Burger King wprowadza nową aplikację

Sieć Burger King planuje wprowadzić mobilną aplikację, która umożliwi klientom dokonywanie płatności za zakupione produkty przy pomocy smartfona. Fast food dzięki takim udogodnieniom chce przyciągnąć większą liczbę klientów, w wieku do 35 lat.


Nad aplikacją pracuje firma Tillster Inc. Sieć zastanawia się czy poza płatnością mobilną nie wprowadzić też możliwości składania zamówień niezależnie od miejsca, w którym znajduje się konsument. Po dokonaniu zamówienia klient mógłby po przybyciu do lokalu odebrać swoje zamówienie bez czekania w kolejce. Poza tym osoby korzystające z aplikacji będą mogły liczyć na specjalne promocje.

Aplikacja ma zostać zaprezentowana już w kwietniu. W ciągu najbliższych miesięcy użytkownicy będą mogli z niej skorzystać w ponad 7 tysiącach lokali sieci w USA. Na tę chwilę nie wiadomo, czy projekt będzie rozwijany również w innych krajach.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij