coffeeheaven w warszawskiej galerii KEN

Wraz z początkiem lipca w galerii handlowej KEN Center na warszawskim Ursynowie została otwarta nowa kawiarnia coffeeheaven. W ten sposób Warszawa zyskała już 40. lokal tej marki.


Nowo otwarty lokal w KEN Center jest drugim, który powstał w młodej, tętniącej życiem, zielonej dzielnicy Ursynów.

"Ursynów to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Pełne zieleni i bogatej infrastruktury osiedle z wyższymi uczelniami, centrami handlowymi i bogatym zapleczem rekreacyjnym, stanowi idealne miejsce dla rozwoju gastronomii. Mieszkańcy Ursynowa z dużą otwartością przyjęli naszą pierwszą kawiarnię przy ostatniej stacji metra na ulicy Wańkowicza i to od nich usłyszeliśmy, że chcieliby abyśmy otworzyli więcej kawiarni w ich dzielnicy - mówi Paweł Wasiljew, dyrektor zarządzający CHI Polska. "W związku z tym zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie relaks przy kubku wyśmienitej kawy do coffeeheaven w KEN Center" - dodaje Paweł Wasiljew.

Położona w bliskim sąsiedztwie stacji metra (Imielin lub Stokłosy), u zbiegu ulic KEN i Ciszewskiego galeria KEN Center mieści hipermarket Leclerc oraz 45 sklepów różnych branż. Nowa kawiarnia coffeeheaven ma blisko 70m2 i jest zlokalizowana przy samym wejściu do galerii handlowej od strony ul. Ciszewskiego. Kawiarnia jest utrzymana w charakterystycznych dla coffeeheaven ciepłych kolorach. Jej przestrzeń wypełniają brązowe sofy i fotele, a ściany zdobią grafiki w stylu eco-art. W kawiarni na gości czeka zespół baristów coffeeheaven, którzy poznali tajniki mieszanek kawowych oraz ręcznego parzenia espresso i spieniania mleka.

Kawiarnia coffeeheaven w galerii KEN przy ulicy Ciszewskiego w Warszawie będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij