Subway: Nowy lokal w stolicy

Wraz z inauguracją Centrum Handlowego przy Placu Unii, 12 października ruszy 28. punkt Subway w Warszawie. Obecnej w 102 krajach marki Subway nie może zabraknąć w miejscu, którego klientami będą zarówno miłośnicy zakupów, jak i ludzie biznesu.


Jednym z kluczowych czynników zapewniających naszym restauracjom skuteczny rozwój jest lokalizacja, która gwarantuje stały, wysoki przepływ osób - mówi Michał Dorszewski, Agent Rozwoju marki. Stąd obecność restauracji Subway w centrach handlowych czy coraz bardziej powszechnych centrach biurowych. Nowy obiekt przy Placu Unii łączy obie te funkcje.

Decydując się na współpracę z Centrum Handlowym Plac Unii byliśmy świadomi wysokich wymagań środowiskowych stawianych najemcom przez zarządcę obiektu. Nie wymagało to jednak od franczyzobiorcy marki żadnych dodatkowych działań czy nakładów finansowych. Standardy Subway zakładają bowiem przestrzeganie wysokich norm ekologicznych zarówno w kwestii wyposażenia lokalu, jak i jego prowadzenia, dodaje Michał Dorszewski. Dotyczy to każdego z ponad 40.000 lokali Subway działających na świecie - podkreśla Dorszewski.

Restauracje Subway słyną z amerykańskich sandwiczy przyrządzanych na oczach klienta i zgodnie z jego życzeniem. Subway Sandwich Artist przyrządza je, korzystając z różnorodnej oferty codziennie wypiekanych chlebów, ma także do dyspozycji duży wybór mięs, produktów wegetariańskich, świeżych warzyw, a także wyjątkowych sosów. Ilość możliwych do przygotowania kombinacji przekracza 900 milionów. W ofercie warszawskiej restauracji znajdą się także śniadania, słodkie wypieki, sałatki oraz napoje, w tym kawa fair trade. Restauracja marki Subway® w Centrum Handlowym Plac Unii zajmuje powierzchnię 47 metrów kwadratowych w strefie food court na poziomie -1. Lokal będzie otwarty w godzinach pracy Centrum.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij