

Celem Akcji POLAND 100 BEST RESTAURANT 2011 jest nieustanne podnoszenie jakości usług restauratorskich w tym kultury i życzliwości obsługi gości,promocja restauracji oraz oferty gastronomicznej jako wysokiej jakości produktu turystycznego oraz rekomendacja lokali. Jest to pierwszy w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem oceniane przez konsumentów na podstawie ankiet, dzięki czemu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzje krytyków kulinarnych. Końcowej weryfikacji rekomendowanych restauracji dokonuje Jury. Ankieterzy łącznie odwiedzili blisko 500 restauracji dostarczając ponad 10 000 ankiet.

Finał Akcji poprzedziło wydanie katalogu z 100 najlepszych restauracji w Polsce.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij