Ogłoszenia
Ogłoszenia
- PRACA W BIURZE PODRÓZY
- Pilot wycieczek Chiny Hongkong
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- ASYSTENT REZYDENTA / REZYDENT w Sun & Fun...
- Biuro Podróży
- PIOLOT DOJAZDOWY PLOCK -ZAGRZEB-WAŁBRZYCH
- Specjalista ds. turystyki TUI Wrocław
- Pilne! Doradca klienta w Katowicach/Chorzowie
- Specjalista ds. turystyki - ITAKA GALERIA ŁÓDZKA
- KRAKOW BIURO PODROZY KONTYNENT


Na warszawskim lotnisku już niebawem
Sixt Rent a Car, firma specjalizująca się w wynajmie samochodów, podpisała kontrakt z liniami lotniczymi Emirates Airlines. To już kolejny sukces polskiej wypożyczalni zaraz po wygranym przetargu na Euro 2012.
Reklama linii lotniczych Bliskiego Wschodu - "Jutro stwarza nowe możliwości" powoli, lecz sukcesywnie dociera do coraz szerszego grona Klientów. Jest to preludium do tego, co niebawem rozpocznie się na warszawskim lotnisku, ponieważ 6 lutego odbędą się pierwsze bezpośrednie przeloty na trasie Dubaj - Warszawa. W trosce o komfort pasażerów w październiku zeszłego roku linie lotnicze rozpisały przetarg, na mocy którego wybrały partnera transportowego. Z pośród wielu nadesłanych ofert, Sixt Rent a Car Polska okazał się po raz kolejny bezkonkurencyjny.
Klienci Emirates Airlines podróżujący w klasie first oraz biznes w cenie biletu będą mieli zapewnioną usługę limousine service, czyli tzw. auto z szoferem. Dlatego też, na potrzeby tego przedsięwzięcia, firma rozszerzyła swoją flotę o samochody grupy premium. Dla klientów klasy first dedykowanych będzie 25 Mercedesów Benz klasy E, zaś dla pasażerów poruszających się w klasie biznes 4 Mercedesy Benz klasy S. Dodatkowo na specjalne życzenie podróżujących czekać będą także Mercedesy Vito. Podpisany przez Sixt 3 letni kontrakt wiąże się również z dodatkowymi etatami dla kierowców, a także specjalistycznymi szkoleniami. Do powyższej usługi dedykowanych zostało ponad 30 kierowców oraz kilku koordynatorów.
"Linie lotnicze Emirates Airlines w minionych latach podpisały kontrakty z oddziałami Sixt Rent a Car w sąsiednich krajach między innymi w: Niemczech, Francji, Austrii, a także Czechach. Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się wygrać tak ważny przetarg. Spośród wielu wypożyczalni w Polsce, wybranie właśnie naszej to duża nobilitacja, ale także potwierdzenie jakości usług świadczonych przez Sixt - powiedział Paweł Reczyński Prezes Sixt Rent a Car.
Komentarze
Tagi:
Dział dla turystów:
Rośnie liczba turystów w
Początek roku w greckiej turystyce poniżej
Gault & Millau wraca do
Jeszcze można zgłaszać się do konkursu na Najlepsze Wsie
Starsze aktualności:
Opinie o hotelach są dla Polaków
Wakacje.pl - ten rok będzie
Paweł Niewiadomski ponownie w zarządzie
Konkurs na Najlepszą Pracę
Wielkopolska promuje się
Sun & Snow rozszerza działania
Ile Polacy chcą wydać na
Rusza trzecia edycja konkursu Teraz Polska
Nowi szefowie kuchni w sieci hoteli
Restrukturyzacja zasobu hoteli Grupy Orbis
TOPR: ten sezon był bezpieczny
Nawet 650zł kary za brak biletu w Pendolino
Edukacja proekologiczna dla branży hotelarskiej
Koordynacja rozkładów lotów na Okęciu
Orbis: 1,4 zł dywidendy na akcję
Balice kontra inwestor: cd. wyjaśnień
Opłata za bagaż droższa od biletu lotniczego