Wciąż wzrasta sprzedaż w biurach podróży

Obiecująco dla biur podróży zakończył się listopad i rozpoczął się ostatni miesiąc w roku. Jak w minionym tygodniu wyglądała sprzedaż w biurach korzystających z systemu Merlin X? Przedstawiamy cotygodniowy raport przygotowany przez Polski Związek Organizatorów Turystyki.


Z raportu przedstawionego przez Polski Związek Organizatorów Turystyki wynika, że liczba klientów biur podróży stale rośnie i w minionym tygodniu (28 listopada - 4 grudnia) było o 19,4% więcej klientów, niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. Liczba rezerwacji wzrosła natomiast o prawie 15%, w odniesieniu do 2015 roku.

W ostatnim tygodniu największy wzrost sprzedaż zanotowały imprezy autokarowe. Udział wyjazdów lotniczych nadal utrzymuje się poniżej 80%, jednak wzrósł o 1% w odniesieniu do poprzedniego raportu PZOT.

Kolejny tydzień najpopularniejszą destynacją wybieraną przez turystów jest Fuerteventura wyprzedzając kierunki greckie. Przedstawiamy 20 miejsc cieszących się największą popularnością wśród klientów systemu Merlin X.

Z raportem PZOT można zapoznać się poniżej

Możesz także pobrać plik: turinfo_20161207_00000000576711y0ko8150nkkzbw62wb_booking_report_48_2016.pdf
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij